Press "Enter" to skip to content

Друзі!
Запрошуємо вас до Нашого кінозалу!

21 жовтня о 17.00 пропонуємо подивитись український художній фільм «Стра́чені світа́нки» —  режисера Григорія Кохана, відзнятий у 1995 році на Національній кіностудії художніх фільмів імені О. Довженка.

Фільм розповідає про трагічні повоєнні роки братовбивчої війни на Заході України, під час якої УПА боролася з більшовиками. Гинуть люди, гине кохання. У війни немає моралі – як з одного, так і з іншого боку грають поза правилами… Автор сценарію — Григорій Штонь. Художник-постановник — Василь Заруба, Композитор — Олег Ківа. В ролях — Сергій Романюк, Георгій Морозюк, Анастасія Сердюк, Володимир Терещук.

 

«Стра́чені світа́нки» — український художній фільм режисера Григорія Кохана, відзнятий у 1995 році на Національній кіностудії художніх фільмів імені О. Довженка.

Сюжет

Російські більшовицькі окупанти прагнуть встановити свої порядки на знову окупованих ними землях Західної України. Партизанська армія УПА ставить спротив російській окупації та воює за відновлення Незалежності України. Місцеве населення та родичі вояків УПА як можуть підтримують відважних борців за незалежність у визвольних змаганнях проти російських окупантів, і за це росіяни та їхні посіпаки жорстоко придушують українську людність, розпочавши масові вбивства та виселення українських сімей на Сибір. Вояки УПА намагаються цьому запобігти, але сили надто нерівні… Повстанці можуть лише помститися й покарати катів.

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?