Press "Enter" to skip to content

З Днем художника України!

Вітаємо з  Днем художника України!

    Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. В цей день, звичайно ж, прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі.

    Історія українського живопису дуже багата. Безліч художників України в своїй творчості досягли світового визнання. Вони є майстрами графіки, пластики, абстракції, проявляючи себе у різних напрямках цього мистецтва. Українським майстрам пензля і різця належать твори, які стали частиною золотого фонду світового образотворчого мистецтва. Дбайливо зберігаючи і розвиваючи традиції самобутньої національної художньої школи, вони стверджують вічні загальнолюдські цінності, приносять людям радість спілкування з прекрасним. Роботи визнаних класиків українського живопису – Миколи Глущенка, Віктора Зарецького, Йосипа Бокшая, Адальберта Ерделі, Олександра Гнилицького, Олександра Ройтбурда, Анатолія Криволапа, Сергія Животкова, Василя Цаголова – відомі і шановані далеко за межами України.

      Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова бажає усім митцям — професіоналам та аматорам, викладачам і студентам фаху образотворчого мистецтва творчої наснаги, натхнення, успіхів та створення нових шедеврів!

     Запрошуємо до нас у гості! Маємо безліч цікавої літератури про життя і творчість славетних художників, підручники з історії образотворчого мистецтва,  навчально-методичну літературу! Також до вашої уваги найновіші надходження від #український_інститут_книги

Поринайте разом з нами у чарівний світ живопису! Завжди раді вам!

#день_художника_України
#відділ_мистецтв

Поділитися у соцмережах:
Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?