Press "Enter" to skip to content

“Його читає увесь світ”

23 квітня 2021 р. виповнюється 60 років від дня народження відомого за межами України сучасного письменника та сценариста Андрія Куркова. Усі ранні твори написані автором російського, та й не дивно, адже народився він у Будогощі Ленінградської області.
Дитячу книжку українською Курков написал уперше в 2014 р. Це була казка “Маленьке левеня і львівська мишка”.
Дорослу художню книгу українською автор вперше написав у 2020р. Це був пригодницький роман “Ключі Марії”.
Напередодні ювілею Український інститут книги порадував нас приємною несподіванкою – надіслав бібліотеці нові твори автора.
Андрій Курков “Казка про пилососика Гошу”. У цій веселій казці розповідається про пригоди пилососика Гоші, про його дружбу з дідком-Пиловичком, який навчив Гошу пропилювати квартиру, про те, що сталося, коли після ремонту повернувся тато Гоші — старий, перевірений часом пилосос, і що врешті-решт довелося зробити…
Андрій Курков “Казки. Школа котоповітроплавання” . Ця фантастична історія розповідає про кота Орлова, який навчав кошенят літати; про дивовижні пригоди учнів цієї школи та про дружбу кошеняти Васька Утюгова з цуценям Рудьком.
Андрій Курков “Добрий ангел смерті”. До рук головного героя гостросюжетного роману потрапляють якісь таємничі документи. Ховаючись від людей, які будь-що хочуть їми заволодіти, він вирушає в подорож до Каспійського моря. Поїздка виявляється дуже ризикованою і кардинально змінює життя героя.

Приходь до відділу абонемента, знайомся з творчістю письменника, читай та пізнавай більше.

#Український_інститут_книги

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?