Press "Enter" to skip to content

Мирного неба, шановні співвітчизники!

      Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова  вітає вас з Національним тижнем читання! Долучайтеся, приходьте до бібліотеки, знайомтеся з нашими літературними цікавинками! Навіть відсутність світла нам не завадить читати, бо ліхтарики, свічки та улюблені книги допоможуть з користю провести час! Подолаємо темряву разом!

     94 роки з дня народження виповнилося би 12 грудня українському актору та режисеру Леоніду Бикову (1928-1979). Артист, який зіграв Маестро зі співочої ескадрильї, халамидника Максима Перепелицю, сміливого Свата, загинув в автокатастрофі. За своє життя переніс кілька інфарктів, та й десятки «палок в колеса», поки він знімав фільми, які увійшли в історію українського кіно.

     Про творчість відомого українського актора і режисера  та цікаві факти з його життя ви можете дізнатись з книги Ростислава Коломійця “Леонід Биков”з серії “Знамениті українці” видавництва Харків “Фоліо” від #український_інститут_книги. У відділі мистецтв на вас чекає безліч художніх біографій видатних діячів українського та світового мистецтва! Завжди чекаємо на вас!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?