Press "Enter" to skip to content

Петриківський розпис, це код української нації. Червоним, зеленим, жовтим, блакитним кольорами викарбовано на петриківських картинах славетну історію нашого народу.

Відвага, волелюбність, жага до перемоги відображені на старовинних петриківських панно. Чарівні цибульки та зернятка, дерева життя, казкові птахи….

Яскравим квітковим розмаїттям розписували з даних – давен наші пращури свої скрині та хати.

Це мистецтво збереглося до наших часів. В найважчі години нашої історії, під час війн, голоду, поневірянь, наш народ малював. Малював, створюючи красу, пензлями, зробленими з котячої шерсті, роблячи фарби з землі, трави та ягід

І петриківський розпис вижив і набув непереможної сили. Бо український народ не здолати й саме це викарбовано у візерунках петриківських майстрів.

Птахи, дерево життя, чарівні та яскраві метелики та півники дивляться на нас зі старовинних та сучасних панно і надихають на подальші перемоги у житті та творчості

Майстриня петриківського розпису Анна Лагун – Адамян представляє свої роботи на виставці – продажу на користь ЗСУ в приміщенні ДОБМ ім. М. Свєтлова.

Всі роботи авторські, виконані в різних техніках, в техніці олійного живопису, живопису акрилом, гуашшю та яєчною темперою. Усі кошти від продажу будуть перераховані на потреби нашим захисникам.

 

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?