Press "Enter" to skip to content

Гарного мирного дня, шановні друзі!

      Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова підготував для вас дайджест важливих культурно-мистецьких подій України та світу! Триває боротьба українського народу з російськими окупантами і на “культурному фронті” теж! Разом до Перемоги!

         “В мистецтві ми завжди знаходимо відображення та переосмислення реальності часу, коли воно народилось. Наше мистецтво, що народилось протягом війни, буде говорити за нас довше, ніж ми живемо. Тому наше завдання сьогодні фіксувати все, збирати в одному місці і передавати далі світу”, — зазначив міністр культури України Олександр Ткаченко. Детальніше.

     Міністерство культури та інформаційної політики внесло до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини України три нові елементи. Національний перелік елементів нематеріальної культурної спадщини України тепер має 50 елементів. Докладніше за посиланням.

     Навіть після фізичної смерті славетна українська художниця Марія Примаченко допомагає українській армії  у боротьбі з ворогом! Це черговий доказ того, що справжнє мистецтво буде жити вічно! Український телеведучий та волонтер Сергій Притула у своєму Facebook оголосив, що за кошти, отримані від продажу картини художниці Марії Примаченко “Квіти виросли коло четвертого блока”, “Фонд Сергія Притули” придбав 125 автомобілів для ЗСУ.  Із матеріалом знайомтеся за посиланням.

     Культурна спадщина України зростає з кожним роком – відомі українські художники продають свої роботи на всесвітніх аукціонах, таких як Phillips та Sotheby’s, беруть участь у Венеційській бієнале, їхні картини виставляються у провідних галереях Європи та світу. Культурний внесок у розвиток українського мистецтва деяких з них зуміли оцінити лише роки опісля, інші здобули визнання за життя. Суспільне склало добірку 10 популярних митців з їхніми роботами, щоб розширити кругозір читача та вкотре показати багатогранність авторів та творів українського мистецтва.  Детальніше читайте тут.

 

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?