Press "Enter" to skip to content

Багато років співпрацюють Дніпропетровська обласна організація НСПУ, Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді (ДОБМ) та Асоціація композиторів ДОО Національної всеукраїнської музичної спілки (ДОО НВМС). За цей час композитори Асоціації  створили велику кількість пісень на слова поетів Придніпров’я.

З метою популяризації творчості митців Січеславщини було ухвалено рішення започаткувати проведення літературно-музичного циклу «Музична ретроспектива». Під час імпрези, що відбуватиметься у гостинних стінах ДОБМ, композитори знайомлять учасників зі своєю творчістю, виконують пісні, написані у співпраці з поетами.

13 вересня відбулась перша зустріч із циклу – з композиторкою, поетесою, співачкою Оленою Швець-Васіною.

Директор ДОБМ Ольга Матюхіна вручила Олені Швець-Васіній Подяку за плідну співпрацю та великий творчий внесок у розвиток української культури. Подяка супроводжувалась несподіваним подарунком – українським прапорцем у бойовому патроні, прикрашеному Петриківським розписом роботи фахівчині ДОБМ, майстрині Анни Адамян.

За дорученням голови ДОО НСПУ Фіделя Сухоноса найтепліші слова подяки й привітання з днем народження висловила заступник голови письменницької організації Еліна Заржицька.

Давня щира подруга О. Швець-Васіної з часів навчання на фізичному факультету Дніпропетровського держуніверситету – Ірина Селезньова, голова журі обласного літературного конкурсу «Розповім про подвиг» вручила пані Олені Подяку обласної ради ветеранів.

Проникливі вітання найближчих подруг і наставниць, пісні композиторок Лілії Бігєєвої та Валентини Фалькової, вірші поетес Людмили Некрасовської і Світлани Поливоди розчулили всіх учасників.

Прозвучали пісні О.Швець-Васіної, відзначені на регіональному вокальному конкурсі «Натхненний дует Придніпров’я» та Пленумів «Композитори – дітям та юнацтву» Асоціації композиторів – «Таємниця ночі»  (сл. Ольги Афанасьєвої), «Яке то щастя бути в колі друзів» (сл. Світлани Поливоди), «Пісенька про ліки» (сл. Людмили Некрасовської), присвячена українським морським курсантам «Морська пісня» (сл. Віктора Невського) у виконанні авторки музики.

Присутні побачили відео пісень: «Амазонка Дніпра» (сл. Олександри Кравченко (Девіль), «Ми збираємо гриби» (сл. Еліни Заржицької). А також відео пісень «Восьме чудо» у виконанні дуету «ВаЛена» (Валентина Фалькова і Олена Швець-Васіна) та «За тобою вибір майбуття» (муз. Олександра Погорілого) у виконанні ансамблю ветеранів «Горобинка».

Такий потужний музичний «десант» вразив присутніх, серед яких були й військові, поранені під час захисту Батьківщини. Одностайно було вирішено, що наступна зустріч з Валентиною Фальковою, Відмінником культури України, провідним педагогом ДДМШ №3 відбудеться невдовзі – у жовтні поточного року.

Пресслужба ДОО НСПУ

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?