Press "Enter" to skip to content

Вітаємо із Всесвітнім Днем рукоділля!
Мирного неба та гарного дня, шановні друзі!

     16 листопада відзначається Всесвітній день рукоділля. У відділі мистецтв ДОБМ ім. Свєтлова на майстринь — вишивальниць чекає виставка книг від #український_інститут_книги та журналів “Вишивана Україна”!  Знайомтеся з історією цього дивовижного мистецтва, схемами та порадами щодо створення нових шедеврів української вишивки!

     Хоча це свято не має офіційного статусу, фонд ЮНЕСКО оголосив, що рукоділля прирівнюється до культурної спадщини світу. А для прихильників ручної праці це привід обмінятися досвідом та навчитися новому цікавому різновиду хобі.

     В умовах війни відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова спрямував свою діяльність на проведення майстер-класів для переселенців — дітей і молодих матусь, що мешкають у модульному містечку в Дніпрі. Завідувачка відділу мистецтв Тетяна Паршина з волонтеркою бібліотеки Марїєю Ткаченко щотижня проводять майстер-класи з паперової пластики, оригамі, створення текстильних ляльок. Діти з мамами з великим задоволенням беруть участь у цих заняттях, з особливою радістю створюють поробки з українською патріотичною тематикою!

     Сьогодні список видів рукоділля просто величезний. Всі їх можна розділити за категоріями в залежності від застосовуваного матеріалу, техніки виконання або предметів, які виходять. Речі можна створювати з: тканини і ниток; паперу; скла; дерева; каменю; натуральних матеріалів; маси для моделювання.

      Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова пропонує багато цікавої і корисної літератури щодо різних видів рукоділля: вишивка, оригамі, плетіння, виготовлення квітів та ляльок з різноманітних матеріалів. Вітаємо сьогодні всіх майстрів та майстринь зі святом! Нехай кожне Ваше творіння буде витвором мистецтва! Успіху і натхнення!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?