Press "Enter" to skip to content

Вітаємо, друзі! Мирного нам неба!
Хочемо нагадати, що 23 травня в Україні відзначався День Героїв. Це щорічне свято в Україні на честь українських вояків – борців за волю України.

Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Вони ставали до лав дружин великого Київського князя Святослава, козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, а також Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії.
А сьогодні – це свято всіх захисників України від російської орди.
“Українці-нація Героїв! “- так назвали ми свою книжкову інсталяцію-посвяту, щоб вшанувати пам’ять борців за свободу.
А ще долучилися до святкового заходу “Культурний фронт: на вістрі поезії”, який відбувся 23 травня у Дніпропетровському фаховому мистецько-художньому коледжі культури за участю наших відомих дніпропетровських письменників: голови Дніпропетровської обласної спілки письменників України
Ф. Сухоноса, модераторки зустрічі відомої дніпровської письменниці, титулованої “Золотої письменниці України”
Е. Заржицької та молодих голосів : Сніжани Білої – членкині Національної спілки письменників України, дніпровської поетки, співавторки творчого об’єднання “Хвиля” і
Євгена Лесіна – дніпровського поета, співавтора творчого об’єднання “Хвиля”, які зачитали свої нові твори про російську агресію.
Трішечки завадила такому змістовному заходові повітряна тривога, бо довелося із затишної актової зали переміститися у сховище. Та там, у невеликому приміщенні, атмосфера стала лише більш домашньою, зблизивши ще більше небайдужих до сьогоднішніх трагічних подій учасників заходу та вельмишановних гостей.
Українці дійсно сильна нація, якщо під звуки сирен вони пишуть вірші, співають пісень та народжують дітей. Україна обов’язково переможе у цій страшній війні. А із затишних стін коледжу культури вийдуть талановиті молоді спеціалісти, які будуть творити нову культуру. Культурний фронт не менш важливий на сьогодні, ніж фронт військовий. Він покликаний підносити бойовий дух, сприяти розвитку патріотизму та національної ідентичності нашого народу, і особливо підростаючого покоління.
Щиро дякуємо завідувачці бібліотекою Дніпропетровського фахового мистецько-художнього колежду культури Найдовській Мальвіні Валентинівні за запрошення на такий цікавий та змістовний захід. ДОБМ
ім. М. Свєтлова-соціальний партнер коледжу. Наш відділ абонемента теж прийняв участь в оформленні заходу: була надана література про цю страшну війну із фонду відділу.
З надією на подальшу співпрацю
завжди щиро ваш “Абонемент Свєтловка”.
Завідувачка відділом Тетяна Дроненко

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?