Press "Enter" to skip to content

Мирного неба, шановні друзі!

     Наближається велике свято Незалежності України, яке ми святкуватимемо, на жаль, в умовах повномасштабної кривавої війни! Але ніщо не зашкодить цьому святу, навпаки, ми вже святкуємо Перемогу над підступними планами ворога, що не здійснилися, Перемогу нашої єдності та сили духу! Слава Україні!

       Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова щиро вітає вас з днем народження нашої країни! Пропонуємо до перегляду у святкові дні художні фільми, які показують тернистий шлях нашої країни до свободи і незалежності!  У цих кінострічках ви зустрінете справжніх героїв минулого та сьогодення, які боронили і боронять зараз Україну від ворогів! Бажаємо приємного перегляду! 

      Фільм українського виробництва – «Кіборги». Історія, покладена в основу цієї картини – не вигадка і не події з іншого кінця планети.

     «Кіборги» – це захисники Донецького аеропорту, бої за який точились з кінця травня 2014 року і продовжувались до кінця зими 2015. «Кіборги» – тому, що звичайні люди не змогли б зробити того, що робили вони. Робили тому, що наказу здавати аеропорт не було. Тому, що не могли дозволити загарбникам з сусідньої держави узяти те, що їм не належить.

      «Кіборги» – історія, яку має знати кожен. Історія кожного громадянина України. Історія людей, що поклали своє життя заради того, щоб жили інші.

Відео – https://www.youtube.com/watch?v=Qp3iRQHDC24

     Фільм “Поводир”. Дія фільму розгортається в 30-их роках минулого століття. У центрі сюжету – Пітер – син американського інженера Майкла Шемрока, який відправляється до Харкова, щоб допомогти налагодити складання тракторів. На місці Майкл закохується в українську актрису Ольгу, проте американець не знає, що дівчина давно вже запала в серце співробітнику ОГПУ Володимиру. В результаті конфлікту Майкл гине, а його син лише дивом рятується. З волі долі хлопчина потрапляє до сліпого кобзаря Івана і стає його поводирем. А в цей час Володимир, очоливши спецгрупу ОГПУ, вирішує будь-що-будь відшукати маленького американця.

Відео – https://www.youtube.com/watch?v=JvHNm-B0Y0M

     «Червоний» — український історичний фільм Зази Буадзе 2017 року, екранізація однойменного роману Андрія Кокотюхи.

      1947 рік. Двоє українців – Данило Червоний і Віктор Гуров – потрапили в табір ГУЛАГ. У них абсолютно різні долі: один раніше був членом Української повстанської армії (УПА) і народився на Заході України, а другий – радянський льотчик зі Сходу України, якому не дуже-то й близьке поняття патріотизму. Але доля звела таких людей разом. Нехай у них і різні ідеали, але їх об’єднує не лише спільна біда, а ще й країна, де вони народилися – Батьківщина.

Відео – https://www.youtube.com/watch?v=b_3ETVEBbDM

      Перша повнометражна ігрова стрічка українського режисера Тарас Химича.

Історико-драматичний фільм «Жива» заснована на реальних подіях, про які розповіла Анни Попович. Власне вона і стала прототипом головної героїні. Кінострічка розповідає історію, яка відбувалася 1949 року в Карпатах. Молода Анна має надприродний дар – відчувати і передбачувати майбутню небезпеку. Рятуючись від загону МҐБ, головна героїня потрапляє в табір українських повстанців, де зустрічає свого друга дитинства на ім’я Ніко. Боротьба між МҐБ та повстанцями триває. У такій ситуації дар Анни стане неабиякою допомогою «лісовим побратимам».

Відео – https://www.youtube.com/watch?v=QtHsxIUAIaI

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?