Press "Enter" to skip to content

Далека і близька Європа

Шановні друзі!

Запрошуємо приєднатися до інформаційного колажу Далека і близька Європа.

Працівники Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова підготували для вас багато цікавого контенту.

У віртуальному вимірі ви станете учасником євромандрів “Найцікавіше про Європу”

А ще відчуєте себе учасником міжнародної програми стажувань студентів ММГО «АЙСЕК в Україні» та познайомитесь з їх євровраженнями “А ми були в Європі”.

А, для молодих, що прагнуть втілювати власні ідеї з розвитку країни за міжнародної підтримки – новий випуск інформаційного веб-бюлетеню ‘‘Програми і проєкти, які реалізуються ЄС в Україні’’.

Здійсніть мандрівку у просторі і часі “Без віз Європою”.

Разом з молодшими членами вашої родини ви поринете в захоплюючу інтелектуальну літературну вікторину “Книжковими шляхами Європи”.

Для поціновувачів мистецтва – книжкова виставка “Мандруємо музеями Європи”, яка подарує вам знайомство з експонатами із колекцій цих музеїв.

Спробуй себе в творчості. Ми оголошуємо челендж “Живопис оживає”. Суть якого – оживити європейський живопис шляхом інсталювання його в реальність за допомогою підручних засобів. До челенджу вже долучилися ресторани європейської кухні нашого міста. Тож запрошуємо й тебе до участі! Відчуй себе діячем мистецтва – обирай будь-яку картину європейського живопису та повторюй! Ти можеш розмістити свої результати в своїх соціальних мережах під хештегом #живописоживає.

Лілія Лєбєдєва,

завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу ДОБМ ім. М. Свєтлова

Зображення з сайту: https://eu-ua.org/novyny/yak-v-ukrayini-vidznachatymut-den-yevropy

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?