Press "Enter" to skip to content

24 квітня 2020 року – Міжнародний день солідарності молоді.

Це свято відзначається з 1957 року. За ініціативи організаторів свята, прийнято нагадувати про проблеми молоді, важливу роль освіти та культури у вирішенні проблем виховання молодого покоління.
Сьогодні молодь набагато сміливіша від своїх попередників. Молоді люди керують не тільки у місцевих органах влади, але й на державному рівні. Та все одно молодіжне питання залишається найактуальнішим на сьогоднішній день. Підтримкою молоді на державному рівні займається, насамперед, Міністерство культури, молоді та спорту України. У нашому регіоні та місті – Управління молоді і спорту ДніпроОДА, Молодіжна Рада Дніпра та інші заклади. Територіальні Молодіжні Ради створюються в ОТГ.
Виховати достойних громадян своєї країни – справа не з легких. Допомогти у вирішенні цього питання повинні не тільки освітні заклади, але й культурні, зокрема, бібліотеки для юнацтва/молоді. Сьогодні в публічних бібліотеках організовуються молодіжні простори, де активна молодь має змогу зібратися, обговорити болючі питання, влаштувати зустріч з видатними земляками чи просто поспілкуватися у неформальній обстановці.
Молодіжний простір успішно працює і в нашій бібліотеці. В ньому проходять соціокультурні заходи, майстер-класи, тренінги, кінопокази, вебінари. Бібліотека
є учасником проєктів міжнародної програми стажувань студентів ММГО «АЙСЕК в Україні», «Кампанії за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA», «Інформаційної підтримки ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та ГО “Молодіжна Альтернатива”, співпраці з Технічним музеєм «Машини часу» та ін.

В бібліотеці активно діють клуби та творчі об`єднання: правовий клуб «Феміда» та кіноклуб медіапросвіти з прав людини «Docudays UA», Школа громадянських компетенцій та Клуб креативного мислення, Школа здорового способу життя та Школа активного професійного орієнтування, Школа для сімей які потрапили в тяжкі життєві ситуації «Крок назустріч», Англійський розмовний клуб та Клуб шанувальників української мови, арт-студія «Щастя у подарунок».

Приходь до нашої бібліотеки – місця, де можна розкрити свій творчий потенціал, стати учасником цікавих проєктів, знайти однодумців та реалізувати власні задуми!

Тетяна Дроненко, завідуюча відділом абонемента

Інна Кондакова, бібліотекар 1 категорії відділу абонемента

 

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?