Press "Enter" to skip to content

Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»

     7 січня ми відзначали Різдво, а через кілька днів святкуватимемо, хоч і не офіційне Свято, – Старий Новий рік. У такі дні хочеться вірити і спостерігати ДИВА. Тож пропонуємо почитати/подивитися мотивуючий і обнадійливий твір «Вуличний кіт на ім’я Боб». Автор книжки, що стала бестселером, ділиться автобіографічною історією бездомного вуличного музиканта Джеймса Боуена, життя якого “перевернув” бродячий рудий кіт. Тож…
     Читайте, дивіться і обирайте – повість Джеймса Бовена «Вуличний кіт на ім’я Боб» чи фільм?
     Посилання на фільм – https://youtu.be/GpOQmRxPjqY

     Щовівторка (з 3 листопада 2020 р.) бібліотека пропонує вам зробити вибір. Голосуйте: ставте у коментарі «1» – якщо краще книжка і «2» – якщо фільм (мультфільм).

Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?

     Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.
     Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.
     Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.
     Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..

Проголосувати можна за посиланням

#фільмчикнига
#фільм_чи_книга

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?