Press "Enter" to skip to content

Весна – чарівна пора, коли природа прокидається від зимового сну. Пора першого тепла, перших квітів, перших пташиних пісень. Це пора, коли народжуються духовні вчителі, справжні лідери та геніальні митці Сіддхартха Гаутама, Володимир Мономах, Катерина I, Микола Гоголь, Антон Чехов, Шарлотта Бронте, Олесь Гончар, Єлизавета II, Чарлі Чаплін, Монсеррат Кабальє… А ще вчора Свєтловка та її друзі святкували ювілей директорки бібліотеки Ольги Матюхіної.

Під гучні оплески гостей, друзів та колег лунали привітання і простими щирими словами, і офіційними подяками, і натхненними мелодіями скрипки та саксофону, і піснями, і хореографічними постановками, і навіть цілим фільмом із фотоархіву. Та все ж центральним привітанням ювілярки став її портрет, написаний Валентином Назаренком.

Ольга Леонідівна зізналася, що бажання отримати таку картину, було її заповітною потаємною мрією. І ось ця мрія збулася, завдяки таланту художника і зусиллям колективу. Нехай же ця весна всім принесе здоров’я, успіх і сповнення мрій!

  

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?