Press "Enter" to skip to content

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA переходить в онлайн!

17 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться онлайн. Цьогоріч дивитися фестивальні стрічки, брати участь у правозахисних дискусіях і майстер-класах відомих режисерів та режисерок зможуть не лише кияни, а й уся Україна.

Друзі, привіт!


17 Docudays UA пройде в мережі з 24 квітня до 10 травня. Усі фестивальні кінопокази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними. Якщо вам подобається те, що ми робимо, ви можете підтримати улюблений фестиваль благодійним внеском та отримати за це один із наших сувенірів.

Розповідаємо детальніше, що чекає на глядачів та глядачок 17 Docudays UA.
І. Кінопрограма

Ми презентуємо 70 документальних стрічок з різних куточків світу на платформі docuspace.org. Для перегляду документального кіно потрібно буде лише зареєструватися. Більшість фільмів будуть доступні на DOCUSPACE з 24 квітня по 10 травня. Винятком є стрічки національного конкурсу, які можна буде подивитися на платформі за таким розкладом:
25.04, 18:00 – «Земля блакитна, ніби апельсин»
26.04, 18:00 – «Зарваниця»
27.04, 18:00 – «War Note»
29.04, 18:00 – «Будинок»
1.05, 18:00 – «Не хвилюйся, двері відчиняться»
* Фільм відкритий для перегляду протягом доби після зазначеної дати.

Деякі з фестивальних стрічок матимуть обмежену кількість переглядів. Інформація про це буде доступною на сторінці фільму на DOCUSPACE.
ІІ. Програма онлайн-трансляцій

З 24 квітня до 10 травня включно сторінки Docudays UA перетворяться на справжній документальний марафон. Для всіх охочих ми підготували 45 онлайн-подій: «ранкові вправи» з гостями та друзями фестивалю, в обід – запрошуємо смакувати суп у компанії режисерів/-ок фестивальних стрічок. Це також стріми майстерні DOCU/КЛАС, розмови тет-а-тет про кіно з режисер(к)ами та кінокритиками.

Усі зустрічі транслюватимуться на головному фестивальному сайті docudays.ua, а також на нашому Youtube-каналі і на сторінках відповідних Facebook-подій.

12.00 – 12.30 | Morning workouts
Що роблять наші чарівні DOCU/PEOPLE в часи карантину? Друзі, гості, члени та членкині команди розповідають про улюблені заняття.

13.00 – 14.00 | Суп з режисер(к)ами
Щодня протягом фестивалю ми запрошуємо вас смакувати свій карантинний суп у хорошій компанії. На вас очікує дев’ять обідніх онлайн-трансляцій розмов між режисер(к)ами та фестивальними модератор(к)ами. Приєднуйтеся до обговорень й переглядайте їхні документальні фільми на DOCU/SPACE.

14.30 – 15.30 | Правозахисна програма «RIGHTS NOW!»
Цього року в межах правозахисної програми RIGHTS NOW! ми прагнемо створити безпечний простір, де разом з батьками та дітьми обговоримо, як дорослішати без зайвих травм, давати відсіч стереотипам, як навчати(ся) без дискримінації й будувати довірливі стосунки вдома та в школі. Програма RIGHTS NOW! триватиме дев’ять днів, кожен з яких розкриває певну тему: «Права людини», «Кібербулінг» (два дні), «Сім’я», «Активізм», «Війна», «Рівність», «Можливості», «Освіта». Гід правозахисною програмою знайдете за посиланням.

17.00 – 18.00 | Майстерня документалістики DOCU/КЛАС
У межах майстерні ми поговоримо про цьогорічні програми, зокрема про жанр документального есею та шотландське документальне кіно. Це також розмови з фахівцями та фахівчинями про посткарантинне майбутнє кіно- та фестивальної індустрії: про українську кіноіндустрію між адаптацією і новими форматами, про те, як дистрибувати документальне кіно завтра, а також про гіпотетичні зміни фестивальних політик у зв’язку з пандемією.

20.00 – 21.00 | TÊTE-À-TÊTE: розмови про кіно
TÊTE-À-TÊTE – це зустрічі в мережі українських кінокритиків, журналістів із режисер(к)ами програми DOCU/УКРАЇНА. Однак у день відкриття 24-го квітня в межах TÊTE-À-TÊTE запрошуємо до особливої розмови – між видатною французькою режисеркою Клер Сімон та програмним директором ОМКФ Антельмом Відо.

21.30 – 22.30 | Фільм «Село»
Щовечора протягом фестивалю на глядачів та глядачок чекає новий епізод 10-серійного фільму «Село». Стрічка розгортається навколо команди кінофестивалю у французькому селі Люсса, де тісно переплітаються виноробство та документалістика. Серія буде доступною для перегляду на
docuspace.org протягом доби після її прем’єри на основній сторінці фестивалю docudays.ua
.

23.00 – 00.00 | Happy Hours
Спільно з баром «Хвильовий» запрошуємо вас на віртуальні вечірки – вмикайте HAPPY HOURS з сучасною українською електронною музикою та піднімайте келих за улюблений документальний фільм!

17 Docudays UA присвячений темі дорослішання. У контексті державної політики ми пропонуємо розібратись у правах дітей і послухати голос молодi в обговоренні суспільних питань.

До зустрічі в мережі!

 

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?