Press "Enter" to skip to content

     Привіт, друзі! В нас дуже гарна новина! Відділ мистецтв ДОМБ ім. М. Свєтлова радий поділитися з вами новими виданнями київського видавничого дому “Антиквар”! Запрошуємо усіх шанувальників живопису, художників-професіоналів та аматорів у захоплюючу подорож національним музеєм “Київська картинна галерея”!

    Книга “Путівник”, видана до 100-річчя галереї, розповідає про шедеври, що тут зберігаються, про їх творців і збирачів. А ще — передає неповторну атмосферу музею, дивовижне почуття натхнення і радості, що охоплюють кожного, хто переступає поріг храму мистецтва.

     Книга “Київські адреси Михайла Врубеля” знайомить шанувальників одного з видатних митців Срібного віку з його творчістю київського періоду. Сила таланту Михайла Врубеля (1856-1910) і масштаб створених ним образів виявилися настільки потужними, що недовгі 25 років, протягом яких він працював, почали називати “добою Врубеля”.

     Ласкаво просимо ознайомитись з новими виданнями, які містять багато світлин музею “Київська картинна галерея”! Відділ мистецтв завжди чекає на вас!

#живопис
#михайло_врубель
#відділ_мистецтв

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?