Press "Enter" to skip to content

Вітаємо, друзі!

    Маємо гарну новину для музикантів, студентів творчих коледжів  та вишів й усіх шанувальників оперного мистецтва! До відділу мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова надійшло нове видання від Українського інституту книги “Неперевершена Соломія Крушельницька” авторки Неллі Топської.

                      «Там, де проходить С. Крушельницька,
                      
квітнуть троянди й співають солов’ї» (Д. Кардуччі).

    Соломія Крушельницька – видатна українська оперна співачка. В усьому музичному світі кінця ХІХ – першої половини ХХ століття була символом досконалості й неперевершеності. Її незрівняної краси лірико-драматичне сопрано діапазоном майже в три октави – воістину унікальне явище в оперному мистецтві. Доля цієї жінки викликала й викликає інтерес не тільки у музикознавців та шанувальників оперного мистецтва. Її постать інтригує також і багатьох сучасних художників та письменників; артистична особистість відомої українки полонила й кіномитців, Такого всесвітнього визнання, пошани та любові добилася проста дівчина з українського мальовничого села, адже Україна завжди славилась своїми співочими талантами, красою та мелодійністю пісень.

     Завітайте до відділу мистецтв та ознайомтеся з біографією славетної української співачки! Почути її чарівний голос ви можете онлайн за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=AE8Ir9fTg5U

   Також завжди чекаємо на вас у нашому відділі, де ви можете послухати будь-яку музику, зробити собі записи та навіть насолодитися неповторним звучанням музики на вінілових платівках!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?