Press "Enter" to skip to content

До Дня Європи в Україні!

    Дорогі друзі! Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова запрошує поціновувачів живопису та скульптури поринути у чарівний світ шедеврів європейських митців! Особливо цікавим і корисним для вас  буде нове видання від Українського інституту книги  “33 найвідоміші картини та скульптури” ( автори Штефанка Секанінова і Якуб Ценкл ). Ця яскраво ілюстрована книга дуже зацікавить молодих батьків, які полюбляють читати своїм діткам, щоб гарно провести час у родинному колі.

     У виданні зібрані світлини картин та скульптур європейських митців починаючи з майстрів Епохи Відродження до пост-модерна. Якщо ви хочете дізнатися про загадкову красу Мони Лізи, дужого Давида, Христа-Спасителя на горі й Маленьку Русалоньку, помилуватися красою розквітлих соняхів, приєднуйтесь до подорожі у світ найвідоміших картин та скульптур!

     Людство займалося мистецтвом з давніх-давен. Люди завжди відчували потребу зображувати світ навколо себе, створювати щось таке, що відзеркалює їхню природу, душу й турботи, біль, любов і радощі!

     Завітайте до відділу мистецтв нашої бібліотеки та познайомтеся з цією чарівною книгою!

#Український_інститут_книги

Поділитися у соцмережах:
Більше у Книжкові новиниБільше новин у Книжкові новини »

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?