Press "Enter" to skip to content

Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!”

(Тарас Шевченко)

День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто пише нові підручники та зустрічає школярів на порозі навчального закладу, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.

Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова у співпраці з Дніпровською академією неперервної освіти підготували до цього свята чудовий дарунок: нову аудіокнигу «Йому тринадцятий минало» – збірник творів сучасних українських авторів про дитинство Тараса Шевченка.

Презентація електронної версії книги відбулася цього року напередодні дня народження Великого Кобзаря. До збірника увійшли твори 29 сучасних письменників України, Болгарії, Канади, США та Польщі. Проєкт було реалізовано спільно з Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей.

Збірник представлено на сайті бібліотеки в електронному варіанті та на YouTube для прослуховування, що актуально для розвитку дітей з вадами зору.

Збірник творів сучасних українських авторів про дитинство Тараса Шевченка аудіокнига «Йому тринадцятий минало»

Щира дяка усім, хто працював над створенням книги: і авторам, і юним художникам, і тим, хто озвучував твори: волонтеру Максиму Раковичу, ученицям СЗШ№82 Анні Кулініч та СЗШ№115 Поліні Поповій, великій групі учнів загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №3, студентам Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури Альбіні Поляковій, Нелі Бончуковій та Сергію Зімненко, учасникам мистецького проекту VivArt Наталії Пироговій та Сніжані Білій (м. Дніпро), Євгенії Яворській та Олені Ляшенко (м. Кам`янське), фахівцям обласної молодіжної бібліотеки Тетяні Дроненко, Інні Кондаковій, Юлії Зайцевій та обласної дитячої бібліотеки – Юлії Крючковій та Тетяні Монській.
Велика вдячність авторам за участь у проєкті, упоряднику книги, письменниці Еліні Заржицькій.

Представлене зібрання стане в нагоді вчителям на уроках з предметів «Літературне читання», «Українська мова та література», «Я люблю Україну», «Мистецтво», на виховних та тематичних годинах спілкування; бібліотекарям – під час проведення пізнавальних заходів для школярів початкової та середньої школи і батькам – для вільного спілкування з дитиною.

Приємних вражень від прочитаного та почутого!

Поділитися у соцмережах:
Більше у Книжкові новиниБільше новин у Книжкові новини »

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?