ДОМБ та Ольга Рєпіна продовжують знайомити Вас із новою книгою «НЕ-МЕТОДИЧКА АБО ДЕЩО ОСОБЛИВЕ ПРО ЧИТАННЯ».
Питання до авторів Не-Методички: Як часто слід читати? |
!
Ми не будемо нав’язувати вам, як часто ви маєте читати: скажемо одне: читайте якомога частіше, по можливості – щодня. Якщо читати щодня у вас не виходить, почніть з одного разу на тиждень. Головне – бути постійним у цій своїй новій звичці. Вам не обов’язково «ковтати» книгу одразу. Згодом, в якийсь день, ви можете прочитати кілька сторінок, а в якийсь – більше. Все залежить від вашої мотивації внутрішнього завдання – почати читати. Просто виробіть таку звичку. Чим частіше ви будете це робити, тим швидше сформується ваш новий спосіб життя з читанням. Повірте, за всіма психологічними канонами така стратегія себе повністю виправдовує.
ПАРАГРАФ 6.
СХОДІТЬ ДО БІБЛІОТЕКИ!
Ніхто не заперечує, що книги зараз недешеві і купувати їх не кожна сім’я може собі дозволити. Ми з цим згодні. І ця теза підтверджує наші попередні міркування з приводу того, що книга поступово знову стане привілеєм людей заможних, а читання увійде до характеристик соціального статусу особистості.
Однак питання, де знайомитися з новинками літератури, не повисне у повітрі, якщо ви звернете свою увагу на соціальні інституції, які називаються БІБЛІОТЕКИ. У перекладі з латини бібліотека – сховище книг.
Однак, сучасні бібліотеки в усьому світі виконують безліч функцій крім просто заощадження паперових друкованих видань.
Отже, що роблять люди у бібліотеках?
-
Знайомляться з новинками літератури;
-
читають класику і старовинні видання, якщо до них є доступ;
-
отримують послуги у сфері освіти, придбання нових навичок з різних напрямків життя, проводять зустрічі з однодумцями у клубах за інтересами, відвідують концерти, виставки, екскурсії, конкурси, отримують інформаційні послуги та багато іншого.
Коли ми радимо відвідати бібліотеку, багато хто дивується: «А що, бібліотеки ще існують?» Не тільки існують, але і стали тим об’єднуючим стрижнем, який так необхідний людям, що читають.
ПАРАГРАФ 7. ПРОСТО ЛЮБІТЬ КНИГУ.
Недостатньо просто щось робити з того, що постійно раніше відкладалося на потім. Потрібно надолужувати згаяне і перевершувати свої ж власні очікування навіть в тих випадках, якщо вам не подобається це робити.
Подобається чи не подобається – це одне. А результат, на який ви очікуєте в короткостроковій або довгостроковій перспективі – це інше.
Тренувати м’язи своєї дисципліни, намагаючись щось робити, – в цьому і полягає реалізація вашого внутрішнього потенціалу. У цьому сила вашого характеру, рішучість і сміливість.
У літературі, у книгах є два важливі поняття: фабула і сюжет. Фабула – це сукупність подій, сюжет – спосіб оповіді.
Далі буде…
Будьте першим, хто прокоментує