ДОМБ та Ольга Рєпіна продовжують знайомити Вас із новою книгою «НЕ-МЕТОДИЧКА АБО ДЕЩО ОСОБЛИВЕ ПРО ЧИТАННЯ».
Наш Топ-10 сучасних книг які варто прочитати тим, хто прагне успіху |
-
Бабкіна К. Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків: популяр. вид. /Катерина Бабкіна, Марк Лівін. – Київ: Книголав, 2018. – 112 с.
2. Гарніш В. Масштабування бізнесу. Покрокова стратегія збільшення прибутків: [популяр. вид.] /Верн Гарніш; пер. з англ. А. Марховська. – Київ.: Наш формат, 2018. – 328 с.
3. Голідей Р. Его – це ворог: наук.-популяр. вид. /Раян Голідей; пер. з англ. О. Любенко. – Київ: Наш формат, 2019. – 208 с.
4. Голдратт Е. Мета. Процес безперервного вдосконалення /Еліягу Голдратт; пер. з англ. І. Ємельянова. – Київ.: Наш формат, 2018. – 448 с.
5. Еріксон Т. В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти: наук.-популяр. вид. /Томас Еріксон; пер. з англ. В. Махоніна; худож.-оформл. О. Гугалова-Мєшкова. – Харків: Фоліо, 2019. – 251 с.
6. Клей А. Економіка бунтівників. Уроки креативності від піратів, гакерів, бандитів та інших неформальних підприємців: наук.-популяр. вид. /Алекса Клей; пер. з англ. Н. Палій. – Київ: Книголав, 2018. – 272 с.
7. Лібер Р. Як говорити з дітьми про гроші: наук.-популяр. вид. : підліткам, батькам /Рон Лібер; пер. з англ. А. Ящук, К. Мужановський. – Київ: Наш формат, 2019. – 192 с.
8. Лавґров Н. Принцип мозаїки. Шість навичок дивовижного життя і кар’єри: наук.-популяр. вид. /Нік Лавґров; пер. з англ. Г. Кирієнко. – Київ: Наш формат, 2019. – 344 с.
9. Мікаловіц М. Прибуток понад усе: наук.-популяр. вид. /Майк Мікаловіц; пер. з англ. О. Серебрянської. – Харків: Віват, 2018. – 320 с.
10. Косумано М.А., Йоффі Д.Б. Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Гейтца, Енді Гроува та Стіва Джобса. – Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 256 с.
Це цікаво! |
!
5 причин, чому ти гідний поваги як читач!
1. Ти прочитав заголовок тексту, виявив інтерес, отже, ти дуже допитлива людина.
2. Тобі не ліньки читати довгі тексти або повідомлення. Це означає, що ти терплячий і знаєш, що читання допомагає розвиватися швидше.
3. Якщо ти читаєш повністю довгий пункт, знай, що до нього доходять лише 6% читачів.
4. 6%. Саме ці люди найпродуктивніші, такі всі дізнаються найпершими і знаходяться на крок попереду інших.
5. Саме на цьому пункті ми можемо вам сказати, що читачів залишилося лише 2%. Такі люди гідні поваги.
ПАРАГРАФ 10.
ШВИДКОЧИТАННЯ. З ЧИМ ЙОГО ЇДЯТЬ.
У наш час потрібно тримати величезну кількість інформації в голові. Хто володіє знаннями, той володіє світом. І чим більше знань, тим краще.
Щоб споживати інформацію в два рази швидше, потрібно дотримуватися кількох правил. І головне з них – читання. Точніше, швидкочитання.
Почнімо з основ швидкочитання.
1. Забудьте читати вголос. Це дуже гальмує процес читання. Тут все цілком очевидно.
2. Не повертайтеся до прочитаного, не витрачайте часу. Візьміть аркуш паперу і закрийте те, що вже прочитали.
3. Читайте догори ногами. Швидкість читання залежить від здатності мозку розпізнавати графеми, і чим швидше він це робить, тим швидше ви читаєте. Візьміть будь-який текст і переверніть його. Читайте щодня протягом 10-15 хвилин.
4. Підвищуйте швидкість читання. Виберіть будь-який вподобаний текст і доречний в руці олівець. Почавши читання, веди олівець по рядку, без зупинок. Потім збільшуйте темп – незабаром твої очі звикнуть до навантаження, ти будеш здатний отримати більше інформації при більшому темпі читання.
Багато справ в своєму житті ми виконуємо на автоматизмі, тому як виробилися навик і звичка. У читанні також.
Всі наші знання і вміння фізично змінюють нас і наш мозок. І швидкочитання також.
Вчені порівняли функціональні можливості мозку людей, які читають, швидко читають і тих, хто не любить читати. Виявилося, що люди, які швидко читають, більш широко і ефективно задіюють усю нейромережу, у той час, як мозок нечитаючих обходився більш обмеженою нейронною мережею, що вказало на те, що у першої групи мозок більш ефективний в роботі і аналізі інформації, ніж у другої та третьої груп.
-
Думка експертів
Часто запитують про швидкочитання. Наскільки це реально? Відповідаємо: це реально за спеціально освоєних методик.
Наскільки це необхідно? Відповідаємо: якщо вам не потрібно поглинати у величезних кількостях спеціальну літературу, можна обійтися і без швидкочитання.
Для художньої літератури ця навичка не потрібна. З досвіду можемо сказати, що задля художньої літератури потрібна звичайна швидкість читання, оскільки читач сильно сповільнюється при прочитанні діалогів, віршів і поем. В інших місцях (опис, розповідь) швидкість читання зазвичай збільшується. Однак, ще раз повторюємо – для сприйняття авторського стилю в художньому тексті швидкочитання не потрібне.
Це цікаво! |
!
Кожен займає в житті те місце, на яке його привів його ж мозок. Від того, наскільки він розвинений і натренований, залежить добробут і самосприйняття людини.
Головний тренер мозку – навчання і читання.
Хочеш розім’яти звивини – читай!
Далі буде…
Будьте першим, хто прокоментує