Press "Enter" to skip to content

ДОМБ та Ольга Рєпіна продовжують знайомити Вас із новою книгою «НЕ-МЕТОДИЧКА АБО ДЕЩО ОСОБЛИВЕ ПРО ЧИТАННЯ».

Питання до авторів Не-Методички:

Як часто слід читати?

!

Ми не будемо нав’язувати вам, як часто ви маєте читати: скажемо одне: читайте якомога частіше, по можливості – щодня. Якщо читати щодня у вас не виходить, почніть з одного разу на тиждень. Головне – бути постійним у цій своїй новій звичці. Вам не обов’язково «ковтати» книгу одразу. Згодом, в якийсь день, ви можете прочитати кілька сторінок, а в якийсь – більше. Все залежить від вашої мотивації внутрішнього завдання – почати читати. Просто виробіть таку звичку. Чим частіше ви будете це робити, тим швидше сформується ваш новий спосіб життя з читанням. Повірте, за всіма психологічними канонами така стратегія себе повністю виправдовує.

ПАРАГРАФ 6.

СХОДІТЬ ДО БІБЛІОТЕКИ!

Ніхто не заперечує, що книги зараз недешеві і купувати їх не кожна сім’я може собі дозволити. Ми з цим згодні. І ця теза підтверджує наші попередні міркування з приводу того, що книга поступово знову стане привілеєм людей заможних, а читання увійде до характеристик соціального статусу особистості.

Однак питання, де знайомитися з новинками літератури, не повисне у повітрі, якщо ви звернете свою увагу на соціальні інституції, які називаються БІБЛІОТЕКИ. У перекладі з латини бібліотека – сховище книг.

Однак, сучасні бібліотеки в усьому світі виконують безліч функцій крім просто заощадження паперових друкованих видань.

Отже, що роблять люди у бібліотеках?

  • Знайомляться з новинками літератури;

  • читають класику і старовинні видання, якщо до них є доступ;

  • отримують послуги у сфері освіти, придбання нових навичок з різних напрямків життя, проводять зустрічі з однодумцями у клубах за інтересами, відвідують концерти, виставки, екскурсії, конкурси, отримують інформаційні послуги та багато іншого.

Коли ми радимо відвідати бібліотеку, багато хто дивується: «А що, бібліотеки ще існують?» Не тільки існують, але і стали тим об’єднуючим стрижнем, який так необхідний людям, що читають.

 

ПАРАГРАФ 7. ПРОСТО ЛЮБІТЬ КНИГУ.

 

Недостатньо просто щось робити з того, що постійно раніше відкладалося на потім. Потрібно надолужувати згаяне і перевершувати свої ж власні очікування навіть в тих випадках, якщо вам не подобається це робити.

Подобається чи не подобається – це одне. А результат, на який ви очікуєте в короткостроковій або довгостроковій перспективі – це інше.

Тренувати м’язи своєї дисципліни, намагаючись щось робити, – в цьому і полягає реалізація вашого внутрішнього потенціалу. У цьому сила вашого характеру, рішучість і сміливість.

У літературі, у книгах є два важливі поняття: фабула і сюжет. Фабула – це сукупність подій, сюжет – спосіб оповіді.

Далі буде…

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?