Press "Enter" to skip to content

З року в рік до Дня молоді Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова разом із друзями-волонтерами готує святкову програму для своїх користувачів та гостей. Цей рік, не зважаючи на його надзвичайність, теж не став виключенням. Більше того, знайшлися нові формати безпечної взаємодії для розваг та розвитку.

Вперше молоді запропонували не лише вуличні заходи. На каналі бібліотеки транслювався обласний флешмоб «Молодь читає Конституцію» та пізнавальні віртуальні кліп-огляди, які занурюють глядача у барвистий потік сучасної літератури.

Але все ж таки свято влітку це насамперед відпочинок на свіжому повітрі. Поруч з бібліотекою було влаштовано затишний open air, де мешканці міста перепочивали, насолоджувалися прохолодними напоями, що приготували волонтери, і неквапливо гортати сторінки книжкового розвалу та літературних виставок. Яскрава фотозона приваблювала погляди, перехожі робили на її тлі селфі та світлини з ручним кроликом, а для самих активних та допитливих відвідувачів Свєтловка провела краєзнавчий квест.

Звичайно, організатори подбали не тільки про те, щоб дозвілля було цікавим та змістовним. Особлива увага була приділена безпеці гостей свята, волонтерів та співробітників бібліотеки. Всі учасники були забезпечені необхідними ЗІЗ та дезінфікуючими засобами, а також був налагоджений скринінг температури і зроблена розмітка біля виставкових стендів.

Цьогорічне святкування показало, що незважаючи ні на що, молодь Дніпропетровщини продовжує радіти життю. Прагне сталого розвитку. Поспішає пізнавати щось досі невідоме. Цікавиться минулим рідного краю і створює свою власну нову історію. І в усьому цьому її найнадійніший помічник – бібліотека. Адже саме в бібліотеці молоді люди отримують всебічну підтримку власних ініціатив. Попереду ще багато і свят і звичайних днів, і кожного дня двері бібліотеки відкриті для всіх. Тож до зустрічі!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?