Press "Enter" to skip to content

Зустріч у дискусійному клубі Agora Speakers Dnipro, яке відбулася в молодіжному просторі бібліотеки 15 лютого, дає неабияку надію на те, що у Дніпрі незабаром функціонуватиме справжній дискусійний майданчик, де обговорення відбуватимуться за стандартами та правилами #Agora Speakers International, всесвітньої суспільної фундації, мета якої – допомоги людям у розвитку майстерності публічних виступів, ведення  дискусій, навичок критичного мислення.

В нас утворився не просто дискусійний, а мультикультурний майданчик, який об’єднав мешканців Дніпра та іноземців – студентів з Анголи, Марокко та Індії. Робили доповіді, ставили питання за темами виступів й отримували відповіді – все це виключно англійською. І хоча команда клубу ще в процесі формування, було аж три доповіді, одна з яких – підготовлена, дві – спонтанні. Що обговорювали? Теми були такі:

– Вчителювання як улюблена справа;

– Методи самопідтримки та пошуку натхнення під час самостійного опанування освітніх навичок і наукових дисциплін;

– Побудова людського організму.

Остання тема виявилась найбільш захопливою, бо по-перше, далеко не кожен, хто володіє англійською, знає назви внутрішніх органів людини та функцій, які вони виконують, а по-друге, розповідь професійного лікаря супроводжувалась анатомічними наочними матеріалами! Згідно правил Agora Speakers після кожного виступу робили підсумки, обговорюючи те, як доповідачі керували часом, взаємодіяли з аудиторією під час виступу, чи використовували невербальні методи спілкування. Всім 12 учасникам зустрічі дійсно сподобалося.

Наступну зустріч заплановано на 29 лютого 2020 р. о 15-00. Тема для обговорення – Здоровий спосіб життя (Healthy Life Style). Приходьте, подискутуємо!

Ірина Файберг, Віталій Мироненко

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?