Press "Enter" to skip to content

Доброго дня, дорогі друзі!

Миру нам усім!

Уже добігає до кінця січень нового 2023 року. Відгомоніли радісні новорічні та різдвяні свята. А натомість – у пам’яті багатьох страшні події Голокосту.

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії починаючи з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Цей документ і оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. Саме в цей день у 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц або Освенцим (Польща). Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

Наша книжкова інсталяція “Щоденник Голокосту”– це реквієм тим страшним подіям. А бесіди зі школярами та студентами біля книжкової інсталяції – дань пам’яті жертвам фашизму.
Сьогодні ті страшні криваві злочини навіть не можна порівняти з тими злочинами, що роблять на нашій українській землі рашисти.

Українці перемогли фашизм, переможемо і рашизм!

Разом до Перемоги!

Завжди щиро ваш
Абонемент Свєтловка.

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?