Press "Enter" to skip to content

У нашому English Speaking Club збираються найактивніші, наполегливі й безстрашні!

Під час зустрічей – працюємо з аудіо (слухаємо й перекладаємо автентичні тексти), читаємо книжки, граємо в цікаві англомовні ігри, практикуючи розмовні навички; розбираємо складнощі вживання часів в англійській мові; обговорюємо різні теми, здійснюємо віртуальні подорожі у різні міста і країни. Час від часу до нас приєднуються іноземні гості. Вони розказують про себе і свої плани на майбутнє, відповідають на численні запитання і, в свою чергу, цікавляться життям в Україні.

Ми впевнені – якщо наполегливо працювати, одного разу настає той довгоочікуваний момент абсолютної ясності, коли безсумнівно відрізняєш Present Perfect від Past Simple, коли впевнений, що використовуєш Past Perfect правильно. І ми поступово наближаємось до такого моменту.

У нас кожен може не лише покращити англійську, а й перевірити себе у якості спікера (англомовного, звичайно ж), або спробувати, наприклад, малювання (вивчаючи нові слова), а ще побути трохи …, а ще… Втім, усього і не перелічити. Але ми впевнені, що у нас не засумуєш!

Англійська мова і почуття гумору нас об’єднують! І надихають!

Приєднуйтеся до нашої команди, вступайте до нашого клубу!

Чекаємо на Вас 1 листопада о 15:00 у Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді ім. М. Свєтлова

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?