Press "Enter" to skip to content

                               Вітаємо з Міжнародним днем джазу!

     Мирного неба усім українцям і гарного весняного настрою! Відділ мистецтв ДОБМ ім. М.Свєтлова вітає усіх шанувальників та виконавців джазової музики з їх святом — Міжнародним днем джазу! Раді сповістити вас, що у фонді нашого відділу багато нотних видань джазової музики для різних музичних інструментів,також маємо навчальні посібники з джазового аранжування. Завжди раді вам у нашій бібліотеці!

     Джаз — це унікальний музичний стиль, заснований на імпровізації, який виник в США в часи рабовласництва. Глибоке коріння його полягає в музичних і культурних традиціях африканського континенту, але значний вплив на формування джазу здійснила й європейська музика. Оскільки джаз з’явився в середовищі безправних рабів, він і досі вважається музикою, що символізує свободу, рівні можливості та боротьбу проти несправедливості й пригнічення.

     Наприкінці осені 2011-го року, на 36-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, рішенням міжнародного співтовариства 30 квітня було оголошено «Міжнародним днем джазу». Враховуючи високий ступінь культури і динамічного різноманіття музичного мистецтва, спільну спадщину і унікальний колорит, метою відзначення Дня джазу стало бажання розширення рівня інформованості всієї міжнародної спільноти про виражену педагогічну роль джазу як однієї з сил, що сприяє зміцненню миру і взаєморозумінню, єдності і культурного діалогу між людьми, суспільними групами і соціальними об’єднаннями.

Хештег

#ДОБМімМСвєтлова
#відділ_мистецтв
#МіжнароднийДеньДжазу

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?