Press "Enter" to skip to content

Шановні друзі!

    Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова радий повідомити, що у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році. У 2023  році Всесвітній день читання вголос відзначається 1 лютого.

     Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями. Читання вголос розвиває швидкість мовлення. Це розширює словниковий запас. Процес покращує розуміння й активне слухання. Читання вголос знижує стрес і робить нас щасливими. Читання дитині вголос також має безліч переваг. Воно допомагає  розвивати навички мислення, зміцнює навички слухання і підвищує грамотність.

     Особливо стає в нагоді читання вголос у важких реаліях нашого сьогодення:  під час перебування в укритті та відсутності електроенергії, читаючи  з ліхтариком або свічкою — так українці вдало і з користю проводять цей час!

     Великою популярністю серед наших читачів користуються художні біографії видатних українських митців від #український_інститут_книги. Приходьте до відділу мистецтв, обирайте книги та читайте вголос рідним і друзям! Наші знання — це наша Перемога!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?