Press "Enter" to skip to content
Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»
 
     19 жовтня – Всеукраїнський День відповідальності людини. Пропонуємо проголосувати за твір, де головна героїня за свою відповідальність отримала чудову нагороду – прекрасного принца. Тож…
     Читайте, дивіться і обирайте – французька народна казка «Красуня і чудовисько» чи анімаційний фільм 1991 року від студії Walt Disney Pictures.
 
     Посилання на фільмhttps://uakino.club/cartoon/features/321-krasunya-chudovisko.html
 
Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?
 
Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.
Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.
 
Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.
 
Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..
 
Проголосувати можна на сторінці бібліотеки у Фейсбуці за посиланням
 
#фільмчикнига
#фільм_чи_книга
 
 
Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?