Press "Enter" to skip to content
 
Допомога Україні лине з усіх куточків світу. 🌍
Організація Міжнародного Комітету Порятунку (IRC), розпочала свою роботу в нашій країні задля підтримки українок 🇺🇦, що постраждали від війни, та допомагає їм відновити здоров‘я, економічний добробут і енергію✨ .Представниці компанії презентували свою діяльність для співробітників і відвідувачів нашої бібліотеки та запросили на соціальні заходи, що проводять благодійно.
Серед них: кіновечори, арт-терапія, йога-терапія, настільні ігри, інформаційні сесії, групи психологічної підтримки, індивідуальні консультації лікаря, супровід.
 
❗️Завітайте до безпечного простору в IRC за адресою вул. Набережна Січеславська, 20.
Не втрачайте гарних можливостей!
📞Телефон для довідок +38 093 450 7289.
💃💃💃💃💃
Дуже вдячні Міжнародному комітету порятунку за підтримку і подарунки, особливо нам, як бібліотеці, було проємно отримати 44 екземпляри популярних і цікавих видань:
Марк Леві “Така, як ти”, Аніта Найк “Як я дорослішаю”, Наталя Сіліна “Жіночі справи”, Лоїс Френкел “Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах”, Петра Бок “MindFuck. Як позбутися барєрів у своїй голові”, Емі Шах “Ми такі задовбані”.
📓📔📒
Тож приходьте знайомитися з новенькими книжечками, що вже чекають на вас у Дніпопетровській обласній бібліотеці для молоді.
Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?