Press "Enter" to skip to content

Вітаємо, друзі!

17 листопада Україна, як і весь світ, відзначає Міжнародний день студента. Слово “студент” вперше почали використовувати ще в стародавньому Римі. Так називали людей, які наполегливо працюють та навчаються, – всіх, хто займався пізнавальною діяльністю.

У середньовічній Європі, починаючи з XII століття, “студентами” почали називати і викладачів, і учнів перших університетів. Лише згодом, з появою вчених звань у викладачів (магістр, професор), термін “студенти” закріпився лише за тими, хто навчався в університетах. Дату було встановлено в 1946 році в Празі на Всесвітньому конгресі студентів у пам’ять про чеських студентів-патріотів.

Міжнаро́дний день студе́нтів — щорічне міжнародне свято студентської активності.

Зазвичай воно супроводжується офіційними заходами та самоорганізованим студентами веселими вечірками. Часто це свято святкують й ті, хто вже давно закінчив виші і хто сприймає його, як нагоду пригадати свою молодість.

У нашому відділі сімейного читання (Абонемент ДОБМ) до свята студентів ми провели бесіди – поради з читання зі студентками біля святкової книжкової виставки “Гомінке студентство”.

Щиро вітаємо усіх студентів сьогоднішніх, студентів минулого зі святом! Успіхів вам, а головне – віри у краще майбутнє України!

Завжди щиро ваш
“Абонемент ДОБМ”

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?