Press "Enter" to skip to content

Шановні друзі!

Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова пропонує до вашої уваги щотижневий дайджест цікавих культурно-мистецьких подій України та світу!

Під час запеклої боротьби з російськими окупантами наших славних ЗСУ йде і війна на культурному фронті! Читайте нас, щоб бути завжди у курсі найгарячіших подій!

Дім-музей Марії Заньковецької
Який вигляд мала квартира української акторки Марії Заньковецької та як це місце перетворилось на своєрідний творчий клуб?
У день народження акторки – дізнавайтесь у відео, а більше цікавих фактів з життя Марії у програмі «Ідемо в музей»: https://bit.ly/38tZQLf
https://www.facebook.com/suspilne.culture/videos/1108678696693504

Портрет нації: українці на полотнах відомих художників. Майстри живопису залишили детальні свідчення про особливості життя українців. Детальніше у матеріалі:

https://elle.ua/ludi/novosty/portret-nacii-ukrainci-na-polotnah-vidomih-hudozhnikiv/?fbclid=IwAR3oR7Ka343n6G4X0G_nCYyvOzjYzfrg9QJs-wRtmgAGulr3UNAkxcK3A5k

У місті Кривий Ріг відкрито виставку- продаж антивоєнних плакатів художниці Інни Ліньової. Подробиці можна побачити тут:
https://rudana.com.ua/node/49173?fbclid=IwAR3X4iOuLS-Xy1TYk7P3rrnRlTA-zMhMraN2NUBYIUFk1NHkZ3MkUkfz4gI

3 серпня у Локарно (Швейцарія) почався Міжнародний кінофестиваль, який триватиме до 31 серпня. На відкритті показували короткометражку української режисерки та сценаристки Наталки Ворожбит. Дізнатися про історію створення цього кінофестивалю та його сучасні події можна за посиланням:
https://suspilne.media/267941-ukrainskou-korotkometrazkou-vidkrivsa-kinofestival-u-lokarno/?fbclid=IwAR2zdzotXYom3IO8bKTGTwwM4fL-V56lqVtQRatB-swKg54IC_Ee0N6D7AM
У Вільнюсі (Литва) на покинутій будівлі, призначеній під знесення, під назвою “Будинок Москви” зʼявився величезний мурал, присвячений Україні. Подробиці тут:
https://suspilne.media/266679-u-vilnusi-na-budinku-moskvi-stvorili-mural-prisvacenij-ukraini/?fbclid=IwAR2t8HKSTh6oSFIC9_Zg4h53Vr7iZfxyfJs5cTG2hojHezPcQbG4mCncrpg

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?