Press "Enter" to skip to content

Вітаємо з Днем художника України!

     Щороку у другу неділю жовтня, цьогоріч 9 жовтня, майстри пензля відзначають День художника України. В цей день, звичайно ж, прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі.

Історія українського живопису дуже багата. Безліч художників України в своїй творчості досягли світового визнання. Вони є майстрами графіки, пластики, абстракції, проявляючи себе у різних напрямках цього мистецтва. Українським майстрам пензля і різця належать твори , які стали частиною золотого фонду світового образотворчого мистецтва. Дбайливо зберігаючи і розвиваючи традиції самобутньої національної художньої школи , вони стверджують вічні загальнолюдські цінності, приносять людям радість спілкування з прекрасним. Роботи визнаних класиків українського живопису – Миколи Глущенка , Віктора Зарецького , Йосипа Бокшая , Адальберта Ерделі , Олександра Гнилицького , Олександра Ройтбурда , Анатолія Криволапа , Сергія Животкова , Василя Цаголова, Олександра Мурашка, Івана Марчука, Марії Примаченко – відомі і шановані далеко за межами України.

Відділ мистецтв ДОМБ бажає усім митцям — професіоналам та аматорам, викладачам і студентам фаху образотворчого мистецтва творчої наснаги, натхнення, успіхів та створення нових шедеврів!

Запрошуємо до нас у гості! Маємо безліч цікавої літератури про життя і творчість славетних художників, підручники з історії образотворчого мистецтва, навчально-методичну літературу! До вашої уваги наша виставка видань про живописців України!

Поринайте разом з нами у чарівний світ живопису! Завжди раді вам!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?