Press "Enter" to skip to content

Нові імена української літератури:
Анастасія Нікуліна

Окрасою Тижня молодіжної книги стала онлайн-зустріч з молодою письменницею, блогеркою, книжковою оглядачкою та перекладачкою зі Львова Анастасією Нікуліною. Подію організували та провели Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова спільно з видавництвом «Vivat».


Зустріч відбувалася майже півтори години: читачі, працівники бібліотек активно спілкувалися, запитання до авторки так і сипалися в чат. Анастасія завоювала нових поціновувачів завдяки активній образній манері спілкування. Модерувала зустріч відома українська письменниця Еліна Заржицька. А менеджер видавництва «Vivat» Надія Кузінська подарувала за найцікавіше запитання до Анастасії примірник гостросюжетного роману «Зграя». Маємо надію, що ця зустріч започаткує нову гарну традицію і переросте в плідну співпрацю та дружні стосунки між видавництвом, авторами, бібліотекою та читачами.

Окрасою Тижня молодіжної книги-2021 в Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді ім. М. Свєтлова стала онлайн-зустріч з молодою письменницею, блогеркою, книжковою оглядачкою та перекладачкою зі Львова Анастасією Нікуліною. Подію організували та провели бібліотека спільно з видавництвом «Vivat».

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?