Press "Enter" to skip to content

Чим зайнятись під час карантину

Чим зайнятись під час карантину? Втомилися від художніх фільмів? Передивились все що тільки можна? Ще й купа вільного часу! А влаштувати культурне дозвілля не має можливості, через заходи направлені на протидію коновірусу Covid-19?

Пропонуємо вам урізноманітнити своє перебування вдома та відвідати міжнародний фестиваль документального кіно про права людини https://www.facebook.com/ . Спитаєте: Як це можливо? Адже карантин і всі зоходи заборонені? Все дуже просто та доступно))) https://docudays.ua/. Цього року цей чудовий фестиваль відбувається онлайн і відвідати його вперше в історії фестивалю може кожен українець))).

На платформі docuspace.org 69 стрічок, а документальний серіал Клер Сімон “Село” щодень транслюється о 21:30 в ефір на головній сторінці docudays.ua. Після цього серія доступна протягом доби на DOCU/SPACE.

53 стрічки доступні до перегляду необмежену кількість разів з моменту відкриття фестивалю і до 10 травня. 16 стрічок мають обмеження на кількість переглядів. Запровадження ліміту на покази є однією із ліцензійних умов від правовласників на ці фільми. А отже, єдиним способом показати їх вам. Цьогоріч аудиторія фестивалю – це люди з усієї України: ми збираємо по два-три кінозали водночас. Через це перегляди на фільми, які мають лімітовану кількість переглядів, закінчуються. В такому разі на стрічці буде окрема позначка про це.

Якщо фільм має обмежену кількість переглядів, ви можете знайти інформацію про це (лічильник переглядів) на його сторінці на DOCU/SPACE. Якщо такої інформації немає, це означає, що до 10 травня це кіно доступне безлімітно.

Просимо вас ставитися до стрічок, які мають обмежену кількість показів, дуже дбайливо. Адже кожен новий перегляд зменшує кількість показів для інших глядачів/-ок.

Не забувайте голосувати за фільми конкурсних програм – зірочки для голосування розташовані просто під плеєром!

  • Відповіді на найбільш поширені запитання ми зібрали для вас тут: bit.ly/docu-faq

  • У разі виникнення проблем із переглядом фільмів чи стрімів, звертайтеся на гарячу лінію нашої технічної підтримки: hotline@docudays.ua

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?