Press "Enter" to skip to content

Запрошуємо проголосувати!
«Що краще: фільм чи книга?»

    14 лютого світ святкує день закоханих. На землі живе понад сім мільярдів людей – і всі вони люблять. Чи хочуть, щоб їх любили. Кохання пронизує весь наш світ, сповнює відчуттям всепрощення чи ненависті, безмежного щастя чи болю, віри чи розчарування… Але, як би не було, воно надихає до життя і творить дива там, де безсилий людський розум, наука чи медицина. Лев Толстой казав: «Без кохання жити легше. Але жити без нього немає сенсу». Усе, що ми робимо в житті, ми робимо заради кохання. Тож…
 
    Читайте, дивіться і обирайте – роман Сесилії Агерн «З любов’ю, Розі» чи фільм?
 
Посилання на книжку – http://loveread.ec/read_book.php?id=69603&p=1
 
Посилання на фільм – https://youtu.be/zHIJgJ6iDUY
 
     Щовівторка (з 3 листопада 2020 р.) бібліотека пропонує вам зробити вибір. Голосуйте: ставте у коментарі «1» – якщо краще книжка і «2» – якщо фільм (мультфільм).
 
Що краще для вас: книга чи фільм, знятий на її основі?
     Міркування щодо того, що ліпше: книга чи фільм, поділяються. Можна навести безліч аргументів на захист того чи іншого засобу пізнання світу і саморозвитку.
    Є кінолюби, які не відмовляються від прочитання цікавих книжок, проте є й шанувальники літератури, які залюбки переглянуть захоплюючий фільм. Ймовірно ідеальних фільмів не існує, тому кінематограф ніколи не зможе витіснити книги з життя людини. Класика є класика. Які б не були екранізації, більшість творів все одно будуть краще кінострічки.
     Дивіться фільми, читайте книжки. Одне іншому не заважає, будь-який вид творчості допомагає людині розвиватися. Так чому б не черпати інформацію з багатьох джерел.
     Тому на питання, що краще – читати книгу чи дивитися екранізацію твору, – кожна людина має свою відповідь. Той, у кого є талант читача й багата уява, скоріше за все, візьме книгу в руки. Фільм і книга різні форми творчості і тому сприймаються та оцінюються по-різному. Можливо, порівнювати їх і не треба. Чи треба?..
 
    Проголосувати можна на сторінці бібліотеки у Фейсбуці за посиланням
 
Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?