Press "Enter" to skip to content

Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»

     14 жовтня відзначаємо одразу три Свята День захисників і захисниць України, День Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.  День захисників і захисниць України, започатковано 14 жовтня 2014 року президенським Указом із назвою День захисника України. З 2015 року є державним святом України і неробочим днем. 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на «День захисників і захисниць України». Тож…

    Читайте, дивіться і обирайте – роман Пантелеймона Куліша «Чорна Рада» чи фільм?

Посилання на фільм – https://youtu.be/4nfiCYQKGSY

     Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?
     Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.
     Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.
     Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.
     Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..
Проголосувати можна на сторінці бібліотеки у Фейсбуці за посиланням

#фільмчикнига
#фільм_чи_книга

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?