Press "Enter" to skip to content

Вітаємо, друзі!

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил – свято, яке від часу його заснування, тридцятиліття тому, завжди зустрічали з гордістю та пошаною.

Святковий день на честь Збройних сил України був створений 1993 року постановою Верховної Ради України.  Дату обрали не випадково. Саме цього дня 1991 року ухвалили Закон України «Про Збройні сили України».

Особливого значення День Збройних Сил України набув від 2014 року, після початку збройної російської агресії проти українського народу та держави. Тоді воїни Збройних Сил  з честю виконали своє призначення, зупинивши підступного ворога на сході країни.

Воістину загальнонаціональним це свято стало після початку широкомасштабного нападу російської федерації на Україну. Сьогодні ми вдруге відзначаємо День Збройних Сил України в умовах великої війни за державний суверенітет і незалежність України, за право українського народу на вільне життя у вільній країні.

Збройні Сили – це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи таку довгоочікувану Перемогу.

Непоборні ті Збройні Сили, які єдині зі своїм народом.

Непереможна та армія, що боронить рідну землю.

Нездоланне те військо, яке б’ється за Світло проти темряви.

У нашому відділі сімейного читання “Абонемент” до Дня Збройних Сил України ми підготували книжкову виставку “Воїни Світла, воїни Добра”. Також з нагоди свята передали у військовий госпіталь обереги нашим пораненим бійцям.

Слава Збройним Силам України! Дякуємо вам, наші славні козаченьки, за ваш ратний подвиг, за наші мирні дні і ночі.

Героям Слава!  Низький уклін вам до землі! Завжди щиро ваш “Абонемент ДОБМ”

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?