Press "Enter" to skip to content

Вітаємо з Днем Європи в Україні!

     Шановні співвітчизники! Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Нині для українців цей день набув особливого значення, адже нашу країну та ЄС єднають не лише спільні цінності, історія та культура. Наразі, країни, які раніше були просто сусідами, стали для нас насправді близькими друзями, помічниками та для багатьох – прихистком та порятунком від російської агресії. Водночас українські воїни стали для європейців міцним щитом, який боронить фактично всю Європу від агресивних імперських амбіцій кремля. Українці тепер – приклад мужності, незламності та героїзму, а також єдності.

     Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова пропонує усім шанувальникам поп-музики згадати перемоги України на пісенному конкурсі “Євробачення”! Нам є ким пишатись!

     Рівно 16 років тому представниця України співачка Руслана тріумфально перемогла на Євробаченні-2004. Це була перша перемога нашої країни і всього лише друга її участь у пісенному конкурсі. Пісня Руслани “Wild Dances” (“Дикі танці”) та яскравий виступ співачки підкорили весь світ, а сама вона після перемоги на Євробаченні отримала звання народної артистки України.

Відео – https://www.youtube.com/watch?v=4a4C3D3_0q0

      Українська співачка Джамала перемогла у щорічному пісенному конкурсі «Євробачення», фінал якого відбувся в столиці Швеції Стокгольмі 14 травня 2016 року. Українська виконавиця кримськотатарського походження Джамала (Сусанна Джамаладінова) перемогла на конкурсі із піснею «1944», що розповідає про масову депортацію кримськотатарського народу до Середньої Азії 1944 року.

Відео – https://www.youtube.com/watch?v=B-rnM-MwRHY

     Цього року на наймасштабнішому пісенному конкурсі Євробачення 2022 перемогу здобув український гурт Kalush Orchestra. Ще в першому півфіналі конкурсу представники нашої країни підірвали сцену, і змусили весь зал аплодувати стоячи. Так, для України ця перемога була особливо важливою, щоб у період боротьби з російською агресією про нас могли почути якомога більше країн. Група Kalush Orchestra не тільки гідно представила нашу країну на конкурсі, а й розповіла про те, що зараз відбувається насправді.

Відео – https://www.youtube.com/watch?v=F1fl60ypdLs

     Ми бачимо, який величезний внесок  у побудову справжнього європейського майбутнього України  роблять артисти, музиканти та інші митці!  Як мужньо вони воюють з ворогом на культурному фронті і в лавах ЗСУ! Як увесь світ захоплюється талантом та мужністю наших артистів! Переможемо разом! Слава Україні!

Хештег

#ДОБМімМСвєтлова   #відділ_мистецтв   #ДеньЄвропи

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?