Доброго дня, шановні друзі!
Наближається велике свято — 30 років Незалежності України! Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова щиро вітає вас з днем народження нашої країни! Бажаємо миру, добра і злагоди та пропонуємо до перегляду у святкові дні художні фільми, які показують тернистий шлях нашої країни до свободи і незалежності! У цих кінострічках ви зустрінете справжніх героїв минулого та сьогодення, які боронили і боронять зараз Україну від ворогів! Бажаємо приємного перегляду! Слава Україні!
Фільм українського виробництва – «Кіборги»
Історія, покладена в основу цієї картини – не вигадка і не події з іншого кінця планети.
«Кіборги» – це захисники Донецького аеропорту, бої за який точились з кінця травня 2014 року і продовжувались до кінця зими 2015. «Кіборги» – тому, що звичайні люди не змогли б зробити того, що робили вони. Робили тому, що наказу здавати аеропорт не було. Тому, що не могли дозволити загарбникам з сусідньої держави узяти те, що їм не належить.
«Кіборги» – історія, яку має знати кожен. Історія кожного громадянина України. Історія людей, що поклали своє життя заради того, щоб жили інші.
https://www.youtube.com/watch?v=Qp3iRQHDC24
Фільм “Поводир”.
Дія фільму розгортається в 30-их роках минулого століття. У центрі сюжету – Пітер – син американського інженера Майкла Шемрока, який відправляється до Харкова, щоб допомогти налагодити складання тракторів. На місці Майкл закохується в українську актрису Ольгу, проте американець не знає, що дівчина давно вже запала в серце співробітнику ОГПУ Володимиру. В результаті конфлікту Майкл гине, а його син лише дивом рятується. З волі долі хлопчина потрапляє до сліпого кобзаря Івана і стає його поводирем. А в цей час Володимир, очоливши спецгрупу ОГПУ, вирішує будь-що-будь відшукати маленького американця. https://www.youtube.com/watch?v=JvHNm-B0Y0M
«Червоний» — український історичний фільм Зази Буадзе 2017 року, екранізація однойменного роману Андрія Кокотюхи.
1947 рік. Двоє українців – Данило Червоний і Віктор Гуров – потрапили в табір ГУЛАГ. У них абсолютно різні долі: один раніше був членом Української повстанської армії (УПА) і народився на Заході України, а другий – радянський льотчик зі Сходу України, якому не дуже-то й близьке поняття патріотизму. Але доля звела таких людей разом. Нехай у них і різні ідеали, але їх об’єднує не лише спільна біда, а ще й країна, де вони народилися – Батьківщина.
https://www.youtube.com/watch?v=b_3ETVEBbDM
Перша повнометражна ігрова стрічка українського режисера Тарас Химича. Історико-драматичний фільм «Жива» заснована на реальних подіях, про які розповіла Анни Попович. Власне вона і стала прототипом головної героїні. Кінострічка розповідає історію, яка відбувалася 1949 року в Карпатах. Молода Анна має надприродний дар – відчувати і передбачувати майбутню небезпеку. Рятуючись від загону МҐБ, головна героїня потрапляє в табір українських повстанців, де зустрічає свого друга дитинства на ім’я Ніко. Боротьба між МҐБ та повстанцями триває. У такій ситуації дар Анни стане неабиякою допомогою «лісовим побратимам». https://www.youtube.com/watch?v=QtHsxIUAIaI
Будьте першим, хто прокоментує