Press "Enter" to skip to content

Доброго дня та мирного неба, друзі!

      Відділ мистецтв ДОБМ ім.М. Свєтлова вітає музикантів та любителів музики з днем народження славетного українського композитора Мирослава Михайловича Скорика (13.07.1938-01.06.2020)!

      Мирослав Скорик – Герой України, лавреат Шевченківської премії (1987 рік), автор музики до понад 40 фільмів, серед яких, зокрема, «Тіні забутих предків» Параджанова, багатьох камерно-інструментальних творів, кількох балетів та опери «Мойсей», яку фінансово підтримав Іван Павло ІІ. А сумна «Мелодія» Скорика стала українським символом. Наразі, під час війни з росією, “Мелодія” Мирослава Скорика стала музичною візитівкою України, символом болю нашої країни, який відчувають музиканти по всьому світу. “Мелодія” звучить у багатьох країнах Європи і в Америці у виконанні найкращих солістів та оркестрів. Творчість українського композитора Мирослава Скорика знають усі українці. І навіть якщо не згадають імені автора, без сумніву, впізнають звучання його славнозвісної «Мелодії». Але окрім неї, Скорик – автор величезної кількості творів класичної та естрадної музики. Детально познайомитися з найкращими творами славетного композитора радимо за посиланням:

https://moderato.in.ua/malenki-muzychni-istoriyi/10-tvoriv-miroslava-skorika-i-yogo-odvichna-melodiya.html

     Відділ мистецтв має у своєму фонді нотні видання творів Мирослава Скорика. Сподіваємось, вони стануть у нагоді учням музичних шкіл, студентам і викладачам профільних коледжів та вишів! Завжди чекаємо на вас!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?