Press "Enter" to skip to content
Шановні друзі! 28 червня ми відсвяткували День Конституції України – велике державне свято нашої Батьківщини! З цієї нагоди у бібліотеці відбулася творча зустріч з членкинями секції літератури для дітей та юнацтва “Джерело” при ДОО НСПУ: композиторкою, відмінником культури України, членкинею Асоціації композиторів Національної всеукраїнської музичної спілки Валентиною Фальковою та поеткою і композиторкою, членкинею Конгресу літераторів України і Асоціації композиторів Дніпропетровської обласної організації Оленою Швець-Васіною.
 
      
“Ми народженні у сорочці” – так назвали свій виступ перед глядачами ці талановиті українські жінки! У їх виконанні звучали вірші про Україну, пісні – патріотичні та ліричні, інструментальна музика для фортепіано. Усі присутні були в захваті від змістовних літературних і музичних творів та високої виконавської майстерності дуету “ВаЛена”!
 
На початку заходу слова привітання з Днем Конституції України та побажання миру й Перемоги усім громадянам нашої держави прозвучали від директорки ДОБМ  Ольги Леонідівни Матюхіної, голови Дніпропетровської обласної організації НСПУ, шеф-редактора міжнародного часопису “Бористен” Фіделя Сухоноса.
Слова подяки за великий внесок у культуру та мистецтво талановиті Валентина та Олена почули від голови Дніпропетровської обласної організації композиторів, лавреатки музичної премії ім. А. Штогаренка Лілії Бігеєвої.
Свій вірш-гумореску “Муха-патріотка” прочитала авторка, членкиня секції літератури для дітей та юнацтва “Джерело” при ДОО НСПУ Олена Федіна.
Зі вдалим виступом перед глядачами, які зібралися у нашій бібліотеці на святкування Дня Конституції України своїх колег привітала письменниця, журналістка та громадська діячка, членкиня НСПУ та НСЖУ Еліна Заржицька.
І як завжди, на завершення, прозвучала легендарна “Ой, у лузі червона калина” у виконанні всіх присутніх!
Переможемо разом!
Слава Україні”
 
 
 
Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?