Press "Enter" to skip to content

Мирного неба та весняного настрою, друзі!

       У Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді ім. М. Свєтлова триває тиждень молодіжної книги! У надважкий для усієї країни час це книжкове свято проходить у геть іншому форматі, аніж у попередні роки, бо війна накладає свій сумний  відбиток на діяльність закладів культури.

      Дивіться, як наразі виглядає наш відділ мистецтв, який містить літературу про музику, театр, кіно, хореографію, живопис, декоративно-ужиткове мистецтво. Зараз у приміщенні відділу волонтерки Тетяна Людмила і Марія шиють рукавиці для наших воїнів — славних захисників України! І це теж велике мистецтво: вкладати у пошиття свою любов та натхнення!

      Наші волонтерки мають дітей і онуків, їх дуже зацікавила література нашого відділу про Петриківський розпис, бо підлітки дуже люблять малювати! Петриківський розпис — це перлина народної творчості Дніпропетровщини, і кожен охочий може завітати до відділу мистецтв для знайомства з історією цього мистецтва та  посібниками, щоб навчитися самостійно малювати чудові квіти та орнаменти! Зараз, на жаль, онуки далеко, та бабусі пам’ятають про їх захоплення і заздалегідь обирають книги! Віримо, що скоро в Україні настане мир, і ми обов’язково зустрінемось у бібліотеці з нашою молоддю, з нашими читачами! Віримо! Слава Україні!

#ДОБМімМСвєтлова
#відділ_мистецтв

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?