Press "Enter" to skip to content

 

#Невимушені : антологія / увійшли: Ірина Цілик, Катерина Бабкіна, Артем Чех, Мирослав Лаюк. – Х. : Віват, 2016. – 192 с. (Шифр 821.161.2’06-32(0/Н 40-213962)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Збірка оповідань п’яти молодих, але вже відомих українських авторів покоління міленіум про головні цінності України.   

 

 

 

100 фактів про історію : наук.-популяр. вид. : Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / уклад.: Мінна Лейсі, Алекс Фріт, Джером Мартін, Лора Коуен ; пер. з англ. С. Світова. – К. : Книголав, 2019. – 128 с. : іл. – (Дитяча полиця). (Шифр 087.5:94(089.3)/С 81-383217)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Книжка «100 фактів про історію», яка продовжує серію «100 фактів про…». Найцікавіші факти з історії обирали Лора Коуен, Алекс Фріт, Мінна Лейсі, Джером Мартін. Переклала для українського читача Слава Світова. У книжці йдеться про минуле нашого людства, розмаїття трагічного і величного, смішного і повчального. Історія постане перед тобою у сильних постатях, кумедних випадках, сміливих вчинках, цікавих закономірностях. Дивовижна інформація з цього видання не просто збагатить твої знання, але й допоможе зрозуміти сьогодення. Чому цибулини тюльпанів коштували більше, ніж маєтки? За що голубка отримала військову нагороду? Скільки років потрібно було для виготовлення книжки? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в середині книжки. «100 фактів про історію» має на меті показати, що історія — це не тільки дати та персоналії, але й детективні історії, надихаючі приклади та навіть смішні випадки. Нагадаємо, що у видавництві вийшли дві книги цієї серії: «100 фактів про числа, комп’ютери та програмування» і «100 фактів про космос».   

 

100 фактів про числа, комп’ютери і програмування : наук.-популяр. вид. : Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / авт.-уклад.: Мінна Лейсі, Алекс Фріт, Еліс Джеймс, Едді Рейнолдс, Роус Голл ; пер. з англ. Г. Лелів. – К. : Книголав, 2019. – 128 с. : іл.). (Шифр 087.5:004(089.3)/С 81-942289)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

«100 фактів про числа, комп’ютери і програмування» – український переклад популярного британського видання, над яким працювала ціла команда дослідників та авторів: Еліс Джеймс, Едді Рейнолдс, Мінна Лейсі, Роус Голл та Алекс Фріт. У книжці зібрано 100 захопливих фактів про числа, комп’ютери, програмування та про те, як їх використовують та удосконалюють. Уся інформація супроводжується яскравими ілюстраціями. Видання має словничок зі словами, що використовують у книжці, а також покажчик. Із книжки можна буде дізнатись про такі речі: людський мозок має окрему ділянку, яка відповідає за розпізнавання чисел; комп’ютери змішують три кольори у понад 16 мільйонів комбінацій; здебільшого Інтернет проходить під водою та ще багато вражаючих фактів. 

 

Zakharov, Sergiy.

Vizuina. August 2014 : графічний роман / S. Zakharov ; text de S. Mazurkevich; bandă. cu rom. O. Guzika. – K. : Osnova, 2018. – 112 с. (Шифр 821.161.2’06-31]:/Z19-619686)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

На виставці представлені роботи художника Сергія Захарова, використані ним у графічному романі «Діра» (видавництво «Люта Справа», 2016 р.).    «Діра» – розповідь про подвиг. «Діра» – зліпок новітньої історії України. «Діра» – екзистенційний досвід художника, який обрав шлях опору. «Діра» – вирок колабораціонізму. «Діра» – попередження і підказка. «Діра» – спроба розказати про життя і смерть за допомогою мистецтва. «Діра» – відбиток нашого часу.    Влітку 2014 року на вулицях Донецька, захопленого окупантами, почали з’являтися роботи в стилі стріт-арт, на яких їх автори висміювали нову владу та її поплічників. Про карикатурні графіті-постаті, створені художниками з арт-групи «Мурзилка», заговорила вся Україна. Суспільний резонанс був настільки великим, що за полювання на невідомих творців взялися професіонали з російських спецслужб. На жаль, їм вдалося захопити художника Сергія Захарова – творця зухвалих графіті. Полон, тортури, інсценізація  розстрілу… Знаходячись у неволі, Сергій дав собі обіцянку – якщо залишиться живим, то намалює все, що пережив. І він дотримався цієї обіцянки.    Унікальність книги не лише в тому, що в ній немає жодного слова брехні, а ще й у можливості побачити зсередини те, що відбувається «за межею» – в тюрмах, в камерах тортур, підвалах. Там не бувають фотографи і телеоператори. Фіксація того, що відбувається в цих місцях, можлива лише в пам’яті тих, хто туди потрапляє. І лише художник може перенести кадри з фотоплівки своєї пам’яті на папір.    На виставці за мотивами книжки «Діра» представлені роботи, які склали основу видання. Вони переносять нас у літо 2014 року в окупований Донецьк, в місто, де залишилося лише два кольори – чорний та білий. Занурення в ту реальність може бути травматичним, проте це і є наша історія, те, з чим ми жили і будемо жити далі. Те, про що завжди потрібно буде пам’ятати, щоб завадити його повторенню.

 

Інг, Селесте.

Несказане : роман / С. Інг ; пер. з англ. А. Дудченко. – К. : Наш формат, 2017. – 148 с. (Шифр 821.111(73)’06-31/І-59-697222)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Лідія — центр всесвіту сім’ї Лі. Довкола неї обертаються усі мрії, сподівання, слова і вчинки. Мати наперед визначила її долю — свою блакитнооку дівчинку вона бачить лікаркою, дорослою, упевненою в собі жінкою. Купує їй книжки, допомагає робити домашні завдання, береже, мов коштовний скарб, і навіть не пускає з дому. Батько мовчки потурає дружині. Інші двоє дітей ростуть у тіні виплеканого батьками «сонечка». Та одного дня їхня зірка зникає назавжди. Чорна діра, що утворилася у душах батьків, затягує всіх, хто лишився… Чи наважаться рідні, опинившись на краю прірви, нарешті сказати те, про що мовчали?   

 

Інг, Селесте.

Усюди жевріють пожежі : роман / С. Інг ; пер. з англ. А. Дудченко. – К. : Наш формат, 2018. – 312 с. (Шифр 821.111(73)’06-31/І-59-494596)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Бестселлер New York Times Шейкер-гайтс мав би бути ідеальним містом для життя. Тут усе сплановано — від кольору будинків до повсякдення його мешканців. Але, хоч би як ми намагалися дотримуватися плану, в один момент щось змінює хід нашого життя. Пожежі спалахують то тут, то там і змінюють нас. Інколи вони руйнують, але подекуди — дають нове життя та підштовхують шукати вихід. У Шейкер-гайтсі ці зміни настають із переїздом сім’ї Воренів. Родини не такої, як усі. Для кого це видання Книжка для найширшого кола читачів, усіх, хто любить якісну сучасну прозу. Чому ця книжка Новий роман Селесте Інґ — глибока психологічна оповідь про важку та сповнену надії ношу материнства, первинне бажання захистити своїх дітей від жорстокості чи інакшості довколишнього світу, наш вибір, а також про те, ким ми є і ким могли би стати. Про автора Селесте Інґ — американська письменниця, лауреатка Пушкартської премії за найкраще оповідання. Перший роман письменниці «Несказане» став бестселером і приніс авторці світову славу. 

 

Інформаційна складова соціокультурної трансформації українського суспільства : моногр. / О. С. Онищенко, В. М. Горовий, В. І. Попик ; НАН України, Нац. б-ка України ім. В. І. Вернадського. – К. : НАН України, 2012. – 254 с. (Шифр 001.102:316.77(47/І-74-533043)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

У монграфії розглядається значення інформаційної складової соціокультурної трансформації українського суспільства. Аналізуються основні напрями розвитку інформаційної діяльності в політичній сфері, у забезпеченні суспільно значущою інформацією наукових установ у контексті інформаційного розвитку України.                                                                   Орієнтована на фахівціів та широке коло читачів, які цікавляться даною проблематикою.

 

Ішіґуро, Кадзуо.

Не відпускай мене : роман / К. Ішіґуро ; пер. з англ. С. Андрухович. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2020. – 336 с. – (Перекладна проза). (Шифр 821.111’06-312.9/І-97-530475)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

адзуо Ішіґуро – британський письменник японського походження, сценарист, лауреат Букерівської премії. Його книжка «Не відпускай мене» — пронизлива історія, яка по праву входить у перелік найкращих англійських творів усіх часів. Це роман з елементами наукової фантастики та антиутопії, розповідь про пошук відповідей, любов, дружбу, пам’ять, надію і безвихідь. Кеті, головна героїня книжки, намагається зрозуміти та прийняти своє дитинство і юність у привілейованій школі-інтернаті Гейлшем та поза нею, свою інакшість від людей та обране для самої Кеті та її найближчих друзів призначення бути донором. Це довга дорога зі спогадів, відчуттів, одкровень, які поволі вибудовують для героїв нову картину світу. «Не відпускай мене» у перекладі Софії Андрухович — перша книжка Кадзуо Ішіґуро, видана українською мовою. Оформили видання Назар Гайдучик та Оксана Йориш, роботи яких наче споп-кадри з намальованого кіно додали тонкій емоційній напрузі тексту ще й гри світлотіней та динамічних акцентів.   

 

Аберкромбі Дж.

Раніше ніж їх повісять : роман / Дж. Аберкромбі ; пер. з англ. М. Пухлій. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 606 с. – (Перший закон). (Шифр 821.111’06-312.9/А 14-818460)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Історія, яку порівнюють з епічною «Піснею льоду та полум’я» Джорджа Мартіна Він пробачить своїм ворогам. Після їхньої смерті… У Міддерланді настали темні часи. Триває війна між Союзом і королем-самозванцем Бетодом. Інквізитор Ґлокта отримує наказ за будь-яку ціну зберегти місто Дагоску та відтермінувати падіння анклаву. Але це майже неможливо. Перший з-поміж магів Баяз разом з воїном Лоґеном Дев’ятипалим вирушає на край світу. Ця подорож — самогубство. Адже Баяз хоче знайти сховану там магічну зброю, що здатна зупинити будь-кого. Світ опиняється на межі. І не вгадати, у який бік хитнеться маятник долі. Тоді, коли здавалося, що вже достеменно відомо, хто ворог, фортуна вдається до злої гри. І з’являються ті, на кого не чекав ніхто, — пожирачі, моторошні творіння похмурого пророка Калула…   

 

Авраменко, Олександр.

50 експрес-уроків української для дітей : для чит. дорослими дітям ; для діт. мол. та серед. шк. віку / О. Авраменко. – К. : Книголав, 2019. – 103 с. – (Дитяча полиця). (Шифр 811.161.2’2’3(07)/А 21-998659)

Примірники: всього 1 – АБ

Яcкpaвi iлюcтpaцiї вiд львiвcькoї xудoжницi Нaтaлi Кудляк тa вжe улюблeнi гepoї кaнaлу ПЛЮCПЛЮC Квaдpик, Тpикутя i Кpужкo дoпoмoжуть нaвiть нaймeншим читaчaм вивчaти укpaїнcьку мoву. A зpoзумiлa пoдaчa вiд Oлeкcaндpa Aвpaмeнкa тoчнo нaвчить юниx читaчiв нe poбити нaйpoзпoвcюджeнiшиx пoмилoк.  Пoпepeднi книжки Oлeкcaндpa «50 експрес-уроків української для дітей» Aвpaмeнкa, якi вийшли у #книгoлaв «100 eкcпpec-уpoкiв укpaїнcькoї» тa «100 eкcпpec-уpoкiв укpaїнcькoї. Чacтинa 2» – aбcoлютнi бecтceлepи, якi пoпoвнили книжкoвi пoлицi мaйжe 100 000 укpaїнцiв. Дитячa нoвинкa дoпoмoжe дiтям уникнути типoвиx пoмилoк тa вивчити мaтepiaл paзoм iз гepoями ПЛЮCПЛЮC.   

 

Авраменко, Олександр.

Було – стало: зміни в правописі : посіб. / О. Авраменко. – К. : Видавництво Даринка, 2019. – 40 с. (Шифр 811.161.2’06’35-0/А 21-959619)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Цeй пociбник дoпoмoжe вaм швидкo з’яcувaти, якi змiни вiдбулиcя в укpaїнcькoму пpaвoпиci, a тaкoж зaкpiпити їx зa дoпoмoгoю впpaв з ключaми й тecтoвиx зaвдaнь у фopмaтi ЗНO. Уce, щo ви xoтiли знaти пpo нoвi нopми, у пpocтoму тa нaoчнoму фopмaтi «булo cтaлo». Згiднo з пocтaнoвoю Кaбiнeту Мiнicтpiв Укpaїни вiд 22 тpaвня 2019 poку № 437 зaтвepджeнo нoву peдaкцiю «Укpaїнcькoгo пpaвoпиcу». У цьoму пociбнику виклaдeнo ocнoвнi пpaвoпиcнi нoвoввeдeння. Зacвoєнню нopм, щo зaзнaли змiн, cпpиятимуть тaблицi з пpaвилaми, впpaви з ключeм, зaвдaння в тecтoвiй фopмi тa iн. У кiнцi пociбникa пoдaнo кopoткий cлoвник нaгoлociв. Для учнiв, cтудeнтiв, учитeлiв, виклaдaчiв, кopeктopiв i шиpoкoгo зaгaлу. Cxвaлeнo для викopиcтaння в зaгaльнoocвiтнix нaвчaльниx зaклaдax кoмiciєю з укpaїнcькoї мoви Нaукoвo-мeтoдичнoї paди з питaнь ocвiти Мiнicтepcтвa ocвiти i нaуки Укpaїни.

 

Адеємі, Томі.

Діти кістки й крові. Кн.1 : роман : трилогія “Спадок Ор’їші” / Т. Адеємі ; пер. з англ. О. Оксенич. – К. : Книголав, 2019. – 478 с. – (Полиця бестселер). (Шифр 821.111(73)’06-31/А 29-511721)

Примірники: всього 1 – АБ

«Діти кістки й крові» занурюють читачів в ретельно прописаний і правдоподібний світ колись щасливої країни Ор’їші, багато жителів якої володіли магією. Цілителі лікували від усіх хвороб, Палії вміли власноруч створювати полум’я, Припливці керували потоками води, а Женці, до яких належала і Матір Зейлі, викликали духи померлих. Та все змінилося однієї ночі, коли, за наказом безжального короля Ор’їші, усіх магів було вбито. Магія зникла, Зейлі залишилася без матері, а її народ — без надії. Проте тепер Зейлі отримує шанс повернути магію та кинути виклик монархії. На неї, її брата Зайна та принцесу Амарі, що збунтувалася проти власних батьків, чекає довга й небезпечна подорож, сповнена магічних відкриттів, насичена переслідуваннями й битвами, просякнута кров’ю і прагненням помсти. Однак справжньою небезпекою виявляються несподівані почуття й нові магічні сили, що ростуть із кожним днем та ризикують вийти з-під контролю… Роман «Діти кістки й крові» став першим в трилогії «Спадок Ор’їші». Західноафриканські міфи і вірування в книзі переплітаються з невигаданими проблемами реальних людей — расизмом, поліцейським свавіллям, рабством — темами, які не характерними для цього напрямку літератури. Проте, це справжнє фентезі з усіма властивими жанру атрибутами.   

 

Алєксієвич , Світлана.

У війни не жіноче обличчя : [худож.-док. оповід.] / С. Алєксієвич . – Х. : Віват, 2016. – 399 с. (Шифр 821.161.3’06-31/А 48-843702)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Ця книжка про війну розпочинає художньо-документальний цикл «Голоси Утопії» російськомовної білоруської письменниці Світлани Алексієвич. Книга-сповідь, документ людської пам’яті, запис історій жінок, яким війна дала в руки зброю для захисту рідної землі від фашизму. Це дослідження духовного світу жінок, що виживали в нелюдських умовах війни.   

 

Алгер, Кристина.

Жена банкира : роман / К. Алгер ; пер. с англ. И. Толока. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2019. – 318 с. (Шифр 821.111(73)’06-31/А 45-487936)

Примірники: всього 1 – АБ

Чоловік Аннабель Метью загинув в авіакатастрофі. Після нього у неї не залишилося нічого, крім купи таємниць. Метью був співробітником «Свісс Юнайтед» – потужного офшорного банку. І поступово Аннабель з’ясовує, що його смерть була не випадковою. Вона була комусь вигідна. Амбітна журналістка Марина Турно вирішує більше не писати про сім’ї впливових багатіїв, тому що сама скоро стане однією з них, вийшовши заміж за Гранта. Вона погоджується провести ще одне, останнє журналістське розслідування, пов’язане з «Свісс Юнайтед». Інформація, яка до неї потрапляє, може допомогти Аннабель. І знищить життя Марини.   

 

Алексеева, Светлана.

Я всегда буду с тобой : роман / С. Алексеева. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2020. – 398 с. (Шифр 821.161.1(477)’06/А 46-350999)

Примірники: всього 1 – АБ

Олександр отримує від старого друга Антона пропозицію зайняти високий пост в фірмі. Антон піднявся з самих низів і тепер задумав новий проект в столиці. На новому місці Саша знайомиться з Катею – головним бухгалтером фірми Антона. У цю рудоволосу зеленооку красуню неможливо було не закохатися. Та й сама Катя зовсім не проти залицянь з боку Олександра. Раптово фірму Антона починає атакувати небезпечний конкурент. На пошту приходять анонімні погрози з вимогою продати бізнес і забратися з чужої території. Дивом вдається запобігти теракту в цеху. Здається, атака успішно відбита. Але хтось викрадає Лілію, дружину Антона. Найцінніше, що є у нього в його житті. Чоловіки вступають в небезпечну гру…   

 

Андржеєвський, Анатолій.

Чорнобильський пес Аксель : [повість-часоподорож] / А. Андржеєвський. – К. : Гамазин, 2019. – 90 с. (Шифр 821.161.2’06-31-9/А 65-281105)

Примірники: всього 1 – АБ

У чорнобильській круговині час не зупинився. Він спливає по-іншому — вночі у минуле, вдень у прийдешнє. Чорнобиль не завмер. В його роздолах снують породжені випромінню химерні істоти, що назавше стали потойбіччям чорнобильського обширу, готовими розповісти про лихо, яке прогризлося в кожну живу клітину, що трапилася на його шляху. І от у йонізованому просторі з’являється мале і допитливе життя — хлопчик Мирось, який приїхав сюди з батьками як мандрувальник. Провідниками дитини у відчужений світ стають пес Аксель, бузько Люк, чудовисько Бальдадер, пантера Раїла, Єдиноріг із прийдешності та інші тварини-примари. А може, вони таки існують? Просто невидимі, як і випромінь, що, мов чорна птаха, накрила нас своїм крилом 26 квітня 1986 року розділивши літопис людства на “до” і “після” жахливого лиха. Книжка усім охочим до правди та часоподорожей.   

 

Арєнєв, Володимир.

Бісова душа, аба Заклятий скарб : повість-фантазія / Володимир Арєнєв. – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. – 207 с. (Шифр 821.161.2’06-312./А 80-156623)

Примірники: всього 1 – АБ

Козаку Андрію якось врятували життя, і тепер він повинен відплатити послугою. Йому дають завдання заховати скарб, і не просто заховати, а заклясти так, як уміє робити лише він один. Всім з самого дитинства відомо, що зазвичай скарби шукають. І раз Андрій повинен його заховати, то існують ті, хто бажає його знайти. І ті, хто полюють на скарби, готові на все. Так починається історія, в якій Андрій повинен не просто заховати та заклясти скарб, а й врятувати при цьому своє життя. Повість українського письменника Володимира Аренєва виходить в новій редакції та доповнена абсолютно приголомшливими чорно-білими малюнками з вкрапленнями яскравих фарб, від ілюстратора Олександра Продана. Чому варто купити книгу «Бісова душа, або Заклятий скарб» Володимира Аренєва? «Бісова душа, або Заклятий скарб» – це книжка, в якій поєдналися козацькі легенди, класична історія про пошуки скарбів і пригодницька література. Повість принесе читацьку радість як дітям, так і їх батькам.   

 

Арєнєв, Володимир.

Сапієнси : наук.-фантаст. повість : підліткам / Володимир Арєнєв. – Х. : Ранок, 2019. – 220 с. (Шифр 821.161.2’06-321./А 80-584448)

Примірники: всього 1 – АБ

2178 рік, Київ, світ далекого майбутнього. Одного квітневого дня звичайнісінький школяр Михайло Неборак познайомився з новачком на ім’я Олександр Ненарок. У нього дві мами, дідусь-некромант і залізне серце. Але це — лише початок карколомних пригод у довгоочікуваній науково-фантастичній повісті для підлітків від знаного в Україні та Європі письменника Володимира Арєнєва.    

 

Аріелі, Ден.

Чесно про (не)чесність : наук.-популяр. вид. / Д. Аріелі ; пер. з англ. Д. Завалій. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2019. – 283 с. (Шифр 159.923(02.062)/А 81-144583)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Ви можете припустити, що книжка про нечесність розповість вам про особливості світогляду та поведінки злочинців, корпоративних шахраїв або навіть серійних убивць? Ні. Ця книжка про кожного з нас і про наші маленькі нечесні вчинки, як-от взяти з роботи додому кілька ручок, додати до свого проектного звіту кілька годин, віднести посиденьки з друзями в кав’ярні до витрат на відрядження. Ден Аріелі пропонує свою теорію, чому ми іноді чинимо нечесно. Він проводить захопливі експерименти, і їхні результати свідчать, які сили впливають на ступінь цієї нечесності. Ця книжка — захоплива мандрівка у знайомство зі собою.   

 

Арр’яга, Ґільєрмо.

Дикий : роман / Ґ. Арр’яга ; пер. з ісп. І. Оржицького. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 720 с. (Шифр 821.134.2(72)’06-/А 84-284439)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Гільєрмо Арріага мексиканський письменник, сценарист і кінорежисер. У 2005 році був удостоєний призу за кращий сценарій на 58-му Каннському кінофестивалі за фільм «Три могили». Усе почалося тоді, коли Хуан Ґільєрмо втратив старшого брата. Карлоса вбили релігійні фанатики, які вирішили, що мають право карати нечестивих. Не витримавши горя, невдовзі померла бабуся, а згодом загинули батьки. Відтоді хлопець ненавидить смерть, тому рятує напіввовка на прізвисько Ікло, щоб того не усипили господарі за лютий характер. Самотність, почуття провини й туга роз’їдають Хуана Ґільєрмо, та найбільше — жага помсти за вбивство брата. Як розпочати війну з побожними юнаками, яких «кришує» поліція й підтримують впливові люди? І чи вдасться помстою зцілити душу від скорботи й відчаю? Вікові обмеження: 18+   

 

Аткінсон, Кейт.

Розшифровка : детективний роман / К. Аткінсон ; пер. з англ. Я. Стріха. – К. : Наш формат, 2020. – 344 с. (Шифр 821.111’06-312.4/А 92-769230)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

У часи Другої світової війни 18-річна Джульєтта Армстронґ вступає до шпигунських лав, узявши до рук потужну зброю — друкарську машинку. Розшифровуючи розмови британських розвідників і фашистських прибічників, головна героїня стає частиною злочинів, державних таємниць і заплутаних обманів. Але й у мирному житті вже зрілу міс Армстронґ переслідує таємниче минуле, де, здавалося б, безперечні істини розбиваються об нові факти, а їй доводиться розплачуватися за необережні вчинки молодості.   

 

Базь, Любов.

De Profundis : роман / Л. Базь. – К. : КП “Редакція журналу “Однокласник”, 2018. – 271 с. (Шифр 821.161.2’06-31/Б 17-403467)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

У центрі сюжету роману — молода філологиня Катерина, яка веде (принаймні так здається їй самій) цілком буденне життя, в якому немає нічого незвичайного. Так, дівчина живе з того, що пише літературно-критичні статті про книжки фантаста Віктора Урановського (який уперто зве головну героїню Катрусею) і викладає німецьку мову юнакові на ім’я Олег, а вечорами разом зі своїм другом дитинства Ніксом «зависає» в онлайновій відеогрі «Битва Семи Королівств» (очевидний реверанс у бік циклу «Пісня Льоду й Полум’я» Джорджа Мартіна!). Проте певного дня дівчина прокидається на дні пустого колодязя, і навкруги немає нікого, хто міг би їй допомогти вибратися із цієї пастки. Єдине, що залишається робити Катерині у цій скрутній ситуації, — це пригадати, що ж із нею коїлося останніми днями, і збагнути, як події з минулого пов’язані із її теперішнім становищем.             І як виявляється, головній героїні є що пригадати і про що розповісти de profundis, чи то пак з глибини, колодязя. На читачів чекає напрочуд цікава історія, в якій поряд зі спогадами про дитинство та юність Катерини і оповідями про важливих дівчині людей: бабу Таню, Нікса, Урановського, Жоржа — є і химерні повідомлення у внутрішньоігровому чаті з пропозицією продати душу, і погрози, що надходять з невідомих телефонів, і неочікувані зустрічі в нічних клубах, і втечі з переслідуванням, і безліч «скелетів» у шафах.    Тим часом фінал роману викликає трохи суперечливі відчуття. З одного боку, він цілком доладний: усі сюжетні вузли, як і годиться, сходяться докупи, до того ж із вельми неочікуваним результатом. З другого боку, наприкінці читання не полишає думка, що завершальний акт твору був закороткий і «змазаний». Утім, цей незначний недолік назагал не псує загального приємного враження від книги.

 

Бакман, Фредрік.

Ведмеже місто : роман / Ф. Бакман ; пер. зі швед. С. Волковецької. – К. : Книголав, 2019. – 432 с. – (Полиця бестселер). (Шифр 821.113.6’06-31/Б 19-055010)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Новий бестселер про маленьке містечко на півночі Швеції, яке на перший погляд здається досить спокійним, але насправді в ньому вирують пристрасті. Новинка «Ведмеже місто» розповідає про багатогранну людську природу. У глухому містечку Бьорнстад колись вирувало життя, а зараз лишилось безробіття та безвихідь. Уся надія міста – юнацький хокейний клуб. На цьому виді спорту у Бьорнстаді зав’язані долі. День перемоги у матчі став найщасливіший для міста і клубу, але для Маї Еріксон і її батьків – був найжахливішим та змінив усе. Тож жителі міста мають зробити вибір та вирішити, яку ціну вони готові заплатити за перемогу. «Те, як подає свої історії Фредрік Бакман – щось неймовірне. Ти переживаєш кожну мить і секунду кожного персонажа.  Це уже четверта книжка Бакмана, попередні стали бестселерами серед художніх перекладних видань. 

 

Бакшеев, Сергей.

Предвидящая : роман / С. Бакшеев. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 320 с. (Шифр 821.161.1’06-312./Б 19-380992)

Примірники: всього 1 – АБ

Тринадцатилетнюю Дину обвиняют в поджоге. Единственный, кто мог свидетельствовать о ее невиновности — Михаил Давыдов. Но за помощь этой девчонке мужчину обвинили в убийстве, которого он не совершал. И теперь они оба в бегах. Давыдов – IT-директор в крупной компании бизнесмена Скворцова. Он даже не подозревает, что Дина – дочь погибшего семь лет назад вместе с женой компаньона Скворцова по бизнесу. Дину “заказали”, и киллер по кличке Следопыт дышит беглецам в спины. Давыдов пытается узнать, кто стоит за всем этим. Правда, которую он узнает, может стоить им с Диной жизни…   

 

Баркер, Ерік.

Лаяти не на те дерево : наук.-популяр. вид. / Е. Баркер ; пер. з англ. Д. Погребняк. – Х. : Фабула, 2019. – 400 с. (Шифр 17.024.4(02.062)/Б 25-914872)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Американський дослідник, журналіст і блогер Ерік Баркер пропонує читачам реальні працюючі стратегії досягнення успіху в житті. Чи дійсно порядні хлопці фінішують останніми? Чи справді боягузи ніколи не виграють? Чи дійсно довіра гарантує успіх? Відповіді на ці та інші питання від Баркера руйнують розповсюджені стереотипи. Нетривіальний авторський погляд допоможе урізноманітнити процес саморозвитку і впевнитися в тому, що успіх не обмежується зароблянням грошей.   

 

Батурин, Сергій.

Clavus Domini : роман / С. Батурин. – Х. : Фабула, 2019. – 240 с. (Шифр 821.161.2’06-312./Б 28-500966)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Відомий український письменник Сергій Батурин у своєму новому романі долучається до когорти тих, хто й досі шукає відповідей на прадавнє питання: ким був той «розбійник Варавва», що його згадують усі четверо євангелістів? Чи насправді він був знайомий з Ісусом, і чому єрусалимський натовп наполягав на його помилуванні, а римському префекту Понтію Пилату довелося «вмивати руки»? Історичних свідоцтв бракує. І не виключено, що все відбувалося саме так, як про це розповідає автор книжки. А ще перед читачем розгортається яскрава і по-справжньому переконлива панорама Римського світу й варварської Європи на початку першого тисячоліття нової ери.   

 

Бейтс , Боб.

Маленька книжка великих коучингових моделей. 76 способів допомогти менеджерам максимально ефективно використовувати людський ресурс : наук.-популяр. вид. / Б. Бейтс  ; пер. з англ. В. Омеляненко. – Х. : Ранок, 2019. – 271 с. (Шифр 33:658.3(0062)/Б 41-028828)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Люди — цінний ресурс, а успіху досягає той, хто найкраще із цим ресурсом може працювати. Це настільна книжка для всіх, хто працює з людьми і прагне максимально використовувати їхній потенціал. Основна фішка цього видання — структура і стислість викладу.  Автор зібрав в одному місці всі топові теорії, які допоможуть коучу зорієнтуватися у великій кількості можливих підходів та принципів і вибрати найкраще для клієнта. Книжка поділена на тематичні розділи, а кожна теорія викладається максимально коротко й водночас містко. Це посібник для зайнятих менеджерів, які цінують свій час і потребують точної інформації без зайвої води. Боб Бейтс чудово впорався із цим завданням!   

 

Брінкман , Свенн.

Зупинись! Як протистояти культу самовдосконалення і бути щасливим : наук.-популяр. вид. / С. Брінкман  ; пер. з дат. О. Старової. – Х. : Віват, 2020. – 175 с. – (Саморозвиток). (Шифр 159.9(0.062)/Б 87-332836)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Нині ми живемо в стані безперервних змін, постійно змушені «йти в ногу з часом». Легіони тренерів, терапевтів та консультантів зі стилю життя постійно вчать нас шукати індивідуальність, триматись доктрин сучасного культу саморозвитку. Сфери освіти, політики, бізнесу вже підкорені, тож мільйони людей сьогодні надмірно одержимі собою і залежні від дорогих гуру. Ця книжка — спроба протистояти й запропонувати реальний опір системі самовдосконалення. Уплітаючи у свої аргументи посилання на твори мислителів, психологів і письменників, як от Барбари Гелд чи Харукі Муракамі, автор ґрунтовно та водночас просто пояснює, як за нинішніх обставин примиритися із собою, досягти гармонії, дістати задоволення від життя і віднайти ключ до щастя.   

 

Браун, Гей.

Жити із “зеленим серцем”. Подбай про себе і планету : наук.-популяр. вид. / Г. Браун ; пер. з англ. Н. Яцюк. – К. : Наш формат, 2020. – 272 с. (Шифр 504.75:613(0.062)/Б 87-100302)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Нaм дoвoдитьcя жити в нeбeзпeчнoму cвiтi. I xoчa ми уcпiшнo дoлaємo бaгaтo пpoблeм, чимaлo зaгpoз кpиєтьcя в пoвcякдeнниx peчax i звичкax. Яку зубну пacту oбpaти з-пoмiж тиcячi пpoпoзицiй? Якe милo тoчнo бeзпeчнe? Тa чoму шкiдливиx peчoвин у вaшiй cпaльнiй бiльшe, aнiж нa вулицi? Якщo дo тaкиx щoдeнниx вибopiв пiдxoдити уcвiдoмлeнo, ми вплинeмo нe лишe нa вoє здopoв’я тa oceлю, a й нa плaнeту зaгaлoм — зaпeвняє eкoлoгiчнa aктивicткa Гeй Бpaун. У книжцi aвтopкa якpaз poзпoвiдaє, як нaшi звички i cпociб життя мoжуть пoкpaщити дoбpoбут i вiднoвити Зeмлю. Дocлiдниця пpocтo й дocтупнo пoяcнює, як вибиpaти пpoдукти xapчувaння i зacoби ocoбиcтoї гiгiєни, тa пpoпoнує piшeння, якi вiдпoвiдaють вaшoму бюджeту i cпocoбу життя.   

 

Бриггс, Энди.

CTRL+S : роман / Э. Бриггс ; пер. с англ. И. Толока. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2020. – 430 с. (Шифр 821.111’06-312.9/Б 87-588660)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

  • Фанатам «Stranger Things» • Динамично, как комиксы MARVEL Реальности больше нет. Есть СПЕЙС — альфа и омега мира будущего. Достаточно надеть специальный шлем — и в твой голове возникает новая, виртуальная жизнь. Здесь ты можешь испытать любые эмоции: радость, восторг, счастье… Или страх. Боль. И даже смерть. Все эти чувства «выкачивают» из живых людей и продают на черном рынке СПЕЙСа богатеньким любителям острых ощущений. Тео даже не догадывался, что его мать Элла была одной из тех, кто начал борьбу с незаконным бизнесом «нефильтрованных эмоций». И теперь женщина в руках киберпреступников. Тео и его друзья ввязываются в настоящую виртуальную войну. Они объявлены вне закона и в реальности, и в СПЕЙСе. Тео придется продираться сквозь коды и блоки Системы без права         нажать «Esc» и сохраниться. Ведь единственное, что реально в СПЕЙСе, — это жизнь. И ее так легко потерять…

 

Брукс, Терри.

Черный камень эльфов. Падение Шаннары : роман / Т. Брукс ; пер. с англ. А. Ивахненко. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2019. – 398 с. (Шифр 821.111(73)’06-31/Б 89-315541)

Примірники: всього 1 – АБ

Веками на Четырех землях царил мир. Но все изменилось с приходом чужеземцев. Их магия пугающе сильна. Среди друидов есть предатель, ставший шпионом чужаков. В то же время кто-то начинает охоту на бывшего Верховного друида Дрискера Арка и его ученицу Таршу Кайнин. Тарше, которая стремится как можно скорее оказаться рядом с братом, обезумевшим от силы магии, приходится помогать своему учителю. Но времени на поиски ответов почти не осталось. Черный камень эльфов, спрятанный в тайнике, вот-вот явится миру. Тогда сорвется с цепи Страж Цитадели. И грянет битва, которая навсегда изменит будущее Четырех земель…   

 

Буше, Франсуаза.

Книжка, яка допоможе полюбити книжки навіть тим, хто не любить читати!  : популяр. вид. / Ф. Буше ; пер. з фр. Л. Дяченко. – К. : АРТБУКС, 2019. – 112 с. (Шифр 821.133.1’06-93:7/Б 94-417455)

Примірники: всього 1 – АБ

У книжці дотепної Франсуази Буше знайдеться купа порад (корисних і не дуже) про те, як усе життя ковтати книжки і при цьому не товстішати. Доведено авторкою: краще щодня мати на вечерю книжку, а не тістечка чи сардельки! У ній ти знайдеш відповідь на такі запитання: Чи впливає читання на твій ріст? Де та за якої погоди читати найкраще? Чи можна захворіти від надмірного читання? Що робити, якщо ти все ж таки не любиш читати? І на останок: У чому суперсила книжок?   

 

Війо, Бернар.

Викрадач Місяця : історія за мотивами казки братів Грімм “Місяць” : Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років / Б. Війо, П. Ній ; пер. з фр. М. Марченко. – К. : Моя книжкова полиця, 2018. – 23 с. – (Круті знання для пізнання). (Шифр 821.133.1’06-34-9/В 42-234316)

Примірники: всього 1 – АБ

Були часи, коли сідало сонце, а на нічному небі не сходив місяць. Густу пітьму розганяло лиш полум’я свічок. Захарій Занзіні, король викрутасів, був ласим на чуже. Ховаючись у темряві ночі, він полював на заховані скарби. Але одного вечора його життя змінилося — і все через одну осяйну дивовижу… Будьте обережні, ця книга сповнена магії і неймовірної краси, тож знайдеться багато ласих до такого добра.   

 

Вінгейт, Ліза.

Перш ніж ми стали вашими  : роман / Л. Вінгейт ; пер. з англ. І. Луцької. – Х. : Віват, 2019. – 400 с. – (Художня література). (Шифр 821.111(73)’06-31/В 48-252393)

Примірники: всього 1 – АБ

Гостросюжетна драма. Реальна історія про скандал, що вибухнув у 60-ті роки ХХ століття довкола Товариства дитячих будинків у Теннессі та його очільниці — Джорджії Танн.    Мемфіс, 1939 рік. Дванадцятирічна Рілл Фосс має чудове життя: велика родина, затишна домівка на річці Міссісіпі. Їх називають «річковими щурами». Та бідність не заважає щастю. Одного дня до будинку вриваються незнайомці з поліції. Вони забирають Рілл та її молодших сестер і братика у рідних, щоб Товариство дитячих будинків у Теннессі віддало їх в інші родини. Відтоді Рілл мусить дбати про себе й молодших сама, одержима ідеєю повернутися на річку.    Південна Кароліна, початок ХХІ століття. Ейвері Стеффорд — вже доросла донька сенатора. Вона має все: успішну кар’єру, вродливого нареченого, заможне життя. Що в неї спільного з Рілл Фосс? Минуле. Прадід Ейвері був причетний до Товариства. Прірва часу та прірва непорозуміння. Біль від спогадів та надія на майбутнє. Долі, які з’єднала трагічна випадковість. Чи аж ніяк не випадковість.   

 

Віґан, Дельфін де.

Ніщо не заперечить ночі : роман-спогад / Д. Віґан ; пер. з фр. Н. Якубовської. – Х. : Віват, 2017. – 384 с. (Шифр 821.133.1’06-31/В 41-526093)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Це роман-спогад, роман-сповідь, роман-шукання. Донька намагається дослідити причини самогубства матері.Чому дуже красива дівчинка, третя дитина в дружній родині, чия світлина була на багатьох плакатах, відчувала невимовний сум? Чому вона згодом, коли одружилася й стала матір’ю двох чудових донечок, так і не змогла пристосуватися до соціуму?. Цей твір сповнений смутку, ніжності, болю – і, попри все, жаги до життя.   

 

Вайт, Етель Ліна.

Гвинтові сходи : роман / Е. Л. Вайт ; пер. з англ. В. Горбатька. – Х. : Видавництво “Жорж”, 2019. – 415 с. (Шифр 821.111″18/19″-31/В 14-390126)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

У глухій місцині на межі Англії та Вельсу ширяться чутки про маніяка, який жорстоко вбиває дівчат. Останню жертву було знайдено поруч із маєтком, куди влаштувалася на роботу 19-річна служниця Гелен Кейпел. Проте дівчині здається, що вона у відносній безпеці: цієї ночі в будинку повно людей, а його двері й вікна наказано не відчиняти до ранку. Та коли поступово, один за одним, мешканці маєтку залишають її, Гелен розуміє, що опинилася в пастці.   

 

Вайт, Етель Ліна.

Дама зникає : роман / Е. Л. Вайт ; пер. з англ. В. Горбатька. – Х. : Видавництво “Жорж”, 2019. – 357 с. (Шифр 821.111″18/19″-31/В 14-400187)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Айріс Карр збентежена: міс Фрой, її сусідка по купе у поїзді, раптом зникає. А інші пасажири впевнені що ніякої міс Фрой і не було! День, звісно, був важкий, Айріс знепритомніла на сонці, можливо запаморочення? Чи у інших є причини не помічати зникнення? І до кого звернутись за допомогою в такій непевній ситуації? Адже коли поїзд прибуде за місцем призначення, щось дізнаватись буде вже запізно!   

 

Вайт, Карен.

Будинок на вулиці Тредд : роман / К. Вайт ; пер. з англ. О. Гладкої. – Х. : Віват, 2020. – 431 с. – (Художня література). (Шифр 821.111(73)’06-31/В 14-197233)

Примірники: всього 1 – АБ

Успішна ріелторка Мелані — амбітна кар’єристка, неприступна для чоловіків, у якої непрості стосунки з батьком. Вона має здатність бачити істот з паралельного світу, але весь час це заперечує. Її не цікавлять старі будинки, що зберігають історії. Та вона й гадки не мала, що успадкує такий від клієнта, якого бачила лише раз. За його заповітом, будинок на вулиці Тредд, укупі з антикваріатом, песиком та привидами давніх господарів, тепер належить Мелані. Утім, є незвична умова: щоб успадкувати майно, жінка має реставрувати його й прожити там протягом року. А ще в житті героїні з’являються два чоловіки, що змагаються за її прихильність. Дедалі більше світ стає догори дриґом. Клубок минулих подій розплутується, являючи всі таємниці будинку: історію двох родин, любові, схованих скарбів та більше — убивства.   

 

Варга, Джасмін.

Моє серце й інші чорні діри : роман / Дж. Варга ; пер. з англ. Ю. Костюк. – Х. : Віват, 2019. – 255 с. – (Художня література). (Шифр 821.111(73)’06-31/В 18-516941)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Шістнадцятирічна Айзель вважає, що їй нема для чого жити далі: її покинула мати, батько скоїв щось жахливе, та ще й однокласники взяли на кпини. Дівчина вирішує померти. Айзель натрапляє на сайт «Тихий відхід». Там вона знайомиться з Романом — ідеальним партнером для втілення свого моторошного задуму. Крок за кроком вони наближаються до дати власної смерті. Але поступово дівчина усвідомлює, що не хоче вмирати. І тепер єдине її бажання — урятувати Романа й заохотити його жити. 

 

Варламов, Андрій.

Несамовита фізика. Піца, скрипка, вино і надпровідність : наук.-популяр. вид. / А. Варламов. – К. : Наш формат, 2020. – 400 с. (Шифр 53(0.062)/В 18-280645)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Уci ми в шкoлi вивчaли фiзику, aлe чи знaйшли пoяcнeння вciм тим дивoвижним peчaм, щo нac oтoчують? Aвтopи цiєї книжки, дocвiдчeнi нaукoвцi Лeв Acлaмaзoв й Aндpiй Вapлaмoв, виxoдять зa мeжi тpaдицiйнoгo шкiльнoгo пpeдмeтa й iз зaxoплeнням poзпoвiдaють пpo нeймoвipнi явищa, з якими ми cтикaємocя в життi. З книжки ви дiзнaєтecя пpo фiзику пpигoтувaння мaкapoнiв i кaви, як пpaцює тeлeбaчeння, чoму нeбo мaє блaкитний кoлip тa бaгaтo iншиx цiкaвиx фaктiв. Aвтopи poздумують нaд кpacoю цiєї нaуки й нa пpиклaдax пoкaзують, чoму piчки poзмивaють бepeги, як зiгpaти нa кeлиxax, чoму вaм зaклaдaє вуxa i як вce цe пoяcнити зa дoпoмoгoю звичaйниx фiзичниx фopмул тa зaкoнiв.   

 

Ватт, Фіона.

Велика розмальовка з цифрами для дітей : розмальовка : Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років / Ф. Ватт ; ілюстр.  Е. Гаррісон. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2017. – 80 с. іл. – (Альбоми). (Шифр 087.5:74(084)/В 21-617228)

Примірники: всього 1 – АБ

Ця розмальовка забезпечить вам кілька годин барвистого щастя. Хутчіш хапайте кольорові ручки чи олівці й беріться до справи!    “Велика розмальовка з цифрами” – це розвивальна розмальовка для діток. Вона дійсно містить дуже багато малюнків, що спонукають розвиток охайності дитини. Також це завжди хороший поштовх для розвитку творчих здібностей дитини. І це також непоганий час, що проведений за малюванням. Тут багато сторінок, як для розмальовки. Тому це вигідна пропозиція. Покупаєте одну розмальовку, а дитина дуже довго нею бавиться. Я купила її своїм дітям і можу сказати, що це якісний товар. Про такий продукт важко багато говорити, але найяскравіші плюси цієї книги: 1. Якість; 2. Обсяг; 3. Рівень розвитку, що забезпечує.   

 

Винк, Таня.

Он тебя недостоин : роман / Т. Винк. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2019. – 256 с. (Шифр 821.161.1(477)’06/В 48-430448)

Примірники: всього 1 – АБ

Алексей стал для Наташи родственной душой, опорой и самым дорогим человеком. Еще немного, и они будут помолвлены, навсегда соединят свои сердца, поклявшись в вечной любви. Но Наташа получает странное письмо, в котором говорится о страшной тайне из прошлого Алексея. «Он тебя недостоин!» — этими словами заканчивается послание. Наташа в растерянности. Ее мир, полный счастья и гармонии, пошатнулся. Неужели тот, кого она так любит, скрывает жуткую правду о себе? Она готова расторгнуть помолвку… Но что, если это ложь во благо? Ложь во имя любви? Наташа мучительно ищет выход и сталкивается с еще более ужасной ложью…   

 

Вишневський, Януш Леон.

Зміщення спектра. Продовження бестселера “С@мотність у мережі” : роман / Я. Л. Вишневський ; пер. з пол. О. Кравець, Н. Бічуя, В. Степанов, Л. Хворост. – Х. : Фабула, 2019. – 448 с. (Шифр 821.162.1’06-311./В 55-018477)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Чуттєве продовження бестселера «С@мотність у Мережі» — 21 рік по тому!  Якуб — студент факультету інформатики в університеті. Він не знає, що в житті його матері було велике кохання, яке й досі її хвилює. І от його дівчина раптом помічає дивовижні зв’язки між книжкою, яку саме читає, і життям свого коханого. Вона починає пошуки і наштовхується на таємницю. Хто насправді є батьком Якуба? Чи має вона право знайти відповідь на це питання?  Родинні секрети, ретроспекції, різні країни — герої наново переживають давно забуті емоції, прагнуть розібратись у власних почуттях  і зрозуміти, чи правильний вибір вони колись зробили.   

 

Волинська, Олена.

Повелителька ліхтарів : роман / О. Волинська. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 240 с. (Шифр 821.161.2’06-31/В 67-369835)

Примірники: всього 1 – АБ

Зора, дівчина-ромка, приїздить до Федорівки, щоб дізнатися, чому загинула її сестра Гілі. Напередодні Гілі хотіла відшукати й застерегти людину, на чиїй долоні вона побачила лихий знак. Шукаючи правди, Зора знайомиться з Василем, місцевим майстром лозоплетіння. І розуміє, що їхня зустріч — знак долі. Чи це було кохання? Хто знає. Заради Зори Василь скоїв злочин, тим самим перекресливши власне майбутнє.    Через сім років, повернувшись із в’язниці, чоловік намагається позбутися минулого й почати нове життя. Але випадкова світлина зі старої газети змушує Василя змінити свої наміри. Він не зможе знайти спокій, доки не дізнається, яку таємницю забрала із собою Гілі. Що ж насправді сталося з тією, яка жартома називала себе повелителькою ліхтарів?   

 

Воронина, Леся.

Прибулець з Країни нямликів  : повість : Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / Л. Воронина. – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. – 176 с. (Шифр 821.161.2’06- 34-/В 75-139040)

Примірники: всього 1 – АБ

Дівчинці Олянці страшенно пощастило. Одного дощового ранку їй трапив на очі крихітний чоловічок, який крадькома виліз просто зі стіни в її кімнаті. Звали його Буцик, і прибув він з Країни нямликів, мешканці якої володіють дивовижними чарами… Так починаються ці фантастичні пригоди, в яких Олянка разом з Буциком сміливо береться рятувати Країну нямликів від підступних стіногризів та діркокрутів, дізнається, чому в підвалах старих будинків блукає Привид Здичавілого Сантехніка та про інші неймовірні дива…
Написала цю книжку улюблена авторка юних українських читачів Леся Воронина, «зовсім незвичайна в українській дитячій літературі письменниця. Будь-яка дитина, яка почне читати її книжки, ніколи не виросте занудою чи скиглієм, бо вони дуже оптимістичні».

 

Воронина, Леся.

Суперагент 000 : іронічний детектив / Л. Воронина ; мал. К. Білетіна. – Х. : Ранок, 2018. – 224 с. – (Пригоди). (Шифр 821.161.2’06-312./В 75-491632)

Примірники: всього 1 – АБ

 Нездоланний Супергерой 000, як і годиться всім супергероям, розплутує найзагадковіші злочини, перемагає найпідступніших ворогів і рятує світ від неминучої загибелі. Іронічний детектив знаної сучасної української письменниці Лесі Ворониної вже й сам став легендою. Сповнені жартів, іронії та смішних натяків, повісті про Гриця Мамая зацікавлять не тільки дітей та підлітків, а і їхніх батьків, якщо раптом вони не читали перші, вже раритетні, видання книжки.   

 

Гілберт, Деніел.

Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія : популяр. вид.  / Д. Гілберт ; пер. з англ. Л. Герасимчук. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 270 с. (Шифр 159.9+17.023.34(0/Г 47-665562)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Насправді ми нічого не знаємо про те, що таке щастя і що робить нас по-справжньому щасливими. На відміну від професора Деніела Ґілберта, засновника наукового напряму «щастязнавства». Він переконаний, що головна проблема — у безкінечному плануванні та невідповідності мрій реальності. Насолоджуватися життям необхідно не завтра, а сьогодні. Спираючись на теорії й факти з психології, когнітивної неврології та філософії, автор розбирає феномен щастя на атоми. Годі дивитися навсібіч, чекаючи на появу чогось особливого! Справжнє щастя — у нас під ногами.   

 

Галбрейт, Роберт.

Кар’єра лиходія : роман / Р. Галбрейт ; пер. з англ. Н. Ференс. – К. : КМ-БУКС, 2019. – 544 с. – (Детектив Корморан Страйк). (Шифр 821.111’06-312.4/Г 15-902815)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Перед читачами третя частина циклу про приватного детектива Кормарона Страйка і його помічниці Робін Еллакотт, написана письменницею Джоан Роулінг під псевдонімом Роберта Гелбрейта. Таємничу посилку доставляють в офіс детективного агентства. Відкривши її Робін жахається, всередині знаходиться частина тіла. У Корморана Страйка є кілька підозрюваних, але проблема в тому, що він не впевнений хто саме винен, тому що кожен з передбачуваних злочинців здатний на подібну жорстокість. Поліція приділяє увагу лише одному підозрюваному, вони впевнені в його винності. Але Кормарон Страйк впевнений лише в тому, що вбивця хтось інший. Він і Робін намагаються самостійно докопатися до істини. Пошук відповідей заводить їх у найтемніші куточки злочинного світу, поставивши їх життя під загрозу. Чому варто купити книгу «Кар’єра лиходія» Роберта Ґалбрейта? «Кар’єра лиходія» – це історія, в якій є багато несподіваних сюжетних поворотів, розумна детективна складова, а також, тонкою ниткою через книжку проходять особисті переживання головних героїв, що поступово переходять грань між партнерськими та особистими. Приголомшливе читання, від якого неможливо відірватися.   

 

Гармел, Крістін.

Солодкі чари забуття : роман / К. Гармел ; пер. з англ. І. Гнатковської. – Х. : Віват, 2019. – 400 с. – (Художня література). (Шифр 821.111(73)’06-31/Г 20-299649)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Гоуп, розлучена молода жінка, власниця кондитерської, яку заснувала її бабуся Роз, мешкає неподалік від Бостона разом із дочкою. Але через фінансові й особисті проблеми Гоуп почувається нещасною і самотньою. Якось бабуся просить онуку довідатися, що сталося з їхньою сім’єю, про яку вона ніколи до того не згадувала. Виконуючи її прохання, дівчина дізнається про драматичну долю бабусі, яка мусила втекти з Франції від жахіть війни й голокосту. І відтоді життя Гоуп несподівано змінюється…   

 

Гарріс, Томас.

Ганнібал : роман / Т. Гарріс ; пер. з англ. А. Рогози. – 2-е вид. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 512 с. – (Художня література). (Шифр 821.111(73)’06-31/Г 21-362530)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Продовження історії моторошного вбивці-інтелектуала Ганнібала Лектера! Ти вважаєш себе мисливцем, але він знає, що ти — жертва… Спецагента ФБР Кларіс Старлінг призначили на чергове завдання. Під час його виконання вона отримує лист від Ганнібала Лектера… Після втечі з ізолятора він знову скоює жахливі вбивства далеко за межами США. Але одна з його жертв — Мейсон Верджер — вирішує влаштувати полювання на самого Ганнібала. Мейсон жадає кривавої помсти, мріючи заживо згодувати Лектера свиням. Але жертва завжди лишається жертвою, навіть у мисливському екіпіруванні. Чи цього разу вбивця нарешті заплатить за скоєне?   

 

Гаскелл, Элизабет.

Мэри Бартон : роман / Э. Гаскелл ; пер. с англ. Т. Кудрявцевой. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 528 с. (Шифр 821.111″18″-31/Г 22-873297)

Примірники: всього 1 – АБ

Мэри Бартон — дочь манчестерского ткача. Она красива и ума, но бедна, как и вся ее семья. Девушка мечтает вырваться из нищеты. И ухаживания богатого Гарри Карсона оказываются очень кстати. Желая выйти за него замуж, девушка отвергает влюбленного в нее Джема Уилсона, простого парня и друга детства. Казалось бы, сделанный выбор подарит Мэри счастье. Ее семья больше не будет нуждаться и нищенствовать. Их будут почитать и уважать. Трагическая и внезапная смерть Гарри перечеркивает все. В убийстве юноши обвиняют Джема. Но он невиновен. И Мэри единственная может спасти его. И себя. Ведь только его она любила по-настоящему все это время…   

 

Гейман, Ніл.

Дітлахи Анансі : роман / Н. Гейман ; пер. з англ. Г. Герасим, Н. Гриценко. – К. : КМ-БУКС, 2019. – 448 с. (Шифр 821.111’06-31/Г 29-465665)

Примірники: всього 1 – АБ

Пам’ятаєте пана Нансі з “Американських богів” — галантного добродія при капелюсі та в канаркових рукавичках, який завжди має кумедну оповідку напохваті? Так от, він помер. Помер, якщо вже відверто, геть неоковирним чином, створивши всім навколо самі лише незручності. Та, зрештою, ця історія — зовсім не про нього… Чарлі-Товстун (зовсім не огрядний чоловік, якщо ви мене запитаєте; але цим прізвиськом його нагородив рідний татко — а такі прізвиська чіпляються намертво, як жуйка до підошви кедів) живе собі тихим життям у Лондоні, зводить цифри у таблички на роботі, а вечорами бачиться із красунею-нареченою Розі… Ні-ні, не подумайте ні про які непристойності! Справа між Чарлі-Товстуном та Розі рухається до весілля, і, звісно ж, чудовою ідеєю було б запросити його татка, аби Чарлі з ним помирився, чи не так? Чарлі впевнений, що це все лише накличе на нього халепу, але не знаходить аргументів, щоб протиставити коханій та її матері. І тоді, навідавшись у місця свого дитинства, у Флориду, Чарлі дізнається не тільки те, що його татко помер, осоромивши свою родину, і не тільки те, що його батько був одним із богів, — а й те, що всі божественні сили успадкував брат Чарлі, про якого той геть забув до сьогодні. І от тепер халепа справді починається!. 

 

Гейстінгс, Макс.

І розверзлося пекло… Світ у війні 1939-1945 років : наук.-популяр. вид. / М. Гейстінгс ; пер. з англ. Р. Клочка. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 752 с. (Шифр 94(100):355.48″19/Г 29-637254)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Цю працю назвали однією з найкращих документальних розвідок про Другу світову війну. Тут зібрано все: інтерв’ю, щоденники, листи, спогади й різноманітні особисті документи. Від Дюнкерка до Іодзіми, від Сталінграда до Гвадалканалу. Описи битв як на суходолі, так і на морі. Майстерно дібрані цитати, що оживляють події. Усі подробиці військових операцій та економіка країн-учасниць війни, логістика забезпечення армій, політичні портрети й замальовки у Французькому генеральному штабі, Білому домі чи Міністерстві у справах колоній. Твереза й реалістична картина епохальної та кривавої події ХХ століття без жодної романтизації й кабінетної героїки. Це справжній репортаж із пекла Другої світової війни.   

 

Гейґ, Метт.

Чому варто жити далі : літ.-худож. вид. / М. Гейґ ; пер. з англ. І. Лютенко. – Х. : Фабула, 2019. – 256 с. (Шифр 159.9:616.895.4(0/Г 29-389159)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Автору цієї непересічної книжки, молодому британському письменнику Меттові Гейґу, вдалося подолати депресію — недуг, що забирає радість із нашого життя. Пройшовши крізь своє власне пекло, він задумався над тим, що його особистий успішний досвід може подарувати надію іншим людям. Так народилася ідея відвертої розповіді про боротьбу з депресією. Тож учимося витримувати страждання, долаємо розпач і… живемо далі!   

 

Гел, Єрун.

Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом : популяр. вид. / Є., ван Гел ; пер. з англ. А. Хлівного. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 160 с. (Шифр 659.442(02.062)/Г 31-264484)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Нові революційні методики;Google рекомендує;Це ефективніше за нейролінгвістичне програмування.Єрун ван Гел міжнародний спікер і письменник в області UX, дизайну. Має багаторічний досвід роботи в якості новатора, дизайнера і стратега. Він допоміг просунути багато дизайнерськіих проекти, починаючи від удостоєного нагород Smart Projector Beam до інноваційних автоматизованих систем прикордонного контролю в аеропорту Схіпхол. Його мета полягає в тому, щоб змусити світ здивуватися.Уявіть собі, що ви маєте найліпшу у світі ідею. Таку, що розв’язує реальну проблему. Однак ви просто неспроможні переконати інших утілити її. Ваша мрія мертва! Сконала в самому зародку! Звучить знайомо? Автор книжки на власному досвіді знає про це і не хоче, щоб ви наступали на ті самі граблі. Подати ідею так, щоб вона вразила всіх, підготувати найкрутішу презентацію, за яку можна отримати «Оскар» і підвищення на роботі, навчитися наполягати на своєму без скандалів та істерик, писати неймовірні тексти, що переконуватимуть, переконуватимуть і ще раз переконуватимуть вкласти у вашу ідею ресурси.

 

Гендрікс, Грір.

Дружина між нами : роман / Г. Гендрікс, С. Пекканен ; пер. з англ. Г. Петрунько. – Х. : Віват, 2019. – 384 с. – (Художня література). (Шифр 821.111(73)’06-31/Г 34-939761)

Примірники: всього 1 – АБ

Розлучена Ванесса одержима своєю «заміною» – красивою, молодою жінкою, яка збирається вийти заміж за її колишнього. Ванесса живе з тіткою, багато п’є і потайки стежить за молодою коханкою, маючи при цьому власні мотиви, нікому не відомі окрім неї. Річард – успішний чоловік з престижною кар’єрою, завжди уважний, розумний і ввічливий – «містер досконалість», однак він має скелети у шафі. Ви припустите, що це банальна історія про любовний трикутник. Ви припустите, що знаєте безліч історій про кохання і вже ніякі колізії не зможуть вас здивувати. Ви помилитесь. З кожною новою сторінкою в світовому бестселері «Дружина між нами» відкриватиметься історія переплетення різних доль, страждань, зради і небезпечних істин, що обов’язково прийдуть до смаку шанувальникам психологічних романів. 

 

Гнатко, Дарина.

Гніздо Кажана : роман / Д. Гнатко. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 336 с. (Шифр 821.161.2’06-312./Г 56-757982)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Данило Кажанівський продав душу дияволу. Скільки дівочих душ він занапастив! Коли одна дівчина наклала на себе руки, козак Ілько Косозуб зібрав людей для помсти, і Данила спалили. Минуло майже сто років. У Миргороді планує весілля Роман Кажанівський, його наречена Ліза мала б радіти… якби не цей холод між ними. Натомість вона все частіше думає про Ярослава, кузена Романа та господаря маєтку «Гніздо Кажана». Чорні язики кажуть, що він ще гірший від свого предка. Та її нестримно тягне до нього. Між ними — прірва і гострі уламки минулого. Аби не втратити Лізу, Роман розповідає, що Ярослав — справжнє чудовисько. Та поступово Ліза усвідомлює, що справжній монстр не завжди той, що з чорними крилами…   

 

Гобб, Робін.

Королівський убивця. Кн.2 Assassin : роман / Р. Гобб ; пер. з англ. Н. Михайловської. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 688 с. (Шифр 821.111(73)’06-31/Г 57-746555)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Позашлюбний син принца-наступника. Той, кого переслідувала смерть. Той, хто сам став смертю. Маленький хлопчик, що виріс у холоднокровного найманого вбивцю. На нього чекав шлях мовчазного найманця, покірного служки свого короля. Але тепер Фітц — мисливець на «перекованих», людей, у яких було знищено все людське. Його місія небезпечна. Одна похибка маже вартувати життя. Та Фітц не сам. Слід у слід за ним ступає приручений та вихований ним вовк Нічноокий. Наближається час перевороту. Час, коли Фітц має виконати своє призначення. Його переслідуватимуть, на нього полюватимуть. І якщо він хоче врятуватися — він має забути про людську подобу. І стати вовком…   

 

Гойченко, Дмитрий.

Красный апокалипсис: сквозь раскулачивание и голодомор : мемуары свидетеля / Д. Гойченко. – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. – 400 с. – (Мемуари (А-ба-ба-га-ла-ма-га)). (Шифр 94(477):341.485+8/Г 59-666267)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

3 листопада 2012 року, напередодні відзначення Дня пам’яті жертв Голодомору у Спілці письменників України відбулася презентація книжки спогадів Дмитра Гойченка «Червоний апокаліпсис: крізь розкуркулення і Голодомор». У презентації взяли участь: громадський діяч, дисидент Євген Сверстюк; історик, Володимир В’ятрович журналіст Петро Марусенко та Іван Малкович. Рукописи Дмитра Гойченка (1903—1993), випадково виявлені 1994 року в еміґрантському архіві Сан-Франциско (США), — це унікальні свідчення про страшні часи радянської колективізації та Голодомору в Україні (південно-східні області, Одеса, Київ та Київщина). На відміну від художніх творів Барки чи Багряного, в історичній мемуарній літературі практично не збереглося настільки детальних, як у цій книзі, описів людиноненависницького комуністичного режиму. Ці рукописи вперше опубліковано 2006 р. у Всеросійській мемуарній бібліотеці вид-ва «Русский путь» з ґрунтовною післямовою та коментарями Павла Проценка. Усі три книги Дмитро Гойченко написав наприкінці 1940-х—поч. 1950-х років за гарячими слідами пережитого, з використанням записів, дивом винесених із тюрми. Автор цих безцінних свідчень, сам родом із селян, волею долі опинившись у лавах войовничих гнобителів свого стану, робив успішну кар’єру. Належачи до партійно-радянської номенклатури, він володів різнобічною інформацією про становище в суспільстві. Поступово прозріваючи, Гойченко напружено вдивлявся і аналізував усе побачене й пережите. Це зробило його мемуари справжньою енциклопедією трагічного українського буття епохи Голодомору. Друкується мовою оригіналу. Це єдина книжка, яку наше видавництво свідомо опублікувало в Україні російською мовою (з тексту видно, що ламалася не тільки душа, а й мова). Щоб прочитали й ті, хто ще й донині зманює Україну в «комуністичний рай»…   

 

Гокінґ, Стівен.

Чорні діри і молоді всесвіти та інші лекції : наук.-популяр. вид. / С. Гокінґ ; пер. з англ. Я. Лебеденка. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 160 с. (Шифр 524.882(0.062)/Г 59-086511)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Бестселер The New York Times.  13 дивовижних оповідей про таємниці Всесвіту  Перед вами збірка наукових нарисів 1976-1992 років. Уперше лекцію під назвою «Чорні діри і молоді всесвіти» науковець прочитав у Каліфорнійському університеті в Берклі. Згодом доповнена лекція стала частиною повноцінної збірки, до якої ввійшли 13 оповідей та розгорнуте інтерв’ю науковця для передачі «Диски безлюдного острова». Книжка є своєрідним продовженням діалогу з читачем, розпочатого ще у «Короткій історії часу». Найвідоміший астрофізик сучасності тлумачить найбільш імовірні моделі устрою Всесвіту, розмірковує про уявний час, про те, як чорні діри можуть дати життя молодим усесвітам, про теоретичну фізику і продовжує розпочаті ще Альбертом Ейнштейном спроби науковців визначити майбутнє Всесвіту.   

 

Голдстоун, Ненсі.

Чотири королеви. Історія сестер, що правили Європою у ХІІІ столітті : літ.-худож. вид. / Н. Голдстоун ; пер. з англ. Н. Лазаревич. – Х. : Фабула, 2019. – 400 с. – (Біографія століття). (Шифр 94(4)”12″(02.062)/Г 60-451439)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Епоха хрестових походів і розквіту середньовічного лицарства, боротьби впливових феодалів і монархів, вірності слову і підступних зрад, амбіцій і кохання. Оповідь про життя чотирьох дочок графа Провансу, які отримали чудову освіту й виховання, а після одруження не залишились у тіні, а навпаки, дуже активно втручалися у політику, надихали своїх вінценосних чоловіків на подвиги і за потреби заступали їх, виховували наступників престолу і без перебільшення впливали на хід історії. Книжка буде цікавою й корисною не лише для фахівців і любителів історії, а й для прихильників пригодницької літератури.   

 

Головна маркетингова книга від Олексія Філановського : наук.-популяр. вид. / пер. з рос. Г. Якубовська. – Х. : Фабула, 2018. – 304 с. – (Нон-фікшн (“Фабула”)). (Шифр 658.8(0.062)/Г 61-754634)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

  Книга Олексія Філановського — не підручник з маркетингу і не посібник для вузьких фахівців в окремих галузях маркетингової діяльності. А слово «Головна» у її назві вказує передусім на те, що вона містить відповіді на найфундаментальніші питання, пов’язані з маркетингом,— живим, мінливим і рухомим, наче ртуть. Важливо — мова тут іде про наші українські реалії, наші ринки, наших споживачів і наші культурні парадигми.   Книга буде цікавою й корисною підприємцям і державним службовцям, маркетологам і рекламістам, студентам і управлінцям, тим, хто збирається змінити професію, і тим, хто має намір змінити все навколо — починаючи з власної компанії.   Саме таке завдання поставив перед собою автор — й успішно його реалізував.   

 

Гранже Ж.-К.

Останнє полювання : роман / Ж. -К. Гранже ; пер. з фр. Е. Євтушенко. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 384 с. (Шифр 821.133.1’06-312./Г 77-765548)

Примірники: всього 1 – АБ

Через кілька років після справи, яка зламала його фізично й душевно, легендарний детектив П’єр Ньєман нарешті знову в ділі. Зі своєю ученицею й напарницею Іваною він вирушає до Німеччини, у Чорнолісся — край легенд, де досі живуть привиди давно минулих років, гніздяться найтемніші кошмари, а під гіллям гінких сосен ховаються найстрашніші таємниці. Ньєман починає нове розслідування: про вбивство спадкоємця багатого аристократичного роду. Чоловіка було не просто вбито, а зарізано, неначе кабана, на якого він так любив полювати у своїх володіннях. Ньєманові не звикати до кривавих злочинів, але він іще не знає, що під час розслідування йому доведеться зустрітися з найбільшим страхом усього свого життя. І зазирнути в його чорні, мов ліс, очі…   

 

Грегорі, Денні.

Стуліть пельку своїй мавпі : популяр. вид. / Д. Грегорі ; пер. з англ. В. Стельмах. – Х. : Фабула, 2019. – 160 с. – (#PROMe). (Шифр 159.923.2(02.062)/Г 79-518910)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Ця книжка про мавп, бджіл і левів, а ще в ній багато ілюстрацій. Ні, це не довідник про фауну Африки чи збірка казок. Незаперечний експерт із креативності Денні Грегорі створив цікаву й дотепну інструкцію-комікс про те, як позбутися невпевненості, перемогти внутрішнього критика, розвити в собі творчі здібності й утілити в життя свої прагнення. Рекомендується всім.   

 

Гувер, Коллін.

Без Меріт : роман / К. Гувер ; пер. з англ. В. Ярмольчук. – Х. : Віват, 2020. – 288 с. – (Художня література). (Шифр 821.111(73)’06-31/Г 93-037169)

Примірники: всього 1 – АБ

У цьому зворушливому романі авторка наголошує на важливості чесності в сім’ї, умінні прощати, довіряти та бути уважнішими одне до одного. Це історія доволі незвичайної родини Восс, кожен із членів якої приховує силу-силенну таємниць. Зокрема, сімнадцятирічна Меріт вважає, що родичі її ігнорують. Дівчина починає вірити, що не заслуговує на любов і нікому не потрібна, тому ніхто не перейматиметься, якщо одного дня вони залишаться без неї — «без Меріт». Та, перш ніж укоротити собі віку, Меріт вирішує розкрити всі таємниці й змусити членів сім’ї нарешті визнати правду одне про одного. Усі Восси повинні припинити брехати, визнати свої проблеми, налагодити теплі стосунки, а Меріт має відкритися дружбі, приязні й справжньому коханню.   

 

Гунель, Лоран.

Я обіцяю тобі волю : роман / Л. Гунель ; пер. з фр. Ю. Кузьменко. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 384 с. (Шифр 821.133.1’06-311./Г 94-531053)

Примірники: всього 1 – АБ

Життя Сибіль Ширдон почало руйнуватися, наче картковий будиночок. Начальник поставив перед фактом: лише десять днів, щоб зберегти робоче місце, інакше — звільнення. Того ж вечора коханий чоловік Сибіль сказав, що їхні стосунки вичерпали себе. Вона була немов затиснута в лещатах болю, страху та відчаю. Їй не залишалося нічого іншого, окрім як звернутися до… загадкового чоловіка, члена братства — таємного ордену. Кажуть, що він успадкував знання предків про функціонування людської психіки й здатен змінювати життя. Заманлива перспектива, авжеж? Сибіль вирішує ризикнути. Вона крокує надзвичайним шляхом пізнання себе й інших. Та чи стане їй сил розірвати всі кайдани, віднайти себе й схопити за крила омріяну волю — бути собою?.   

 

Дієрі, Террі.

Відпадні греки : довід. вид. для діт. : Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / Т. Дієрі ; пер. з англ. О. Жильникова. – Х. : Віват, 2019. – 144 с. – (Моторошна історія = Щось цікаве). (Шифр 94(38)-93/Д 44-504684)

Примірники: всього 1 – АБ

Завдяки цій пізнавальній книжці діти зазирнуть у світ стародавніх греків і дізнаються: як вправно перехитрити віщуна,  хто мав перший у світі унітаз, як змайструвати камеру-обскуру власноруч…
Відпадні греки навчать дітей мислити й аналізувати, застосовувати логіку і увагу, а ще озброять малюків цікавими фактами, які неодмінно вразять друзів, батьків і вчителів.

 

Дієрі, Террі.

Дивовижні єгиптяни : довід. вид. для діт. : Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / Т. Дієрі ; пер. з англ. Я. Лимар. – Х. : Віват, 2019. – 144 с. – (Моторошна історія = Щось цікаве). (Шифр 94(32)-93/Д 44-419838)

Примірники: всього 1 – АБ

Завдяки цій пізнавальній книжці діти зазирнуть у світ стародавніх єгиптян і дізнаються: • усі секрети муміфікації • куди ховати коштовності, щоб їх не знайшли • як побудувати піраміду власноруч Дивовижні єгиптяни навчать дітей мислити й аналізувати, застосовувати логіку та увагу, а ще озброять малюків цікавими фактами, які неодмінно вразять друзів, батьків і вчителів.   

 

Дієрі, Террі.

Нахабні вікінги : довід. вид. для діт. : Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / Т. Дієрі ; пер. з англ. Ю. Максименко. – Х. : Віват, 2019. – 144 с. – (Моторошна історія = Щось цікаве). (Шифр 94(4-012.1)”7/10″/Д 44-858942)

Примірники: всього 1 – АБ

Завдяки цій пізнавальній книжці діти зазирнуть у світ стародавніх вікінгів і дізнаються: • як самостійно виготовити скандинавське мило  • у кого було два вуха, одне око та 1200 голів • навіщо вікінги зруйнували Лондонський міст Нахабні вікінги навчать дітей мислити й аналізувати, застосовувати логіку і увагу, а ще озброять малюків цікавими фактами, які неодмінно вразять друзів, батьків і вчителів.   

 

Дієрі, Террі.

Химерні римляни : довід. вид. : Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / Т. Дієрі ; пер. з англ. Я. Лимар. – Х. : Віват, 2019. – 144 с. – (Моторошна історія = Щось цікаве). (Шифр 94(37)-93/Д 44-348954)

Примірники: всього 1 – АБ

Завдяки цій пізнавальній книжці діти зазирнуть у світ стародавніх римлян і дізнаються: • до чого може призвести жбурляння курей  • що римські солдати носили під шкіряними спідницями • як стародавні брити настовбурчували волосся шпичастим гребенем Химерні римляни навчать дітей мислити й аналізувати, застосовувати логіку і увагу, а ще озброять малюків цікавими фактами, які неодмінно вразять друзів, батьків і вчителів.   

 

Дал, Роальд.

Коняка Фокслі та інші оповідання : оповідання / Р. Дал ; пер. з англ. В. Морозова. – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. – 368 с. – (Доросла серія). (Шифр 821.111’06-32(081/Д 15-187869)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Нарешті і в Україні виходить перша книжка «дорослих» оповідань Роальда Дала (1916—1990), лауреата численних літературних премій, одного з найвизначніших англійських письменників ХХ століття, 100-річчя з дня народження якого широко відзначають у цілому світі. До книжки увійшли уже класичні в Західній Європі та США далівські оповідання. Р. Дала називають майстром чорного гумору, «ніжним мізантропом», для якого найголовніше — розповісти сюжет, часто напівжартівливий, напівдетективний, напівфантастичний. Багато його творів — і дитячих, і «дорослих» — лягли в основу художніх фільмів, а кожна книга мала великий успіх. Письменник змушує читача ненаситно заковтувати сторінку за сторінкою в очікуванні несподіваної розв’яки — блискучого фінального сюрпризу. В Україні Роальд Дал відомий передовсім своїми неперевершеними дитячими повістями — «Чарлі і шоколадна фабрика», «Матильда», «ВДВ» (Великий Дружній Велетень) та іншими, виданими в «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ЗІ».   

 

Дегтяренко, Ярослава.

Зраджений гетьман : роман / Я. Дегтяренко. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 432 с. (Шифр 821.161.2″06-311./Д 26-494130)

Примірники: всього 1 – АБ

Осінь 1658 року. Цар Олексій оголошує Україні війну. Лесько, намагаючись повернути кохання Олесі, дізнається, що вона вийшла заміж за іншого. З розбитим серцем хлопець кидається у вир війни, чекаючи нагоди загинути як справжній воїн. Але, схоже, на нього покладена важлива місія і помирати йому зарано. Тим часом гетьман Виговський шукає союзників, щоб протистояти військовій агресії Московії. Поки гетьман зайнятий війною, усіма забутий Юрась Хмельниченко, піддавшись на вмовляння свого дядька Якима Сомка, організовує проти Виговського змову. Ситуація в країні стає напруженою. Чим обернеться для України прагнення волі?

 

Деліс, Дін.

Пастка пристрасті. Як її уникнути та здобути щастя в коханні : научно-популярная литература / Д. Деліс. – Х. : Віват, 2020. – 352 с. – (Саморозвиток). (Шифр 159.942.6(02.062)/Д 29-642763)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Кохання — як поле битви: кожен змагається за право кохати і бути коханим. На жаль, нерідко трапляються такі стосунки, в яких один любить, а інший дозволяє себе любити. Для партнерів це сигнал про небезпеку, про пастку пристрасті, з якої можна звільнитися, послуговуючись порадами з цієї книжки. Хибні моделі поведінки, що створюють дисбаланс у стосунках, страх відмови, нерівність влади у взаєминах, тактика ревнощів, план створення «здорової дистанції», парадокс пошуку щастя в коханні — будь-яка з цих проблем пояснюється та вирішується. Поради авторів, перевірені часом і досвідом, допоможуть вам впоратися з труднощами, відновити баланс у стосунках, повернути пристрасть та романтичний запал.   

 

Деркач, Сергій.

Мати солдата : [історії] / С. Деркач. – К. : Гамазин, 2019. – 224 с. (Шифр 821.161.2’06-94:3/Д 36-920791)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Війна змінила світ. Зневірившись у владі, молоді хлопці звалили собі на плечі долю країни і тепер несуть її. Терпляче несуть, не жаліються. Гинуть у вогні війни, стрункими рядами підносяться з пекла до раю. Але ні стогону з їхніх вуст, ні дорікань… І що залишається їхнім матерям? Зануритись в море свого горя, розчинитися в сльозах? Чи проклинати до скону і владу, і долю? Богдана Малинчук обрала інший шлях. Вона заступила в строю загиблого сина, приміряла на себе долю солдата. Але жінка і гадки не мала, що на лінії вогню їй доведеться зустрітися із своїм минулим. Обличчя в обличчя, очі в очі… Й одному Богу відомо, що візьме гору: ненависть до ворога чи співчуття до матері.   

 

Джей, Мег.

Визначні роки. Від 20 до 30 вмикай на повну та досягай максимуму : популяр. вид. / М. Джей ; пер. з англ. Л. Гончарук. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 240 с. (Шифр 519.9-053.81(02.0/Д 40-425428)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Від кваліфікованого американського психолога. Понад 250 п’ятизіркових відгуків на Amazon.com Існує міф, що юнакам і дівчатам, яким минуло двадцять, бракує тямущості, щоб цікавитись інформацією, здатною змінити життя. І міф про те, буцімто тридцять — це нові двадцять і зробити щось у пізнішому віці означає зробити це краще. Натомість Меґ Джей довела факт, що 80 % доленосних подій відбуваються в житті людини до 35 років. Дві третини зростання рівня зарплатні припадає на перші десять років кар’єри. До тридцяти років понад половина людей одружуються, зустрічаються або живуть разом із майбутніми чоловіками чи дружинами. Характер найістотніше змінюється в період від двадцяти до тридцяти років — не до і не після. До тридцяти років мозок людини завершує свій розвиток. І що тепер робити з цією інформацією? Саме час дізнатися, як не змарнувати можливості «вирішального десятиріччя»!

 

Джеллі, Крейг.

Довідник архітектора. Minecraft : довід. : Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / К. Джеллі ; пер. з англ. О. Кондратюк. – К. : АРТБУКС, 2019. – 96 с. – (Моя енциклопедія). (Шифр 7+[004.92+004.94]/Д 40-596296)

Примірники: всього 1 – ВМ

Світ Minecraft різноманітний та безмежний. Тут можна створити, все що забажаєш. “Довідник архітектора” розкаже все, що тобі треба знати, щоб втілити мрії у реальність. Отримай корисні поради від експертів компанії Mojang та побудуй свій власний шедевр.   

 

Джеллі, Крейг.

Довідник червоного каменю. Minecraft : довід. вид. для підліт. : Підліткам, Від 9 до 12 років / К. Джеллі, Дж. Стакі ; пер. з англ. О. Кондратюк. – К. : АРТБУКС, 2019. – 96 с. – (Моя енциклопедія). (Шифр 7+[004.92+004.94]/Д 40-072590)

Примірники: всього 1 – ВМ

Ставай вправним інженером і за допомогою офіційного Довідника червоного каменю Minecraft створюй різні дивовижні пристрої. Відкривай нові функції елементів червоного каменю, дізнавайся, як будувати робочі схеми, і потім, використовуючи набуті навички, створюй хитромудрі споруди. Завдяки інсайдерській інформації та підказкам від розробників Mojang цей довідник з проектування у світі Minecraft стає максимально докладним.   

 

Джонс, Ллойд.

Містер Піп : роман / Л. Джонс ; пер. з англ. А. Копівська. – Х. : Фабула, 2019. – 256 с. (Шифр 821.111(931)’06-3/Д 42-351369)

Примірники: всього 1 – АБ

Крихітне селище на тропічному острові на півдні Тихого океану. Всі білі полетіли в Австралію, з іншого кінця острова наближається війна, школа три місяці як закрита. І раптом містер Воттс — єдина біла людина, що залишилася на острові й живе відлюдником, — відновлює шкільні заняття. «Діти, — каже він, — я познайомлю вас із містером Діккенсом». Не так вже й багато він знає, цей Воттс, але те, що знає, підносить дітям як дорогоцінний дар. Трохи любові та історій, над якими варто замислитися і навіть додумати, які вчать бути готовими до змін, зживатися з ними, однак залишатися людиною. Глибока і яскрава книжка про боротьбу двох ідентичностей в душі однієї маленької дівчинки. Про становлення особистості, про зраду та самопожертву, на які здатен кожен із нас. Про війну і її жахи. Про ревнощі та відвагу.   

 

Джонсон, Боріс.

Омріяний Рим : наук.-популяр. вид. / Б. Джонсон ; пер. з англ. Б. Превіра. – Х. : Віват, 2020. – 256 с. – (Історія та політика). (Шифр 94(37)(02.062)/Д 42-181687)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Вiд чaciв пaдiння Pимcькoї iмпepiї визнaчнi євpoпeйcькi пoлiтики, як-oт Кapл Вeликий i Нaпoлeoн, нaмaгaлиcя вiдтвopити її бaгaтoвiкoвi нaдбaння й дocвiд упpaвлiння. Тa жoднiй дepжaвi-cпaдкoємицi цe нe вдaлocя. Бopic Джoнcoн poзкpивaє ceкpeти уcпixу Pимcькoї iмпepiї, нaмaгaючиcь винecти пeвну нaуку для cучacнoї пoлiтики, зoкpeмa для Євpoпeйcькoгo Coюзу. Мpiю пpo Pим плeкaють як мoжливicть дocягти злaгoди, пpoцвiтaння тa eфeктивнoї взaємoдiї нapoдiв, якi мoгли б нa тлi piзниx пpiopитeтiв i пoлiтичниx мoтивiв вiднaйти iдeю cпiльнocтi тa миpнoгo cпiвicнувaння. Ця мaйcтepнo нaпиcaнa книжкa пepeкoнaє читaчa, щo oкpeмi пoлiтичнi iдeї дaвнix pимлян дoci живуть в кoлeктивнoму нecвiдoмoму, тa зa cвiжoгo їx iнтepпpeтувaння нинi мoжуть бути нaпpoчуд aктуaльнi.   

 

Дзюба, Сергій.

Заборонений. Історія життя і боротьби Василя Стуса : роман / С. Дзюба, Артемій Кірсанов. – Х. : Фабула, 2019. – 176 с. – (Сучасна проза України). (Шифр 821.161.2″06-94/Д 43-744436)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Колишній аспірантці, яка працювала над дисертацією про життя і творчість видатного поета Василя Стуса, а нині за волею обставин стала медсестрою, запропонували доглядати помираючу від важкої хвороби жінку. Як виявилося важкохвора у минулому була полковником КДБ і багато разів зустрічалася зі Стусом, особливо в останні дні його життя. У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів совісті, ставлячи їм у провину їхні переконання. Чимало уваги приділено у романі й долі останньої рукописної збірки поета.   

 

Довгопол, Наталія.

Прокляте небо : роман / Н. Довгопол. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 384 с. (Шифр 821.161.2’06-31/Д 58-221802)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Середина XVII століття. Київщина. У селі мірилом усього є фізична праця, будь-яка інакшість вважається хибою. Тому мати намагається позбутися Євки ще немовлям. Але стосовно малої доля має свої плани. Дівчинка виживає і потрапляє служити в маєток пана. У неї дар — схильність до астрономії. Вона буквально читає небо, як розгорнуту книжку. Але незабаром у житті Євки з’являється панський вчитель Орест. Потай одружившись, молодята втікають до Києва. Тепер на дівчину чекає довгий шлях випробувань та спокути. Хто залишиться поруч, а хто зрадить? І що скажуть зорі тій, яка єдина вміє їх читати?.   

 

Докінз, Річард.

Найграндіозніше шоу на Землі: доказ еволюції : наук.-популяр. вид. / Р. Докінз ; пер. з англ. К. Диси. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 432 с. (Шифр 575.8(02.062)/Д 63-915371)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Еволюцію сприймають як науковий факт усі авторитетні вчені. Але чому й досі мільйони людей сумніваються у правдивості цієї теорії і креаціоністів, що заперечують еволюцію, дедалі більшає? Річард Докінз, озброївшись міцним щитом переконливих аргументів та списом голої логіки, вирушає на арену, аби розпочати найграндіозніше шоу на Землі — велику та прекрасну Еволюцію. Розпочинаючи з прикладів природного відбору та появи нових видів, від тектоніки пластин до молекулярної генетики, складаючи ці факти один до одного, він створює беззаперечний доказ. Блискуче доводить те, що ми, людство, — це суцвіття на одній з гілок розлогого дерева життя із глибоким корінням, яке не з’явилося нізвідки. Як і ми з вами. Як заявляє сам науковець, ця книжка — його особистий конспект свідчень на доказ того, що теорія еволюції — це насправді факт, такий неспростовний, як і будь-який інший науковий факт.   

 

Доног’ю, Емма.

Кімната : роман / Е. Доног’ю ; пер. з англ. А. Хлівного. – Х. : Віват, 2017. – 336 с. (Шифр 821.111(71)’06-31/Д 67-219550)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Усе своє життя п’ятирічний Джек провів у Кімнаті. Для нього це цілий світ; там він народився й виріс, там він грає зі своєю Ма, читає книжки, дивиться телевізор. Кімната — справжній дім для Джека, але для його Ма — це в’язниця, де протягом семи років її тримає викрадач Старий Нік. Коли він навідується до них, жінка ховає сина в шафу. І от, коли Джекові виповнилося п’ять років, мати наважується розповісти йому правду і здійснити зухвалий план втечі…    

 

Дурунда, Наталія.

Зрада : роман / Н. Дурунда. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 224 с. (Шифр 821.161.2’06-31/Д 84-105714)

Примірники: всього 1 – АБ

Молодій студентці Марині судилося стати найближчою людиною для сусідської п’ятирічної дівчинки Асі, чия мати померла. Батько дитини, хірург Роман Богданов, усвідомлює, що до дівчини прикипіла душею не тільки Ася, а й він сам. Марина й Роман одружуються.  П’ятнадцять років по тому. Несподівано у житті Богданових з’являється Гордій — син близького Романового друга Корнія Задорожного. Дві сім’ї прагнуть поєднати дітей: уже дорослу Настю і на сімнадцять років старшого Гордія. Ася щаслива й закохана. Проте Гордій не відповідає їй взаємністю. А все тому, що покохав дружину батькового товариша… Марину!  Серце молодої жінки розривається. З одного боку — найрідніші люди, яких нізащо не зрадить, з іншого — Гордій… Марина зважується на відчайдушний крок. Чи стане їй сили не перейти межу дозволеного?.

 

Дьоміна, Анна.

Легенди з мандрів : [історії] : Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років / А. Дьоміна ; іл. Н. Крячек. – К. : Гамазин, 2019. – 32 с. : іл. (Шифр 821.161.2’06-34-9/Д 92-224945)

Примірники: всього 1 – АБ

Кожна місцина на нашій планеті по-своєму особлива. Кожна чарує, вабить і додає сили, водночас кожна береже таємниці, оповиті легендами. А якщо ми не знаємо оповідок про якийсь мальовничий куточок на землі — це не проблема! Їх можна вигадати, як і зробили наші мандрівники: тато, мама, донечка й син. У книзі вас чекають три дивовижні історії про мудрість, доброту, віру, кохання, ціну і цінність. Ці три історії не залишать байдужими ні дітей, ні їхніх батьків. Ба більше, вони надихнуть мандрувати і створювати унікальні легенди про свої місця сили.   

 

Дюпюи, Мари-Бернадетт.

Сирота с Манхэттена : роман / М. -Б. Дюпюи ; пер. с фр. Чистюхиной. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2020. – 496 с. (Шифр 821.133.1’06-311./Д 96-690034)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Гийом, Катрин и их дочь Элизабет мечтали начать новую жизнь. Оставив родную Францию, они отправились в Нью-Йорк. Но мечты о свободе превратились в кошмар. Малышка Элизабет осталась одна в самом сердце огромного американского города, который отнял у нее родных. Волей случая девочка попадает в богатую семью Вулворт. Там она растет как настоящая принцесса, ей дают новое имя — Лисбет и отнимают память о настоящих родителях. Однако на шестнадцатый день рождения Лисбет узнает ужасную правду о своем удочерении. Неумолимая судьба вновь лишает ее крова. Теперь Элизабет предстоит узнать свое прошлое и найти человека, разрушившего ее детство. Но самое главное — отыскать дорогу домой…   

 

Екер, Гарв.

Думай як мільйонер. 17 уроків достатку для тих, хто готовий розбагатіти : популяр. вид. / Г. Екер ; пер. з англ. О. Оксенич. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 176 с. (Шифр 159.923(02.062)/Е 45-082212)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Міжнародний бестселер • Світова сенсація • Видано у 33 країнах • Перевірено 1 000 000 читачів Декарт казав: «Я мислю, а отже, я існую». Але ця книжка про те, як мислити та… багатіти. Відвідали купу тренінгів і семінарів із фінансової грамотності? Прочитали чимало бізнес-літератури? Навіть закінчили спеціальні курси, але на банківській картці все ще не мільйони, а середня зарплатня? В автора цієї книжки була схожа історія. Поки він не почав думати як мільйонер. І цими думками він готовий поділитися з вами. Як вести грошові справи, мислити масштабно, концентруватися на можливостях, знайомитися з корисними людьми, рекламувати себе та свою цінність? Як опанувати мистецтво подолання проблем та навчитися брати, а не віддавати? Як отримувати платню за результат, а не за відсиджений час? Заможні люди дивляться на світ геть інакше. Це їхній секрет успіху. І ваш також. Час думати як мільйонер! Час заробляти мільйони!   

 

Еліопулос, Нік.

Ніч кажанів. Minecraft : [казкова ігрова історія : ]Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / Н. Еліопулос ; пер. з англ.  С. Стець. – К. : АРТБУКС, 2019. – 144 с. – (Читати – класно!). (Шифр 821.111’06-34:004/Е 51-871046)

Примірники: всього 1 – АБ

Зомбі вже близько… а з ними й кажани! Коли орда зомбі атакує їхнє селище у Майнкрафті, а зграя кажанів зриває уроки в школі, наші п’ятеро гравців задаються питанням: хто стоїть за цим нашестям монстрів… і чи скасували на сьогодні математику?   

 

 

Еллрой, Джеймс.

Секрети Лос-Анджелеса : роман / Дж. Еллрой ; пер. з англ. О. Чупи. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 512 с. (Шифр 821.111(73)’06-31/Е 52-460316)

Примірники: всього 1 – АБ

Цих трьох не можна назвати «приємними хлопцями». Джек Вінсеннс — коп-нарцис, що час від часу «зливає» інформацію жовтим виданням. Бад Вайт — відморозок, якого використовують для брудної роботи і яким рухає невгамовне бажання помсти. Ед Екслі — молодий та обдарований детектив, герой війни, який насправді не зробив нічого героїчного, кар’єрист та честолюбець. Такою насправді не має бути команда супергероїв. Але після кривавої бійні у «Нічній сові» цим трьом доведеться об’єднати зусилля. З ненавистю одне до одного, але водночас бажанням встановити справедливість. Рухаючись у різних напрямках однієї справи. Шукаючи банду небезпечних злочинців у найпотаємніших закутках Лос-Анджелеса ХХ століття. І знаходячи дещо огидніше за власні душі. Навіть у янголів є свої демони…   

 

Еміс, Мартін.

Стріла часу, або Природа злочину : роман / М. Еміс ; пер. з англ. Л. Герасимчука. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 224 с. (Шифр 821.111’06-31/Е 60-415646)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Мартін Еміс британський прозаїк, автор бестселерів та прихильник новаторства в літературі. Він писав для таких авторитетних видань, як The Sunday Telegraph, The Independent, The New York Times Book Review, Esquire та The New Yorker. The Times назвав його одним із 50 найвидатніших британських письменників. Уявіть, що життя починається… смертю. Молодість настає після старості. Прощання передує зустрічі. Абсурд? Ні, історія лікаря Тода Френдлі, що розгортається у зворотному напрямку. Від загибелі внаслідок автокатастрофи десь у США до нацистських таборів смерті в Освенцимі. Невідворотно наближаючись до наймасштабнішого злочину Другої світової — Голокосту. От-от попіл перетвориться на людей і найжахливіший кошмар лікаря Френдлі стане реальністю. Чоловік у чорних чоботах і білому халаті… Мільйони невинних жертв… Звідки це моторошне передчуття майбутнього? І усвідомлення того, що нічого не можна змінити. Бо майбутнє вже відбулося…   

 

Завара, Олександр.

Гелтер Скелтер : роман / О. Завара. – Х. : Фабула, 2019. – 400 с. – (Сучасна проза України). (Шифр 821.161.2’06-312./З-13-210985)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

«Гелтер Скелтер» — нова книга Олександра Завари, письменника, чий роман «Песиголовці» був відзначений критикою й читачами. Прозаїк успішно поєднує горор із елементами психологічного трилера, при цьому його молоді герої переконливі, атмосфера оповіді глибоко реалістична, а вдала гра з літературними алюзіями розширює простір оповіді. Звичайний університетський гуртожиток, звичайні студенти, але на цьому тлі розігрується драма, що викликає морозний жах і до останньої сторінки тримає читача в неймовірному напруженні. Хто ж стоїть за серією кривавих злодіянь?   

 

Зумас, Лені.

Червоний годинник : роман / Л. Зумас ; пер. з англ. О. Чупи. – Х. : Віват, 2019. – 304 с. – (Світовий бестселер). (Шифр 821.111(73)’06-31/З-93-277997)

Примірники: всього 1 – АБ

Америка, наші дні. Аборти, ЕКЗ й усиновлення дітей самотніми жінками заборонені законом у всіх 50 штатах. Усе це для того, щоб «відновити авторитет родини й покращити демографічну ситуацію». Відтепер тіло жінки їй не належить. Нова реальність сягнула маленького містечка в штаті Орегон. Дівчинка-підліток вагітна й хоче зробити аборт. Сорокарічна самотня вчителька, навпаки, намагається завагітніти, бо всиновити дитину їй не вдається. Знахарка із загадковим минулим може зарадити їм, тим самим зневаживши закон. Дружина, яка покинула навчання в юридичному коледжі заради сім’ї й дітей, а тепер сумнівається в правильності свого вибору. Шляхи цих героїнь перетинаються, утворюючи особливий зв’язок, що корінням сягає минулого. Тих далеких часів, коли полярна дослідниця кинула виклик суспільним нормам, знехтувала традиційними цінностями й реалізувала себе як науковиця. П’ять жінок, п’ять доль і один вибір, який постане перед кожною з них. Цей вибір назавжди змінить їхні життя.   

 

Кідрук, Макс.

Бот. Атакамська криза : роман / М. Кідрук. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 544 с. (Шифр 821.161.2’06-312./К 38-878813)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Якби київський програміст Тимур устиг прочитати лист із попередженням від незнайомки, то не став би вбивцею мимоволі, тікаючи від хлопчиків-ботів із кривавими очима. Не він випустив джина з пляшки в чилійській пустелі, та й узагалі не дуже знався на нанотехнологіях і заборонених експериментах над людьми… Просто, коли ти вмієш дуже добре виконувати свою роботу, чекай, що хтось неодмінно тебе використає. І ти виявиш у собі те, про що досі не здогадувався…   

 

Кіз, Деніел.

Відверто про Клавдію : роман / Д. Кіз ; пер. з англ. Д. Петрушенко. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 320 с. (Шифр 821.111(73)’06-31/К 38-637245)

Примірники: всього 1 – АБ

  • Від автора романів-сенсацій «Квіти для Елджернона» та «Таємнича історія Біллі Міллігана» • На основі реальних подій Вона зізналася у вбивстві, якого не скоїла. Чи скоїла?. Її звали Клавдія Яско. Колись вона звернулася до Деніела Кіза з проханням написати книжку за її історією… У 1978 році в місті Колумбус, штат Огайо, сталося жорстоке вбивство. Клавдія зізналася, що вбивця — вона. Проте події у її викладі не відповідають висновкам слідчої групи. Хоча низка подробиць з її вуст вражає точністю: їх міг знати лише той, хто перебував на місці злочину. Дівчину заарештували, та вбивства продовжилися. Клавдія вперто доводить свою провину, плутається у свідченнях. Вона має дивну особливість, якої сама не усвідомлює. Ким Клавдія є насправді? І чи є вона взагалі? Бо все, що відбувається довкола неї, — ілюзія. І чомусь вона стала занадто реальною.

 

Кінаш, Олег.

Мандри юного принца : філософська повість-казка / О. Кінаш. – К. : Гамазин, 2019. – 140 с. (Шифр 821.161.2’06-34-9/К 41-944593)

Примірники: всього 1 – АБ

Філософська повість «Мандри юного принца» побудована як продовження казки «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері. Головний герой виріс і під впливом Антуана, який виконує роль ангела-охоронця, знову подорожує в пошуках мрії, але тепер це — подорож за досвідом. Образи героїв казки розкриваються через призму їхнього внутрішнього світу та інтересів і не потребують опису зовнішності. Будь-яка зовнішня риса служить для підсилення їхніх внутрішніх характеристик.   

 

Кавагуті, Тосікадзу.

Доки кава не охолоне : роман / Т. Кавагуті ; пер. з англ. Н. Гоїн. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 240 с. (Шифр 821.111(520)’06-3/К 12-300129)

Примірники: всього 1 – АБ

  • Продано 800 000 екземплярів • Екранізовано • Для фанатів «Як зупинити час» та «Дружина мандрівника у часі» • Історія, що розчулить до сліз У цій невеличкій кав’ярні вже понад століття подають найсмачнішу каву. Тут можна посидіти за філіжанкою цього гірко-солодкого напою, відволіктися від буденних проблем і… вирушити в подорож у часі. Щоб зустрітися з коханим, з яким вас колись розлучили кілометри. Чи отримати лист від чоловіка, який забув про вас через хворобу. Знову хоча б на мить побачитися із сестрою, яка загинула в автокатастрофі. У кожного свої причини побувати в минулому. Проте є умова: встигнути повернутися в майбутнє, доки кава не охолоне…

 

Кауфман, Бел.

Вгору сходами, що ведуть униз : роман / Б. Кауфман ; пер. з англ. Г. Серебрякової. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2020. – 472 с. – (Художня проза). (Шифр 821.111(73)’06-31/К 30-364262)

Примірники: всього 1 – АБ

«Вгору сходами, що ведуть униз» Бел Кауфман — книжка, дуже незвична за формою і водночас зрозуміла кожному. Цей роман складається з папірців, нібито знайдених у сміттєвому кошику, переписок на шкільній дошці, уривків щоденника, безглуздих директив, звітів, оголошень та планів уроків. Ця мішанина голосів творить кумедну і зворушливу історію про молоду недосвідчену вчительку-ідеалістку, яка прагне змінити життя своїх учнів. І про учнів, яким, як і їхній наставниці, треба ще вижити в бюрократичному хаосі та безглуздій жорсткості системи освіти. Чи готова міс Баррет боротися за кожного свого учня? Як захистити підлітків від наркотиків, расових упереджень, криміналу? І чи знайдеться у цій історії місце для любові? І якщо так, то для якої?   

 

Кенилли, Мэг.

Побег : роман / М. Кенилли ; пер. с англ. О. Буйвола. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2019. – 400 с. (Шифр 821.111(94)’06-31/К 35-945334)

Примірники: всього 1 – АБ

Конец XVIII века. Сколько горя способны выдержать хрупкие женские плечи? Дженни знала лишения, разбойничью стезю, ее чуть было не повесили, но заменили смертную казнь каторгой в колонизированной англичанами Австралии. Там, вдали от дома, она обзавелась семьей и родила детей. Да, это место не похоже на тюрьму, хотя и свободы тут тоже не было. Бесплодные земли, жестокость губернатора и тяжелый труд… А ведь каждый имеет право на счастье. И Дженни решается на побег. Ее вместе с несколькими другими каторжанами ждет далекий путь, каждый неверный шаг может стоить жизни. Однако ради счастья семьи Дженни готова на все. Сможет ли она получить шанс на будущее, за которое стоит бороться?.   

 

Кеплер, Ларс.

Контракт Паганіні : роман / Л. Кеплер ; пер. зі швед. А. Топіліної. – К. : КМ-БУКС, 2019. – 592 с. – (Скандинавський детектив). (Шифр 821.113.6’06-312./К 35-793104)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Про музиканта-віртуоза Нікколо Паґаніні й досі ходять чутки, ніби він уклав угоду з самим дияволом, аби здобути свій унікальний дар і прихильність публіки. А з ким готові укласти угоду ви, щоб отримати багатство і славу? Однієї літньої ночі поліція знаходить тіло молодої жінки на борту прогулянкової яхти, що дрейфує водами Стокгольмського архіпелагу. Легені дівчини наповнені солоною водою, і паталогоанатоми впевнені, що вона втопилася. Чому ж тоді яхта і досі на воді? Чому на тілі та одязі дівчини немає жодних слідів морської води? Наступного дня важливого державного чиновника знаходять повішеним на гаку в стелі його стокгольмської квартири. Як він там опинився? Попри те, що стеля занадто висока, а в кімнаті немає жодних меблів, комісар Йона Лінна переконаний, що йдеться про самогубство. Разом із Саґою Бауер, колегою зі Служби національної безпеки, Йона Лінна шукає зв’язки між цими таємничими смертями — але ці пошуки стають лише прелюдією до майбутніх страшних подій.   

 

Кертіс, Скарлетт.

Феміністки не носять рожевого та інші випадки : зб. есеїв / С. Кертіс ; пер. з англ. Г. Лелів. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2019. – 386 с. (Шифр 821.111’06-4(081)/К 36-775656)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

«Феміністки не носять рожевого та інші вигадки» — це збірка есеїв видатних жінок (акторок, співачок, активісток, письменниць, блогерок, дизайнерок), серед яких Кіра Найтлі, Сірша Ронан, Гелен Філдінґ, Емма Вотсон, Джемма Артертон, Скарлетт Кертіс… Ця книжка — не посібник про те, як бути ідеальною феміністкою, чи історія руху. Це приватні історії дуже різних жінок — відвертих, зворушливих, іноді смішних, часом збентежених, частіше невимовно сміливих. Вони користуються косметикою (якщо хочуть), носять рожеве (якщо хочуть), плачуть (або ні) та почуваються сильними (або ні). Кожна з них має свою історію, свій досвід і свій голос — і всі вони цінні та важливі. Ця книжка не розповідає всього, що треба розуміти чи знати про фемінізм, зате показує, що в серці фемінізму — жінки.   

 

Кесслер, Ліз.

Емілі Віндснеп і монстр із глибин : роман-казка : для мол. та серед. шк. віку / Л. Кесслер ; пер. з англ. М. Марченко ; іл. Л. Гортон. – К. : Книголав, 2019. – 256 с. – (Дитяча полиця). (Шифр 821.111’06-34-93/К 36-759623)

Примірники: всього 1 – АБ

«Емілі Віндснеп і Монстр з глибин» британської авторки Ліз Кесслер – другий роман із серії про пригоди 12-річної дівчинки-русалки. Історія буде цікавою для молодшого та середнього шкільного віку. Серія книжок про Емілі Віндснеп входить до списку бестселерів New York Times. За сюжетом Емілі Віндснеп у захваті від свого нового дому — таємничого острова Всекурс просто посеред Бермудського трикутника. Нове життя разом із родиною та в оточенні подружок-русалок — чудове! Та одного дня стається дещо страшне: досліджуючи підводний світ поблизу острова, Емілі випадково пробуджує з багатолітньої сплячки кракена, легендарне морське чудовисько. Потривожений монстр лютує і прагне знищити все довкола. Чи зможе Емілі зупинити його й відновити спокій на острові?   

 

Кесслер, Ліз.

Хвісторія Емілі Віндснеп : роман-казка : для мол. та сеоед. шк. віку / Л. Кесслер ; пер. з англ. М. Марченко ; іл. Л. Гортон. – К. : Книголав, 2019. – 288 с. : іл. – (Дитяча полиця). (Шифр 821.111’06-34-93/К 36-543435)

Примірники: всього 1 – АБ

Хвісторія Емілі Віндснеп» британської авторки Ліз Кесслер – перший роман із серії про пригоди 12-річної дівчинки-русалки. Історія буде цікавою для молодшого та середнього шкільного віку. Серія книжок про Емілі Віндснеп входить до списку бестселерів New York Times. За сюжетом Емілі Віндснеп живе на човні зі своєю мамою, яка завжди її відмовляла від ідеї навчитися плавати. І недарма: перші ж відвідини шкільного басейну назавжди змінюють життя дівчинки. Емілі дізнається, що вона наполовину русалка. Після чого у неї з’являється чимало запитань: хто вона насправді, де її тато та чому мати так туманно пам’ятає про власне минуле? Щоб знайти відповіді, Емілі вирушає назустріч захопливим пригодам і небезпекам, що так і манять, таємничо поблискуючи із морських глибин. Вперше книжка була видана у 2003 році. Авторка планувала створення історії у формі вірша, але за порадою редактора написала роман, який згодом переріс у серію із дев’яти частин.   

 

Кирикканат, Міне Г.

Ніхто : роман / М. Г. Кирикканат ; пер. з тур. О. Кучма. – Х. : Фабула, 2019. – 224 с. – (Бестселер). (Шифр 821.512.161’06-31/К 43-583228)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Шпигунський роман турецької письменниці Міне Ґ. Кирикканат насичений фактами, а хронологія відповідає матеріалам розслідування, яке проводилося французькою поліцією у зв’язку з убивством 2013 року у Парижі трьох курдських бойовичок. Авторці вдалося максимально об’єктивно, не стаючи ні на чию сторону, описати героїв, їхні внутрішні конфлікти, розповісти, чому й кому вони служать. «Ніхто», виданий у Туреччині 2016 року, мало-помалу справджується: єдиний підозрюваний у вбивстві, якого тримали під арештом, за день до судового засідання помирає у французькій в’язниці. Утім, судова справа, закрита через смерть підозрюваного, на початку 2019 року виринає знову. Починається нове розслідування, бо висунуто підозру щодо участі M?T — турецької розвідувальної служби — в організації цього потрійного вбивства.   

 

Клімов, Андрій.

Ті, кого немає : роман / А. Клімов, С. Клімова ; пер. з рос. Р. Трифонова. – Х. : Фабула, 2019. – 416 с. (Шифр 821.161.1=03.161./К 49-600194)

Примірники: всього 1 – АБ

Чотирнадцятирічну Марту спіткала справжня катастрофа: після багаторічної відсутності повернувся брат її матері, оселився в тій самій квартирі й почав переслідувати юну дівчину, домагаючись її. Не знайшовши розуміння та підтримки в батьків, Марта наважується на відчайдушний учинок, що межує зі злочином, — і водночас дізнається, що вона — прийомна дитина, а ім’я її справжньої матері — таємниця. Низка драматичних подій, як видається Марті, веде її близьких та її саму до глухого кута… «Ті, кого немає» — книжка про психологічне насильство і протистояння йому, примхливі форми квір-сексуальності, проблеми прийомних дітей і конфлікти поколінь, які все ще зазнають впливу «совкової» дійсності. Дію роману приурочено до літа 2013 року.   

 

Кнайдл, Лаура.

Не. Прикасайся ко мне : роман / Л. Кнайдл ; пер. с нем. А. Неделько. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2020. – 416 с. (Шифр 821.112.2’06-31/К 53-181594)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

У Саги не было ничего, когда она переехала в Неваду. Ни денег, ни дома, ни друзей. Ничего, кроме острой необходимости забыть ужас прошлого и начать с чистого листа. Работа в библиотеке в этом случае — то, что надо. Сага знакомится с Лукой, своим новым коллегой. Его пронзительные серые глаза и татуировки внушают ей страх. Он кажется ей жестоким, мрачным и холодным. Как ее отчим. Но внешность обманчива, и в глубине души Сага это понимает. Ее сердце начинает биться в опасном ритме. Она боится уже не его. Она боится, что он узнает о том, что когда-то с ней произошло…   

 

Книга знаний : популяр. справ. изд. / глав. ред. С. И. Мозговая. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2020. – 304 с. (Шифр 030/К 53-955228)

Примірники: всього 1 – АБ

Хотите узнать, за что в XXI веке дают Нобелевские премии? Увидели фразу на латыни и не знаете, что она обозначает? Не помните, доказана ли теорема Ферма, и путаетесь в порядке правителей Руси? Интересно, как на самом деле звучит клятва Гиппократа? Знаете знаменитую фразу первого человека на Луне, а вот что сказал его напарник? Желаете помочь ребенку с уроками, но подзабыли школьную программу? Открывайте книгу и освежите знания! Для удобства информация сгруппирована по разделам. Солнце и планеты нашей системы Созвездия и самые яркие звезды Наиболее разрушительные стихийные бедствия Основные законы физики Химические реакции Государства мира и их столицы Рекомендации ВОЗ по здоровому питанию Древнейшие цивилизации и правители разных стран Важные события Античности, Средневековья, Новейшего времени Множество фактов из разных сфер знаний ждут вас!   

 

Кокотюха, Андрій.

Червоний без лінії фронту : роман / А. Кокотюха. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 320 с. (Шифр 821.161.2’06-311./К 59-854893)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Кінороман «Червоний. Без лінії фронту» — довгоочікуване продовження «Червоного», книжки, яка ще до успішної екранізації набула в Україні культового статусу! Це неймовірна історія! Повстанський командир Данило Червоний не пропав безвісти після зухвалої втечі з табору смерті. Вояк УПА вижив і переміг у нелюдських умовах вічної воркутинської мерзлоти. Щоб зрозуміти, як це йому вдалося, ми маємо повернутися на десять років назад і побачити Червоного юним ліцеїстом, який лише починає боротьбу за свободу. Його шлях по-своєму бачать та оцінюють друг юності Мирон, повстанка Марія, радянський диверсант і донька «ворога народу».   

 

Коломійчук, Богдан.

Готель “Велика Прусія” : роман / Б. Коломійчук. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2019. – 280 с. (Шифр 821.161.2’06-312./К 61-186989)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

 Дія оповідання розгортається в 1905 році. Головний герой книги львівський комісар Адам Вістович, що вважається одним з кращих слідчих Галичини. Намагаючись допомогти молодшому колезі по роботі, Адам береться за, на перший погляд, здається абсолютно звичайне розслідування. Але чим далі він заглиблюється в цю справу, тим більше розуміє, що в цьому розслідуванні незвично все, а найважливіше, воно виходить далеко за межі Львова і навіть за межі самої імперії. Таким чином, Вістович опиняється в Пруссії. Саме там чиновники, підприємці та навіть мафія, стають союзниками, щоб протистояти напливу російських шпигунів. Абсолютно несподівано починають відбуватися дивні випадки, а саме в Берліні, Позені та інших містах, учасники цього синдикату гинуть. Крім цього, колишня дружина Вістовича, актриса з Берліна Анна Каліш, теж виявляється залучена в цю круговерть. Комісару Адаму Вістовичу нічого не залишається, як розплутати цей ланцюг дивних подій. Чому варто купити книгу «Готель “Велика Пруссія”» Богдана Коломійчука? «Готель “Велика Пруссія”» – це неймовірний детективний роман, в якому читача закрутить вихор несподіваних поворотів, географічних локацій та пригод головного героя. 

 

Колупаєва А.А.

Педагогічні технології інклюзивного навчання : навч.-метод. посіб. / А. А. Колупаєва, О. М. Таранченко. – Х. : Ранок, ВГ “Кенгуру”, 2018. – 160 с. – (Інклюзивна освіта). (Шифр 376-056.2(072)/К 61-957755)

Примірники: всього 1 – АБ

У навчально-методичному посібнику представлено ефективні технології навчання дітей з порушеннями психофізичного розвитку. Посібник містить методичні рекомендації щодо адаптації дитини та модифікації навчального середовища; методичні прийоми, що уможливлюють забезпечення навчальних потреб таких учнів в інклюзивних умовах загальноосвітнього закладу; опис специфіки роботи з батьками таких школярів; поради, що сприятимуть удосконаленню інклюзивної практики. Посібник адресовано педагогам загальноосвітніх закладів, методичним працівникам, асистентам учителів, слухачам курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів освіти, студентам педагогічних вузів, батькам дітей з особливостями психофізичного розвитку, працівникам соціальних служб.   

 

Колупаєва А.А.

Путівник для педагогів та батьків дітей з особливими потребами. Діти з особливими потребами в загальноосвітньому просторі: початкова ланка : навч.-метод. посіб. / А. А. Колупаєва, О. М. Таранченко. – Х. : Ранок, ВГ “Кенгуру”, 2018. – 112 с. – (Інклюзивна освіта). (Шифр 376-056.2(072)/К 61-329610)

Примірники: всього 1 – АБ

У навчально-методичному посібнику висвітлюються особливості розвитку, навчання та виховання дітей з найскладнішими порушеннями психофізичного розвитку (порушеннями слуху, зору, церебральним паралічем). Посібник містить методичні рекомендації щодо адаптації та модифікації навчального : середовища; методичні прийоми, що уможливлюють забезпечення навчальних потреб таких учнів в інклюзивних умовах загальноосвітнього закладу; опис специфіки роботи з батьками таких школярів і фахівцями; поради стосовно корисних ресурсів, що сприятимуть удосконаленню інклюзивної практики. Посібник адресовано педагогам загальноосвітніх закладів, методичним працівникам, слухачам курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів освіти, студентам педагогічних вузів, батькам дітей з особливими потребами, працівникам соціальних служб.   

 

Коляда, Игорь.

Павел Тычина : биогр. очерк / И. Коляда ; пер. с укр. М. П. Згурской ; худож.-оформ. С. Н. Кошелева. – Х. : Фолио, 2018. – 127 с. – (Знаменитые украинцы). (Шифр 82.09(477)Тычина-/К 62-018256)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Павел Григорьевич Тычина (1891—1967) вошел в историю нашей куль­туры как поэт-новатор, романтик, автор непревзойденных «Солнечных кларнетов», переводчик, ученый, музыкант, художник. Он обогатил украинский язык более чем 1500 неологизмами, которые внесены в современные словари. Научил чувствовать в поэзии музыку и мыслить образами, говорил со Вселенной языком родной украинской земли. И в то же время он был человеком, о котором Василий Стус написал: «Феномен Тычины — феномен эпохи. Его судьба свидетельствует: поэт жил во время, которое превратило гения в шута. И поэт согласился на эту роль… став шутом при дворе кровавого короля…».   

 

Костина, Наталья.

Найти, чтобы потерять : роман / Н. Костина. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2019. – 320 с. (Шифр 821.161.1(477)’06/К 72-189418)

Примірники: всього 1 – АБ

У богатых свои причуды. Мультимиллиардеру Николаю захотелось удивить свою молодую невесту необычным подарком — мемуарами о собственной жизни. И для их написания он нанимает литератора Льва Стасова. Стоило бы отказаться от этой авантюры, но нет. Льву интересно, почему такой богач не мог подарить свой возлюбленной какую-то дорогую побрякушку? Тем более что в сейфе у Николая спрятана уйма старинных драгоценностей. Среди них даже перстень, который, по легенде, принадлежал самой Марии Медичи. Но в одно прекрасное утро драгоценности исчезают. А с ними — и молоденькая невеста богача. Николай сильно расстроен. Однако не стоит забывать, что история знает много примеров, когда потерять — гораздо лучше, чем найти.   

 

Крістіан, Девід.

Велика історія всього : наук.-популяр. вид. / Д. Крістіан ; пер. з англ.  І. Ємельянова. – К. : Наш формат, 2019. – 336 с. (Шифр 113/119(0.062)/К 82-376936)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Ми мoжeмo з дивoвижнoю тoчнicтю визнaчити, щo пpиxoвaнo зa мiльяpди cвiтлoвиx poкiв вiд Зeмлi i щo вiдбувaлocя мiльяpди poкiв тoму. Aлe щo бiльшe ми дiзнaємocя пpo Вcecвiт, тo бiльшe нeвiдoмoгo з’являєтьcя. Щo тpaпилocя пiд чac Вeликoгo вибуxу? Чoму вимepли динoзaвpи? Як зapoдилocя poзумнe життя i чoму зapaз ми живeмo в eпoxу глoбaлiзaцiї? Дeвiд Кpicтiaн є oдним з тeopeтикiв кoмплeкcнoї диcциплiни — Вeликoї icтopiї, якa пoяcнює виникнeння вcьoгo зa дoпoмoгoю фiзики, бioлoгiї, apxeoлoгiї, coцioлoгiї, eкoнoмiки тa iншиx нaук.   Для кoгo книжкa Для вcix, xтo цiкaвитьcя нaукoю, icтopiєю Вcecвiту тa eвoлюцiйними пpoцecaми нa Зeмлi. Пpo aвтopa Дeвiд Кpicтiaн — дoктop icтopичниx нaук, пpoфecop icтopiї Унiвepcитeту Мaкквopi (Aвcтpaлiя) тa диpeктop Iнcтитуту Вeликoї icтopiї. Oдин iз зacнoвникiв aкaдeмiчнoї диcциплiни «Вeликa icтopiя», aвтop чиcлeнниx книжoк i cтaтeй.   

 

Крамер, Борис.

Зламані сходи : роман / Б. Крамер. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 240 с. (Шифр 821.161.2’06-31/К 77-158482)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Цікаві вони, сходи… Вверх-вниз, видряпуєшся, злітаєш догори чи навпаки, сходиш донизу, падаєш… Сходи в підземелля і сходи до небес… А Василя Добрянського його «сходи», хоча й «зламані», привели до вершини, до «корони». Адже саме за роман «Зламані сходи» журналіст і прозаїк Василь Добрянський, який пише детективи під псевдонімом Борис Крамер, отримав гран-прі Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики «Коронація слова» у номінації «Романи».   

 

Крейг, Нік.

Лідерство починається з призначення : наук.-популяр. вид. / Н. Крейг ; пер. з англ. В. Галкіна. – Х. : Фабула, 2019. – 240 с. (Шифр 316.46(0.062)/К 79-172195)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Відомий бізнес-тренер Нік Крейґ розкриває питання важливості вищого призначення кожної людини в житті та в лідерстві. Ви зможете вповні розкрити свій потенціал у всіх сферах життя, ефективно повести за собою людей і досягти гармонії, якщо дослухаєтеся до його порад. Реальні історії, детальні пояснення, приклади з життя автора — це все в новій книжці Ніка Крейґа! “Кажуть, що опанування навички потребує до 10 000 годин. На щастя, Нік Крейґ виконав для нас тяжку працю. Для мене було привілеєм зблизька спостерігати, як протягом останніх десяти років він допомагав тисячам людей з’ясувати своє призначення. У цій книжці Нік ділиться з нами здобутими уроками досвіду, щоб ми також змогли знайти себе. Слухайте уважно, бо Нік Крейґ — справжній Майстер Призначення”. Скотт А. Снук, старший викладач ділового адміністрування Гарвардської школи бізнесу “Немає нічого ґрунтовнішого з того, що вам потрібно для лідерства в сучасному руйнівному світі, ніж праця Крейґа про призначення. Робота з Ніком докорінно змінила мій професійний шлях, і я не можу уявити без неї керівництво корпорацією «Ben&Jerry’s»”. Джостін Солгайм, генеральний директор «Ben&Jerry’s» “Коли люди пов’язані з призначенням, трапляються потужні речі. Ця книжка показує, чому і як. За допомогою мудрої проникливості й майстерного дару розповідати історії Нік Крейґ навчає й надихає нас. «Лідерство починається з призначення» — це водночас дорожня карта й одкровення, якому призначено стати класикою в русі до призначення”. Річард Лейдер, автор книжок «Влада призначення», «Перепакуйте свій багаж» і «Переосмислене життя»   

 

Крисс, Лили.

Битва за любовь : роман / Л. Крисс. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2019. – 320 с. (Шифр 821.161.1(477)’06/К 82-871811)

Примірники: всього 1 – АБ

ХIV век, Англия. Юной Лорен Эшли пришлось быстро повзрослеть. Она осталась единственной владелицей замка Эндглоу. Но хрупкой девушке не под силу самой защищать эти стены. Король Эдуард решает обручить Лорен и шотландского дворянина Ранальда Мюррея. Для обоих этот брак будет выгодным, пусть и лишенным взаимной любви. Ранальд проводит почти все свое время возле принца Уэльского, которого оберегает по долгу службы, составляющей весь смысл его жизни. А Лорен отчаянно пытается скрыть любовь к этому могучему воину. Но когда она по стечению ужасных обстоятельств оказывается в плену, Ранальд понимает, насколько ему дорога его жена. Рискуя жизнью, он вступает в поединок с одним из самых сильных и жестоких воинов.   

 

Куделя , Марія та Андрій.

Незнайомці, або Як уникнути халепи : посіб. із поведінки з незнайомцями : для діт. дошк. та мол. шк. віку / М. Куделя, А. Куделя. – К. : Гамазин, 2019. – 52 с. : іл. (Шифр 821.161.2’06-3-93/К 88-110711)

Примірники: всього 1 – АБ

Ця книга легко й доступно розкаже дитині, чому не варто довіряти незнайомцям. Основні правила поведінки повторюються стільки разів, що до кінця прочитання малюк уже зможе їх цитувати. У книзі велика кількість малюнків, а також прикладів із відомих казок та пригод головного персонажа — Андруся Розумахи, від імені якого і ведеться оповідь. Навіть якщо ви впевнені, що дитина знає, чому не варто спілкуватися з незнайомцями, все одно прочитайте разом цю книгу — для закріплення. Розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Може використовуватися також як посібник вихователями дошкільних навчальних закладів, вчителями молодших класів.   

 

Кулін, Айше.

Останній потяг до Станбула : роман / А. Кулін ; пер. з англ. Н. Хаєцької. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 384 с. (Шифр 821.512.161’06-31/К 90-871179)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Міжнародний бестселер від однієї з найулюбленіших письменниць Туреччини. Сельва, дочка одного з останніх оттоманських пашів, може вийти заміж за будь-кого, але молода жінка бачить тільки Рафаеля Альфандарі, сина придворного лікаря-єврея. Вони йдуть проти волі двох сімей, одружуються  і біжать в Париж, почати нове життя. Однак коли до Франції вдерлися нацисти, турецькі дипломати придумують сміливий план — як вивезти Сельву з чоловіком, а також сотні інших євреїв, до Туреччини.   

 

Лі, Гарпер.

Іди, вартового постав : роман / Г. Лі ; пер. з англ. Т. Некряч. – К. : КМ-БУКС, 2019. – 288 с. (Шифр 821.111(73)’06-31/Л 55-365028)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Минуло понад півстоліття після шаленого успіху роману “Вбити пересмішника”, коли в архівах видавництва, яке опублікувало начебто єдиний роман Гарпер Лі, відшукався манускрипт “Іди, вартового постав”. Ті самі герої, тільки старші на двадцять років, нарешті розкриють таємниці, які так і лишилися за лаштунками “Вбити пересмішника”. Ключові моменти книжки: Роман “Іди, вартового постав” зайняв 1 місце у рейтингу найпопулярніших книг 2015 року за версією Amazon.com Відомий на весь світ роман Гарпер Лі “Вбити пересмішника” був написаний пізніше, ніж його продовження “Іди, вартового постав”. Сенсацією стало те, що роман “Іди, вартового постав” ледь не 60 років чекав на свій час бути надрукованим.   

 

Ла Плант, Лінда.

Вдови. Помста : роман / Л. Ла Плант ; пер. з англ. Н. Третьякова. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 384 с. (Шифр 821.111’06-312.4/Л 12-616093)

Примірники: всього 1 – АБ

Доллі, Лінда, Белла та Ширлі зробили неможливе: завершили справу, яка вартувала життя їхнім чоловікам. Вони побували в самому пеклі. Здавалося б, жінкам таке не під силу. Так, якщо мова про звичайних домогосподарок — але не про вдів, які жадають помсти. Утім, незважаючи на успіх справи, найважчі випробування тільки починаються. Доллі дізнається, що її чоловік Гаррі Роулінс насправді живий, ба більше: він зрадив її. Йому потрібні гроші — і він уже знає, де вони, й готовий убивати. Але жінки більше не можуть ховатися, вони втомилися постійно тікати. Треба назавжди викреслити Гаррі зі свого життя. Чи зможуть вони перехитрити цього кримінального генія? Або жінки знищать його, або він знищить їх. Іншої ради немає…   

 

Лаврик О.В.

Как помочь ребенку стать успешным? Тренинги для родителей : практич. изд. / О. В. Лаврик. – Х. : Виват, 2016. – 222 с. – (Мой мир). (Шифр 159.922.7:[005.96/Л 13-251022)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Как воспитать ребенка успешным и существуют ли критерии успешности как таковые? Какие ошибки приводят к тому, что дети перестают слушаться родителей? Какая любовь может испортить ребенка? Ответы на эти и другие вопросы вы найдете в этой книге! Вы узнаете о методиках воспитания детей в других странах, научитесь самоконтролю и определите свой тип поведения, который зеркально отражается на малыше, овладеете популярными техниками воспитания успешной личности, а также сможете подготовить чадо к детскому саду и школе. После того как вы прочтете это издание, вашему малышу не будут грозить страхи, неуверенность в себе, лень, рассеянность и прочие деструктивные характеристики, которые способны испортить жизнь. Ну а вам останется лишь наблюдать, каким счастливым и успешным растет ваш малыш!   

 

Лаврик О.В.

Полимерная глина для начинающих: делаем своими руками сережки, бусы, браслеты,кулоны, , броши, украшения для интерьеракольца : руководство / О. В. Лаврик. – Х. : Виват, 2016. – 223 с. – (Полезная книга). (Шифр 745.5-036(035.5)/Л 13-901899)

Примірники: всього 1 – ВМ

Мечтаете обзавестись красивыми аксессуарами, изготовленными собственноручно? Следите за модными трендами? Поздравляем, эта книга – как раз то, что нужно в этом случае! Вы узнаете, что такое полимерная глина, как правильно с ней обращаться и какие шедевры можно из нее сделать.   

 

Ларсон, Ерік.

Диявол у білому місті : роман / Е. Ларсон ; пер. з англ. Г. Яновська. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2017. – 526 с. (Шифр 821.111(73)’06-31/Л 25-519737)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Психологічний трилер заснований на реальних подіях . Бестселер The New York Times.  Премія Едґара Алана По.  Премія «Золотий Кинджал» від Асоціації письменників-криміналістів . Фіналіст Національної книжкової премії . Краща книжка року за версією San Francisco Chronicle Для проведення Чиказької Колумбівської виставки 1893 року – події, яка вразила світ неосяжною величчю творчого задуму, – архітектор Деніел Бьорнем побудував Біле місто. На півроку воно стало живою казкою для чорного, задимленого і брудного Чикаго. І поки зводили сяюче електричними вогнями диво, справжньою какофонією жаху стала похмура будівля на розі Шістдесят третьої і Воллеса. Одержимий манією вбивства аптекар Голмс обладнав її підвал газовою камерою і крематорієм. А навколо за нез’ясованих обставин зникали десятки жінок, яких привабили величне свято і синьоокий красень – останнє, що вони бачили в житті…

 

Лахлан М.Д.

Оборотень. Новая жизнь : роман / М. Д. Лахлан ; пер. с англ. В. Толока. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 512 с. – (Хранитель волков). (Шифр 821.111’06-312.9/Л 29-559839)

Примірники: всього 1 – АБ

1940 год. Европа в пламени войны. Вскоре Англия подвергнется ожесточенной немецкой атаке. Но что значат человеческие войны для бессмертного оборотня? Эндамону Кроу 1000 лет, он вечно молод, и ему плевать на то, что творится в мире людей. Это не его война. Сторонники Третьего рейха ищут в мифах и легендах путь к власти и бессмертию. И сила волка-оборотня может стать ключом в разгадке древней тайны. Кроу — оружие, которое необходимо заполучить, во что бы то ни стало. Оборотень, веками прятавший свою истинную сущность, вступает в игру. Мечась между зверем и человеком. Следуя зову крову и древней силе. Тогда, когда над миром людей сгустится тьма Рагнарока, он начнет свою последнюю охоту.   

 

Лаюк, Мирослав.

Заврик і його молодший брат : казка : для дошк. та мол. шк. віку / М. Лаюк ; худож.-оформл. К. Сад. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2019. – 36 с. : іл. – (Ілюстровані історії та казки). (Шифр 821.161.2’06-34-9/Л 32-662300)

Примірники: всього 1 – АБ

«Заврик і його молодший брат» – перша дитяча книжка українського письменника Мирослава Лаюка. Це історія про те, як змінилося життя стегозаврика, відколи в родині очікують на його молодшого братика. Разом із ним читачі переживатимуть такі природні емоції як ревнощі старших братів і сестер до молодших. А також – усвідомлення власного «я» і цінності кожної дитини, незалежно від її віку. Завдяки історії про Заврика маленькі читачі зможуть зрозуміти, що молодші брат чи сестричка – не перешкода чи зайвий клопіт, а справжні друзі. Вони – ті, завдяки кому ти можеш ставати сильнішим, впевненішим і дорослішим.   

 

Лаюк, Мирослав.

Світ не створений : роман / М. Лаюк. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2018. – 288 с. – (Художня проза). (Шифр 821.161.2’06-31/Л 32-985052)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Персонажі книги розкидані у часі і просторі, але всіх їх об’єднує одне. Всі вони задаються одним і тим же питанням: для чого все відбувається в цьому світі? Сюжет веде читача в наші дні, де художниця Анна їде додому з Франції. Вона намагається зрозуміти себе і знайти своє місце в цьому світі. Анна шукає прощення всередині себе, але не заради інших, а для себе. Вона розуміє, що прощення необхідно, адже тільки тоді вона зможе рухатися вперед. Далі сюжет відкидає читача на сто років назад в часі, де автор розповідає нам історію кохання молодих людей Анни і лікаря Олексія. А потім, читач йде ще глибше в часі, в Карпати XIX століття, де розгортається ще одна драматична історія. Книга Мирослава Лаюка – це історія пошуку, роздумів і людських доль. На її сторінках ви прочитаєте про ромські табори, чорнобильській зоні, зустрінетеся з Махном, підете за героями в Карпати, Лисичанськ, Париж, Східну Європу і Київ. Чи знайдуть вони відповідь на своє питання, а якщо так, то якою вона буде і чи всім з них судилося це зробити? Чому варто купити книгу “Світ не створений” Мирослава Лаюка? “Світ не створений” – це роман який об’єднує в собі кілька сюжетних ліній, а головних дійових осіб розділяють десятиліття. У пошуках відповіді на питання про створення світу, автор веде нас через різні географічні точки на карті, місця та події що на них розгортаються. Читач може відправитися в цю подорож разом з героями книги, та як і вони спробувати знайти бажану відповідь.   

 

Леві, Марк.

Між небом і землею : роман / М. Леві ; пер. з фр. К. Пітик. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 240 с. (Шифр 821.133.1’06-31/Л 36-284666)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Лорен жила звичайним життям. У буденних радощах та дрібних проблемах. Працювала в лікарні, допомагала людям. Доки одного разу не потрапила в жахливу аварію. Вона опиняється в комі, за крок від смерті та життя. Артур — молодий архітектор. Він винаймає квартиру, планує щоденні справи. Одного дня хлопець зустрічає в помешканні молоду дівчину. Виявляється, вона — власниця квартири. Її звуть Лорен, і вона не розуміє, чому саме Артур бачить її… А якщо Артур — остання нитка, яка не дає Лорен втратити себе десь між небом і землею? І лише його любов здатна повернути її до життя…   

 

Лешко, Зоряна.

Серце не обдуриш : роман / З. Лешко. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 240 с. (Шифр 821.161.2’06-31/Л 53-584386)

Примірники: всього 1 – АБ

Усе починалось як звичайна забавка. Леся розмістила на сайті знайомств свою анкету, щоб допомогти подрузі заманити багатого кавалера. Саме в той час айтішник Руслан перебував по той бік екрана, тестуючи сайт, який сам же створив. Один клік на Лесину анкету, кілька повідомлень — і їх захопили не знані досі почуття. Перша зустріч минула романтично й незабутньо. Але казка скінчилася, коли Руслан раптово зник, залишивши Лесю з відчуттям, ніби нею скористалися. Біль від зради дівчина вирішує притлумити помстою. Яким же буде Лесин відчай, коли та дізнається, що Руслан загинув, а вона носить під серцем його дитину!. Доля проведе Лесю через чимало випробувань, аж поки вона дізнається правду, яка відкриє серце…   

 

Ллойд Кай, Таня.

Під тиском. Наука про стрес : наук.-популяр. вид. : Від 9 до 12 років, Батькам / Т. Ллойд Кай ; пер. з англ. Г. Лелів. – К. : Моя книжкова полиця, 2019. – 76 с. : іл. – (Моя книжкова полиця ; Круг знання для пізнання). (Шифр 159.944.4-053.2(0/Л 67-094081)

Примірники: всього 1 – АБ

“Під тиском. Наука стресу” – книга для дітей віком від 9ти років, одначе стреси знайомі нам з раннього дитинства і впродовж усього нашого життя супроводжують нас. Ми розкажемо вам про те, що ж насправді стоїть за спітнілими долонями, серцебиттям, розширеними зіницями або ж ступором від відчуття небезпеки. Чому в критичних ситуаціях одні люди чинять подвиги, а інші ламаються? Що ж краще робити, коли зустрічаєш ведмедя: боротися чи тікати, які є варіанти у екстремальних умовах? Чи є різниця у діях чоловіків і жінок під час стресу? Чи буває корисний стрес? А що поганому у хронічному стресі і як з ним боротися підліткам? Канадська науковиця розкаже: 36 відсотків корейських дітей мають депресію через домашні завдання! (Це вони ще не досліджували українських учнів та їхніх батьків)! Факти та розширена цікава інформація можуть змінити ваше розуміння роботи людського мозку та покращити ваш психологічний стан! Не нервуйте, адже це передається генами наступним поколінням. Ця книга також стане ідеальним інструментом для батьків, вчителів та студентів, аби засвоїти науку про стрес. Ви знайдете безліч історій з життя, дослідів, статистичних даних та унікальних випадків. Історії поділені зручно на розділи, включають врізи і звичайно кумедні ілюстрації від нашої улюбленої ілюстраторки Марі-Уве Трембле, що намалювала наш бестселер “Хто живе в тобі: історії про мікробів, для яких ти рідний дім”.   

 

Лоренц, Ини.

Непокорная : роман / И. Лоренц ; пер. с нем. А. Марченко. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2019. – 640 с. (Шифр 821.112.2’06-31/Л 78-956529)

Примірники: всього 1 – АБ

Ее лишили наследства и хотели силой выдать замуж. Но она выбрала свободу и сбежала. Теперь юная Йоханна фон Аллерсхайм вынуждена выдавать себя за мужчину. Она и ее брат-близнец Карл находят пристанище у Адама Османского, коменданта неприступной польской крепости. Вот только дальний родственник не рад нежданным гостям. Более того, он знает, что перед ним не мужчина, а девушка. Йоханна продолжает играть свою роль, рискуя жизнью. Неожиданно войска Османской империи начинают наступление на Вену и все мужчины в крепости получают приказ влиться в ряды королевской армии. Что, если раскрывать правду о себе уже слишком поздно? И какими будут последствия? Но другого пути у Йоханны нет: сейчас или никогда…   

 

Лущевська , Оксана.

Скелет без шафи : [повість] : для серед. шк. віку / О. Лущевська ; іл. К. Артішок. – Х. : Ранок, 2019. – 96 с. (Шифр 821.161.2’06-31-9/Л 87-456267)

Примірники: всього 1 – АБ

У житті підлітків бувають моменти, коли вони почуваються так самотньо… Друзів у Ані фактично немає, через статуру її часто обзивають і ображають однокласники, найкраща подруга Кіра переїхала в інше місто… Єдина відрада дівчинки — це наука. Зокрема, анатомія. Аня мріє стати експерткою з медицини та веде анатомічний блог. А ще має особливого таємного друга. Він завжди підтримає, зрозуміє й розрадить. І, можливо, допоможе дівчинці стати впевненішою та популярнішою серед однокласників.   

 

Мілтон, Стефані.

Довідник дослідника. Minecraft : довід. вид. : Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / С. Мілтон ; пер. з англ.  О. Кондратюк. – К. : АРТБУКС, 2019. – 95 с. : іл. – (Моя енциклопедія). (Шифр 087.5:[004.92+004/М 60-461208)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Таємничий світ Minecraft чекає на дослідників. Але небезпека чатує на кожному кроці і навіть найсміливішим цей шлях може видатись важким. Не лякайся, офіційний «Довідник дослідника» стане в нагоді і допоможе дізнатися де знайти корисні ресурси, як створити обладунки та захистити себе від ворожих мобів.   

 

Мілтон, Стефані.

Довідник Нижнього світу і Краю. Minecraft : довід. вид. : Від 9 до 12 років / С. Мілтон ; пер. з англ. О. Кондратюк. – К. : АРТБУКС, 2020. – 80 с. : іл. – (Моя енциклопедія). (Шифр 087.5:[004.92+004/М 60-910834)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Після прочитання цієї книги тобі більше не страшні загадки Краю і жахи Нижнього світу! Ці куточки Minecraft по праву вважаються найнебезпечнішими закутками кубічного світу. Якщо ризикнеш відправитися туди, гарненько підготуйся! Завдяки корисним порадам від команди Mojang ти дізнаєшся, як перемогти лютих мобів, які блоки є найціннішими, а також як повернутися у Верхній світ цілим та неушкодженим!   

 

Магрін, Федеріка.

Атлас монстрів і привидів : пізнав. вид. : От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет / Ф. Магрін ; пер. з англ. О. Любенко ; іл. Л. Бренлли. – К. : Книголав, 2019. – 96 с. – (Дитяча полиця). (Шифр 087.5:398.4(03)/М 12-426677)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Атлас поділено на розділи, кожен із яких пов’язаний із певною частиною світу і містить карту всіх істот, щоб читачі бачили, де саме водиться те чи те створіння. На подальших сторінках містяться описи різноманітних потвор. Деякі з них — це просто стислий переказ найцікавіших фактів, а інші називають точні місця, де бачили монстрів, перелічують їхні основні властивості та підказують, як їх перемогти.  На них ти знайдеш детальнішу інформацію про місця, де вони живуть, а також легенди та перекази, що їх супроводжують. І нарешті, три спеціальні вставки розповідають про відомих привидів, водяних і міфічних монстрів. «Тобі знадобиться вся хоробрість і навіть трішки шаленства, щоб побороти злісних страховиськ, жаских монстрів, капосних привидів або ж спробувати подружитися з деякими більш доброзичливими істотами. Подорож буде складною, але в кінці цієї неймовірної пригоди ти будеш пишатися собою, адже станеш професійним мисливцем на монстрів!» — так говорить Ван Гелсинґ, найбезстрашніший мисливець на монстрів, привидів і вампірів!   

 

Майклідіс, Алекс.

Мовчазна пацієнтка : роман / А. Майклідіс ; пер. з англ. Ю. Підгорної. – Х. : Віват, 2020. – 288 с. – (Художня література). (Шифр 821.111(73)’06-31/М 14-015695)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Життя Алісії Беренсон ідеальне. Успішна художниця та щаслива дружина, вона мешкає у великому будинку в найкращому районі Лондона. Аж поки одного вечора не всаджує п’ять куль в обличчя свого чоловіка. Жодного пояснення, жодного виправдання — протягом наступних шести років Алісія не вимовить ані слова. Тривале мовчання жінки і її таємничий автопортрет перетворили це вбивство на загадку для суспільства. Мовчазну пацієнтку переховують від уваги ЗМІ у «Ґроу», судово-медичній установі в Північному Лондоні. Психотерапевт Тео Фабер переконаний, що зможе розкрити таємницю злочину й вилікувати Алісію. Та причини її мовчання заховані куди глибше, ніж він гадав. І якщо вона заговорить — чи захоче лікар почути правду?   

 

Малейко, Анастасія.

Моя мама кохає художника : [повість] : Підліткам, Від 9 до 12 років / А. Малейко ; пер. з рос. О. Пилипенко. – Х. : Віват, 2016. – 112 с. : іл. – (Книжкова полиця підлітка). (Шифр 821.161.1’06-31-9/М 18-126769)

Примірники: всього 1 – АБ

«Моя мама кохає художника» — емоційна оповідь чарівної дівчинки Ліни Коваль, яка стикається з різними проявами кохання. Читачі потрапляють у п’янку атмосферу чутливої дитячої уяви.   

 

 

Манзор, Рене.

Апокриф. Давид из Назарета : роман / Р. Манзор ; пер. с.  фр.  В. Степанова. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2019. – 384 с. (Шифр 821.133.1’06-31/М 23-278797)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Голгофа. 30 г. н.э. Никто не остался на месте казни после того, как распятые умерли. Никто. Кроме семилетнего мальчика. Он не отводил взгляда от человека, который висел на центральном кресте. Мальчик не плакал. Он негодовал, что этот мужчина, давший так много другим, ничего не дал ему. Мальчика звали Давид из Назарета. Это его история. Он будет жить, скрывая свое настоящее имя, чтобы однажды встать на путь, ждавший его долгие годы. Секреты, предательства, политические интриги и битвы станут его верными спутниками. В самом сердце Иудейской пустыни, в истекающей кровью Палестине — да благословенны будут все деяния его, Давида из Назарета…   

 

Манкелль, Геннінг.

П’ята жінка : роман / Г. Манкелль ; пер. зі швед. О. Короля. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 592 с. (Шифр 821.113.6’06-312./М 23-106957)

Примірники: всього 1 – АБ

Швеція. Колишнього торговця автомобілями виявлено мертвим у власній садибі. Він упав у яму з бамбуковими кілками. Він перший. Флориста одного з магазинів було прив’язано до дерева й задушено зі звірячою жорстокістю. Він другий. Тіло вченого-алерголога, зав’язаного у мішку, знайдено в озері. Він третій. Але, інспекторе Валландер, ти рахуєш неправильно. Рік тому, Алжир. Четверо зарізаних жінок. Четверо убивць. І одна випадкова смерть, якої не мало бути. Смерть жінки. Убивство, що стало початком помсти. Але кому і за що? Гадаєш, це не має жодного стосунку до нових злочинів? Тоді приготуйся рахувати до п’яти…   

 

Матіос, Марія.

Букова Земля : роман-панорама завдовжки у 225 років / М. Матіос. – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. – 928 с. (Шифр 821.161.2’06-31/М 34-526995)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Довгоочікуваний новий роман провідної української пись­мен­ниці Марії Матіос «Букова земля» — це пронизлива, глибока і зухвала сага завдовжки у 225 років, пропущена через перехресні історії п’яти родин різного суспільного рівня і статусу, а також історичних персонажів, так чи інакше пов’язаних з Буковиною. Землероби, скотарі, воїни, посли і міністри постають повноправними творцями не лише приватної, а й загальноєвропейської історії. Недаремно авторка означила жанр свого твору як роман-панорама. Географія його подій простягається від крихітного буковинського хутора Сірук — до Відня, Берліна, Бухареста, Москви і Берна. А обрамленням цього класичного роману виступає особливий сюжет зі Станиці Луганської літа 2014 року. І як завжди у книжках Марії Матіос, окремим персонажем є мова з її неповторною лексич­ною розкішшю і гуцульським чаром.   

 

Махно, Василь.

Вічний календар : роман / В. Махно. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2019. – 624 с. (Шифр 821.161.2’06-31/М 36-888109)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Роман Василя Махна «Вічний календар» — своєрідний український літопис, масштабна родинна сага, в якій поєднуються, переплітаються, співіснують і антагонізують історії кількох українських сімей від ХVII століття до наших днів. Тло — всесвітня історія, в якій ніколи не бракувало ні воєн, ні зрад, ні одвічної жаги до життя. Герої роману Василя Махна несуть у собі риси різних поколінь, національних характерів і ментальностей, протистоять часу й обставинам, витворюють і продовжують себе, повсякчасно утверджуючи одвічний постулат: історія насправді не вчить, вона тільки гартує.   

 

Ментен, Тоска.

Мій братик мумія і гробниця Ахнетута : [фантаст. історія] : Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / Т. Ментен ; пер. з нідер. І. Коваль ; іл.  Е. Гейс. – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. – 248 с. : іл. – (Мій братик мумія). (Шифр 821.112.5-312.9-9/М 50-419403)

Примірники: всього 1 – АБ

Думмі сумує за домівкою. Він хоче повернутися у свою країну, разом з Хоосом і Клаасом, щоб знайти могилу свого батька, фараона Ахнетуна. Але Клаасу зовсім цього не хочеться. Політ до Єгипту лякає його, та й квиток на літак коштує занадто багато грошей. Але Думмі усуває перешкоди, і тоді вони всі разом відправляються в незвичайну подорож. В Єгипет вони пребувають у гарному настрої. Думмі з радісним криком пвертається на рідну землю. “Я тут. Я повернувся» – повторює він. Але на жаль, Єгипет повністю змінився за чотири тисячі років, і могилу Ахнетута ніде не знайти. Потім відбувається щось жахливе, і раптово Хоос і Думмі опиняються у великій небезпеці … Обставини складаються так, що Думмі доведеться врятувати Хооса і врешті-решт знайти могилу. Чому варто купити книгу «Мій братик мумія і гробниця Ахнетута» Тоска Ментен? «Мій братик мумія і гробниця Ахнетута» – це продовження комічної, зворушливої, але, перш за все, захоплюючої історії про мумію Думмі. На цей раз, це розповідь про Єгипет минулого і Єгипет сьогодення, і як все змінюється з плином часу. Також, це історія про особливу, дивовижну дружбу.   

 

Ментен, Тоска.

Мій братик мумія і золотий скарабей : [фантаст. історія] : Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / Т. Ментен ; пер. з нід.  І. Коваль ; іл.  Е. Гейс. – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. – 248 с. : іл. – (Мій братик мумія). (Шифр 821.112.5-312.9-9/М 50-103863)

Примірники: всього 1 – АБ

Лишень спробуй уявити собі: ти — звичайний хлопчисько з най­нуд­ні­шого в світі нідерландського села. Одного вечора ти заходиш до своєї кімнати, відчуваєш сморід, роззираєшся і бачиш, що в твоєму ліжку лежить мумія. Що б ти зробив? Звісно, спочатку не на жарт злякався б. А тоді заплющив би очі, порахував до десяти і сподівався б, що коли їх розплю­щиш, мото­рошна потворка зникне. Однак уяви, що через десять секунд мумія усе ще лежить у твоєму ліжку… і через десять хвилину теж!. Це перша книжка популярної серії «Мій братик мумія», яку кілька років тому написала відома нідерландська дитяча письменниця Тоска Ментен. За її мотивами знято одноймен­ний фільм і поставлено дитячий мюзикл. Переклад книжки вийшов у багатьох країнах світу. На сьогодні в Нідер­лан­дах опубліковано 10 книжок про пригоди єгипетського хлопчика-мумії на ім’я Думмі та його друга Хооса.   

Мойєс, Джоджо.

Подаруй мені зірку : роман / Дж.  Мойєс ; пер. з англ. Д. Петрушенко, О. Чупи. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 400 с. (Шифр 821.111’06-311.2/М 74-465259)

Примірники: всього 1 – АБ

Еліс просто хотіла бути щасливою. Гадала, що одруження подарує їй те, про що вона так мріяла. Але коли рідна Англія лишилася за океаном, Кентукі зустрів її задухою та консерватизмом. Чоловік, який в усьому слухався батька, почуття скутості — все, що отримала Еліс. Тож коли в містечку почали шукати волонтерів для кінної бібліотеки, вона не вагаючись зголосилася. Тут Еліс знайомиться з Марджері, яка не кориться закам’янілим традиціям і знає, як це — бути по-справжньому щасливою та вільною. Життя Еліс карколомно змінюється. І чоловік, який був для неї всім, виявляється чужим. Бо вона вже давно кохає іншого. Того, з ким зможе стати собою…   

 

Морган, Сара.

Як зберегти таємницю : роман / С.  Морган ; пер. з англ. В. Ярмольчук. – Х. : Віват, 2019. – 384 с. – (Художня література). (Шифр 821.111’06-311.2/М 79-327899)

Примірники: всього 1 – АБ

Роман «Як зберегти таємницю» — захоплива багатошарова історія, що змусить читача замислитись над швидкоплинністю часу, наслідками прийнятих рішень і власним майбутнім. Три покоління жінок із родини Стюарт — бабуся Ненсі, дві доньки Лорен і Дженна та онука Маккензі — зберігають власні таємниці. Бабуся Ненсі багато років крається тим, що ніколи належно не справлялася з материнськими обов’язками; Лорен певна, що її шлюб вдалий, хоча насправді він виявився хитким; Дженна ніяк не може зачати дитину, без котрої не мислить життя із коханим чоловіком, а в Маккензі підлітковий вік з усіма його труднощами. Зібравшись докупи в родинному гніздечку через життєву кризу, ці жінки вчаться позбуватися болючих таємниць, розкривати свої серця та цінувати й підтримувати одна одну, попри всі випробування й негаразди. Кожна з них повинна пройти власний шлях до самореалізації, щоб віднайти радість, любов і прощення.   

 

Мрії та долі. Живопис, графіка, скульптура українських художниць : альбом / упоряд. О. Старшинова ; вступ. ст. Г. Алавердова. – К. : Р.К. Майстер-принт, 2019. – 280 с. : іл. (Шифр 73/76(477)-055.2/М 88-222974)

Примірники: всього 1 – ВМ

Видання присвячене творчості українських художниць XIX – XXI століть. Його автори не прагнули створити щось на зразок ілюстрованого довідника, де були б згадані абсолютно всі жінки, які зробили свій внесок в українське образотворче мистецтво. Мета була інша: показати, як в творах наших героїнь відбилися їхні мрії і долі, а головне – час, в яке їм випало жити і творити. Саме цей принцип – представити кожну художницю як людину свого часу, свого покоління – і став головним при підготовці видання.

 

Мункастер, Гаррієт.

Айседора Мун іде на ярмарок : казкова повість : Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років / Гаррієт Мункастер ; пер. з англ. Б. Синякевич ; іл. Г.  Мункастер. – Х. : Віват, 2020. – 120 с. : іл. – (Айседора Мун). (Шифр 821.111’06-34-93/М 90-016720)

Примірники: всього 1 – АБ

Її мама – фея, а тато – вампір, а вона схожа на них обох. Разом із родиною Айседора вперше в житті вирушає на ярмарок. Та замість веселощів там вона побачила похмурі обличчя, старі намети і майже поламані атракціони. Саме час застосувати чарівну паличку або ж дрібку відьмацького зілля, щоб зробити ярмарок по-справжньому веселим. Але люди точно не звикли до магічних атракціонів і дивацтв.  Що ж піде не так? Наполовину фея, наполовину вампірка Айседора Мун повертається! Героїня – особлива і не така, як всі. Вона не підходить під стандарти життя фей, вампірів або людей. Проте, це не заважає їй бути щасливою, знаходити нових друзів та розважатись. Книжка перекладена майже на 30 мов, зокрема іспанську, італійську, румунську та японську. Обкладинка прикрашена фольгою та блискітками, а в середині гарні чорно-рожеві ілюстрації і великий шрифт, що спонукає до самостійного читання.   

 

Мур, Гарет.

Прокачай свій мозок! Цікаві вправи для тренування : [головокрутки] / Г. Мур ; перекл.  Н. Мочалова. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 192 с. : іл. ч. б. (Шифр 159.955:159.953.5/М 91-999980)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Стати генієм… за 40 днів Ви — це ваш мозок. І він чекає, коли ви зможете використати весь його потенціал. Ідеальна нагода — влаштувати 40-денний марафон «мозкового штурму». Персональний тренер з інтелектуальної прокачки Ґарет Мур підготував круті вправи на всі «групи м’язів». День за днем, крок за кроком долайте невеликі, прості етапи, які ґрунтуються на найновіших наукових досягненнях і вчать сповна використовувати вроджені здібності. Складайте власний графік тренувань і займайтесь у вільний час! Бо для розв’язання деяких завдань вам знадобиться не один день… P. S. Усі відповіді до завдань — у кінці книжки. • Вправи для креативного письма • Завдання для розумної аргументації • Розвивальні ігри та головокрутки • Математичні приклади та задачки для гуманітаріїв   

 

Мур-Маллінос, Дженніфер.

Безпека в інтернеті : повчальна історія : пер. на укр. : Від 6 до 8 років / Д. Мур-Маллінос ; іл.  Г. Мазалі. – Х. : Ранок, 2018. – 32 іл. – (Найкращий вибір). (Шифр 004.946.5.056-93/М 91-881197)

Примірники: всього 1 – АБ

Серія акцентує увагу на специфічних ситуаціях, коли діти мусять приймати рішення. Важливо, щоб рішення було правильним. Саме від цього залежить, наскільки безпечною буде подорож, здоровим спосіб життя, успішним навчання; наскільки добрими будуть взаємовідносини з друзями та які винагороди чекають на нас. Крім того, від цього залежить позитивна самооцінка.   

 

Мур-Маллінос, Дженніфер.

Вирішуємо конфлікти : повчальна історія : пер. на укр. : Від 6 до 8 років / Д. Мур-Маллінос ; іл. Г. Мазалі. – Х. : Ранок, 2018. – 32 с. : іл. – (Найкращий вибір). (Шифр 159.964.21:159.94/М 91-537851)

Примірники: всього 1 – АБ

Серія акцентує увагу на специфічних ситуаціях, коли діти мусять приймати рішення. Важливо, щоб рішення було правильним. Саме від цього залежить, наскільки безпечною буде подорож, здоровим спосіб життя, успішним навчання; наскільки добрими будуть взаємовідносини з друзями та які винагороди чекають на нас. Крім того, від цього залежить позитивна самооцінка.   

 

Мур-Маллінос, Дженніфер.

Не зловживаємо відеоіграми : Від 6 до 8 роківповчальна історія : пер. на укр. :  / Д. Мур-Маллінос ; іл. Г. Мазалі. – Х. : Ранок, 2018. – 32 с. : іл. – (Найкращий вибір). (Шифр 613.72+004.9-053./М 91-771316)

Примірники: всього 1 – АБ

Серія акцентує увагу на специфічних ситуаціях, коли діти мусять приймати рішення. Важливо, щоб рішення було правильним. Саме від цього залежить, наскільки безпечною буде подорож, здоровим спосіб життя, успішним навчання; наскільки добрими будуть взаємовідносини з друзями та які винагороди чекають на нас. Крім того, від цього залежить позитивна самооцінка.   

 

Мюллер, Ксавьє.

Эректус : роман / К. Мюллер ; пер. с фр. О. Бугайцовой. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2020. – 384 с. (Шифр 821.133.1’06-312./М 98-678211)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

В лаборатории, проводящей опыты над животными, происходит авария. Некоторым животным удается сбежать. А через время вспыхивает эпидемия… Странный вирус распространяется с устрашающей скоростью, вначале поражая животных, а затем и людей. Мужчины и женщины один за другим начинают терять человеческий облик и приобретать признаки своих древних предков. Палеонтолог Анна Монье совместно с другими учеными пытается найти первоисточник вируса. Совет безопасности ООН решает изолировать инфицированных, названных «эректусами». Так, в случае опасности их легче будет уничтожить… Это кажется гуманным. Но вирус поражает возлюбленного Анны, будущего отца ее ребенка. Неужели их нельзя спасти? И ее любимый превратится в первобытное существо? Но что, если в тех, кого назвали «homo erectus», больше человеческого, чем в тех, кто гордо называет себя «людьми» — «homo sapiens»…   

 

Нестайко, Всеволод.

Пригода в кукурузі : оповідання : для діт. мол. шк. віку / Всеволод Нестайко ; іл. Ю. Радіч-Демидьонок. – К. : Країна мрій, 2016. – 206 с. : іл. (Шифр 821.161.2’06-32-9/Н 56-385441)

Примірники: всього 1 – АБ

Прекрасний збірник оповідань визнаного майстра української дитячої літератури Всеволода Нестайка.  Тут і кумедні випадки, і повчальні моменти, й захопливі пригоди.   Як відризнити правду від брехні?   Як не втрачати здорового глузду у ризикованих ситуаціях?  Як знайти справжньго друга й самому навчитися дружити?  Все це, та ще багато цікавого, юний читач знайде у чудових, веселих оповіданнях Всеволода Нестайка

 

Новік, Андрій.

Аномалія : роман / А. Новік. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 384 с. (Шифр 821.161.2’06-312./Н 73-795400)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Гамбург, наші дні. Науковця Александера Бунге знаходять мертвим у власному кабінеті. Він був одним з учасників експериментів з виявлення гравітаційної аномалії в кристалах. Агент спецслужби Маркус Бруннер починає розслідування. Тим часом українці Остап, Віталій, Ян та Марта прилітають в Марокко на відпочинок. Під час екскурсії вони опиняються в моторошній ДТП. Це було так дивно, наче водії випали з цієї реальності на кілька секунд. Остап розуміє, що відбувається щось незвичайне. А потім він зустрічає Аміру — дівчинку, що вижила після тієї ДТП. І стала інакшою… Тепер на неї розпочато полювання. Аміра якось пов’язана зі смертю науковця Бунге. Бруннер хоче знайти дівчинку. Бо вона — ключ до катастрофи…   

 

Нолль, Інгрід.

Аптекарка : роман / І. Нолль ; пер. з нім. С. Зубченка. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 240 с. (Шифр 821.112.2’06-312./Н 80-472521)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Ця лікарняна палата — її сповідальня. Вона так довго наважувалася на те, щоб розповісти свою історію. Її ім`я Гелла. Вона аптекарка. У дитинстві їй прозвали «вбивцею». Мило, чи не так? Дівчина мріяла про серйозні стосунки та життя як у всіх. Але доля звела її з гульвісою Левіном. Чи кохав він її? Хтозна. Зраджував? Так. Бо єдине, що йому в ній подобалося, — пляшечка з отрутою, яку Гелла тримала в шафі. Пляшечка, що могла дати їм усе: власний будинок, дорогі автівки, розкішне життя. За яке заплатить хтось інший. Власним життям. Важко буде тільки першого разу. А потім — усе як за рецептом. Без каяття, сумнівів та докорів сумління. Головне — не помилитися з дозуванням. Ти ж завжди була хорошою аптекаркою, Гелло? Ти ніколи не помилялася…   

 

Нортон, Андре.

Павутиння чаклунського світу : роман / А. Нортон ; пер. з англ. Н. Михайловської. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 240 с. (Шифр 821.111(73)’06-31/Н 83-336316)

Примірники: всього 1 – АБ

Жорстокі воїни Карстену викрадають Лойз, спадкоємицю Верлену. Навіщо було здійснене це божевілля? Заради одруження. Шлюб зі спадкоємицею — єдина можливість для герцога Івіяна отримати законні права на владу в Карстені і здобути прихильність вельмож, які ненавидять найманця. Саймон Трегарт і його безстрашний приятель Коріс розробляють блискучий план порятунку Лойз. Вони ще не знають, що їм доведеться зіткнутися з набагато могутнішим супротивником. Героїв очікує небезпечна битва з колдерами — давніми ворогами, що стали ще зловіснішніми. Однак успіх справи не можливий без ризику…   

 

Ньюмарк, Емі.

Курячий бульйон для душі. Знайди свою внутрішню силу : [життєві історії] / Е. Ньюмарк ; пер. з англ. Є. Канчура. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 448 с. – (Курячий бульйон для душі). (Шифр 821.111(73)’06-31/Н 93-939789)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Героїчні історії про звичайних людей Життя щодня випробовує нас на міцність. Перевіряє, з якого ми тіста. Підкидає несподіванки, здатні вибити з колії, як-от: раптове звільнення з роботи, крадіжка, зрада коханої людини чи неприємні кпини друзів. Іноді здається, що більше не до снаги рухатися далі. Ось вона — межа сили та витримки. Та насправді всі ми набагато сильніші, ніж гадаємо. І найкраще це підтверджує 101 історія про людей, які змогли подолати життєві труднощі та сповнитися надією. Історії сміливих, мужніх особистостей, якими неможливо не захоплюватися. Вони — приклади для нас усіх. Звичайні люди, які мужньо переживають тяжкі хвороби, інвалідність, фінансову скруту, втрату коханих тощо. У певний момент вони спинаються на ноги й починають діяти, розв’язуючи проблеми. Ці приклади дарують віру в те, що кожен здатен гідно відповісти на виклики долі. Адже сила — всередині кожного з нас! 

 

Оге, Ларс-Юган.

Happi-happi: п’ять кроків до порозуміння будь з ким : популяр. вид. / Л. -Ю. Оге ; пер. О. Дятел. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 192 с. (Шифр 159.9:316.6]:17.0/О-36-087785)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Коли ми по-справжньому щасливі? Коли нас розуміють і приймають такими, якими ми є. Однак інколи шлях до взаєморозуміння видається занадто складним. Здається, що цю прірву майже неможливо подолати. Час зводити міст, оснований на унікальному принципі порозумітися будь з ким і будь-де. «Happy — happy» — це авторська концепція для задоволення інтересів і пошуку найліпшого рішення для обох сторін. Принцип, що ефективно працює в усіх сферах життя. Ларс-Юган Оґе пропонує п’ять кроків до його втілення. Автор детально описав і обґрунтував результатами досліджень кожен з цих кроків, випробувавши їх на практиці. Прості і зрозумілі поради, що допомагають поліпшити якість життя і збудувати міцні стосунки на роботі, вдома й у вільний від роботи час.   

 

П`янкова, Таня.

Чужі гріхи : роман / Т. П`янкова. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 240 с. (Шифр 821.161.2’06-31/П 36-403842)

Примірники: всього 1 – АБ

Перед самим Великоднем на полі трагічно гине вагітна Гапія, залишаючи після себе велику таємницю свого серця. Її убита горем мати Юстина робить дві ляльки для залицяльників доньки, щоб покарати одного з них — того, котрий Гапію занапастив. Ніхто, крім недоріки-Якова, не знає, що через дивні дарунки життя обох братів починають летіти шкереберть. Одного дня у дім Якова потрапляє дружина Петра, Оксана, і розповідає підслухану правду про те, як завинили перед Гапією її чоловік Петро і його брат Михайло. І тоді Яків викрадає одну із заклятих ляльок та наважується на непросту розмову з Юстиною. …Усього сорок днів прокляття має силу, бо лише сорок днів ходить душа світом, перед тим як відлетіти у вічний вирій. Чи вистачить цього часу живим, щоб розплутати клубок спогадів, дивних збігів, таємниць і розірвати прокляття заговорених ляльок? Чи спокутує кожен із них свої та чужі гріхи? 

 

Пєтков, Сергій.

Князь Святослав : іст. нарис / С. Пєтков. – 3-є вид., переробл. – К. : Видавничий Дім “АртЕк”, 2018. – 208 с. (Шифр 94(477)”09″Святос/П 29-693726)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

У нарисі розглянуто один із міфів, пов’язаний з історією Середньовіччя на території Східної Європи. Міф про особистість Великого київського князя Святослава Ігоровича, згідно з яким: – його образ не зафіксувався в народній пам’яті, не збереглося легенд і переказів про діяльність Великого князя; – правитель Русі, швидше за все, літописний, книжковий персонаж, аніж народний герой; – діяльність Великого князя Святослава Ігоровича – вигадка, що ґрунтується на переказах давньогрецького героя Ахілла, і легендах, пов’язаних із походами Олександра Македонського. Чи так це було насправді? Запитання, загадки, версії дають можливість кожному читачу відчути себе дослідником і першовідкривачем стародавніх таємниць. Для всіх небайдужих і тих, хто шукає, сумнівається і мислить, творить і йде шляхом знань.   

 

Пізи, Аллан і Барбара.

Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки потребують любові : наук.-популяр. вид. / А. і Б. Пізи ; пер. з англ. Т. Заволоко. – К. : КМ-БУКС, 2019. – 295 с. : іл. (Шифр 159.922.1(02.062)/П 32-247189)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Яку роль відіграють інтимні стосунки в житті людини? Що змушує деяких чоловіків постійно міняти партнерок по сексу? А що змушує жінок вимагати зобов’язань від чоловіків? Автори цієї книжки дають докладні відповіді на питання щодо того, як виникають любов і романтика, чого насправді хочуть чоловіки і жінки, чим найчастіше зумовлений випадковий секс, чому стаються подружні зради. Їхні висновки і поради ґрунтуються на результатах численних досліджень і наукових експериментів. Написане живою мовою, насичене цікавою інформацією та дотепним гумором, це видання займе достойне місце на книжковій полиці.   

 

Пічон Л.

Геніальні ідеї (здебільшого) : [мал. у щоденнику] : для діт.  серед. шк. віку / Л. Пічон ; пер. з англ. Н. В. Бхіндер. – Х. : Ранок, 2020. – 320 с. – (Том Гейтс). (Шифр 821.111’06-3-93/П 36-979343)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Нарешті талант Тома Гейтса помітили: він потрапив до шкільного «Інформаційного бюлетеня» за кращий малюнок на обкладинці альбому. Але вже зовсім скоро часу на малювання бракуватиме, адже: незабаром у школі відзначатимуть День спорту, від якого містер Фуллерман просто сказився; «ЗОМБОСОБАКАМ» потрібно готуватися до прослуховування для «Талант-шоу»; Тома обрано наставником найнезграбнішого учня молодших класів. Здається, тиждень видасться не з легких   

 

Пічон Л.

Том Гейтс. Усе дивовижно (мабуть) : [малюнки у щоденнику] : для діт. серед. шк. віку / Л. Пічон ; пер. з англ. Н. В. Бхіндер. – Х. : Ранок, 2018. – 416 с. – (Том Гейтс). (Шифр 821.111’06-3-93/П 36-686224)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Том Гейтс продовжує малювати у своєму щоденнику (хоч декого з учителів і дратує, коли він робить це під час уроків). Здається, ніщо не здатне зіпсувати настрій Тома перед днем народження. Окрім звісно: місіс ВортінВуСА,  домашніх завдань містера Фуллермана,  шкільної дискотеки, на якій ТАТО ХОЧЕ БУ ТИ ДІДЖЕЄМ,  безлічі інших причин, від яких хочеться відмовитися від святкування зовсім.   

 

Пічон Л.

Чудові відмовки та інші корисні штучкиіч : [мал. у щоденнику] : для діт. серед. шк. віку / Л. Пічон ; пер. з англ. Н. В. Бхіндер. – Х. : Ранок, 2019. – 352 с. – (Том Гейтс). (Шифр 821.111’06-3-93/П 36-094884)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Знайомтеся, Том Гейтс, добрий, але трохи бешкетний хлопчик. Здається, він знову забув виконати домашку. І як не забути? Адже у нього стільки важливих справ: створити власний рок-гурт, покепкувати з сестри, справити враження на Емі Портер… А тут ще й найбільшого зануду класу посадили поруч! Книга показує підліткам, що вони не самотні у своїх переживаннях та вчить ставитися до негараздів із гумором. Так само, як Том. Видання призначене для підлітків (і неабияк підносить настрій кожному, хто його читає).   

 

Пічон Л.

Чудовий світ Тома Гейтса : [мал. у щоденнику] : для діт. мол. та серед. шк. віку / Л. Пічон ; пер. з англ. Н. В. Бхіндер. – Х. : Ранок, 2019. – 256 с. – (Том Гейтс). (Шифр 821.111’06-3-93/П 36-620288)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Неймовірно смішна й харизматична книга, яка говорить до підлітків їхньою мовою. Знайомтеся зі щоденником доброго, але трохи бешкетного хлопця Тома, який мріє створити рок-гурт («Зомбособаки»), свариться із сестрою, забуває виконувати домашку…, або проливає на неї всіляку рідину. Том розповідає про свій день у своєму щоденнику, про вусату вчительку, своїх класних друзів та як викрутитися зі шкільних неприємностей. Досить незвичайний формат розповіді: щоденник зі смішними скетчами.   

 

Печорна, Олена.

Химерниця : роман / О. Печорна. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 384 с. (Шифр 821.161.2’06-31/П 31-914970)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Микола — очільник провінційного містечка, місцевий «князьок», улюбленець долі. Та що він робить тут, у хаті старої відьми Шептулихи? Вона — його остання надія на порятунок доньки. Двоє найближчих друзів Миколи вже втратили найдорожчих. Тепер його черга. Але замість старої його зустрічає дивне дівча — химерниця, «що думки читає». Звідки вона взялася? Доля не знає випадковостей. Колись Микола та його друзі вчинили страшну наругу. Вони забрали те, що їм не належало. І час поновлювати рівновагу. Час віддавати. Тільки щира жертва врятує доньку. Чим заплатить батько за власні гріхи? І ким насправді є та, яку потайки називають химерницею?.   

 

Плохій, Сергій.

Остання імперія. Занепад і крах Радянського Союзу : наук.-популяр. вид. / С. Плохій ; пер. з англ. Я. Лебеденка, А. Сагана. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 512 с. : іл. ч. б. (Шифр 94(47+57)”1991″/П 39-840679)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Аналіз розсекречених документів та інтерв’ю з безпосередніми учасниками подій наштовхують на висновок: крах СРСР не був результатом діяльності спецслужб Сполучених Штатів, навпаки, американські лідери боялися раптового колапсу радянської держави, який міг затягти Євразію в політичний та економічний хаос. Називаючи розпад СРСР «роботою Америки», політичні діячі США переоцінили власний потенціал у знищенні та перебудові іноземних режимів. Автор упевнений: американська роль у розвалі Союзу була міфом, який роздували на догоду діячам американської зовнішньої політики та прихильникам імперського реваншу в Росії. Україна стала ключовим гравцем у драмі розвалу Союзу й не тільки здобула незалежність для себе, але й показала шлях до державності менш рішучим республікам, як-от Білорусь та Казахстан. «Остання імперія» — це нова, смілива інтерпретація останніх місяців життя Радянського Союзу, свіжий погляд на причини та передумови смерті цього політичного організму без заангажованості та упередженості.   

 

Подгайская Л.

Дороги любви : рассказы / Л. Подгайская. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2020. – 288 с. (Шифр 821.161.1(477)’06/П 44-576974)

Примірники: всього 1 – АБ

Иветта – «старая дева» 26 лет от роду, не вписывается в современную жизнь. Шефство над районным домом ребенка принесло ей знакомство с малышкой Катюней. Сможет ли маленькая девочка помочь молодой докторше найти любовь? («Веткино счастье»). Оксана – серая мышка. На работе она незаменима, а личной жизни просто нет. Однажды Ксюша решает: все, хватит! Пора менять себя и свою жизнь… («Яичница на утюге»). Мама с детства внушала Насте, что счастливых браков не бывает. А Настя мечтала о семье, любящем муже, о детях. На одном из тренингов девушка создает коллаж-визуализацию. И он начинает работать… («Коллаж желаний»). Также в сборник вошли другие рассказы автора.   

 

Пономаренко, Сергей.

Чартер со смертью : роман / С. Пономаренко. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2020. – 336 с. (Шифр 821.161.1(477)’06/П 56-315652)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Шкипер Алексей с напарником Тимуром по поручению хозяина перегоняют недавно купленную яхту в порт Дубровника. Узнав, что хозяин яхты отправился на трехнедельный отдых в Индокитай, Леша с Тимуром решают подзаработать — провести «левый» чартер. Через Интернет они находят желающих отправиться в Грецию. Но из-за личных обстоятельств Тимур отказывается от затеи. И напарницей Леши становится Света, с которой он случайно знакомится в аэропорту. Парень рассказывает ей о предстоящем путешествии на яхте, и Света соглашается на заманчивое предложение. Она и не догадывается, чем обернется для нее эта авантюра…   

 

Пратчетт, Террі.

Озброєні : роман / Т. Пратчетт ; пер. з англ. В. Михайлової. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2020. – 424 с. – (Дискосвіт). (Шифр 821.111’06-312.9/П 70-673589)

Примірники: всього 1 – АБ

«Озброєні» — другий роман циклу «Варта» серії «Дискосвіт» Террі Пратчетта. Нічна сторожа знову переживає не найкращі часи. Капітан Ваймз планує одружитися і повернутися до цивільного життя, тож Сторожі потрібен новий очільник, якому доведеться працювати з дуже різношерстою компанією новобранців. Тим часом нащадок збіднілого аристократичного роду Едвард де Гибль ностальгує за королівською владою в Анк-Морпорку і будує плани повернення законного короля. У місті з’являються жертви таємничих убивств, скоєних невідомою зброєю. Ваймз втратив колишній запал до роботи, тому до справи береться енергійний капрал Морква з загоном новобранців.   

 

Процайло, Андрій.

Тьма і проліски : роман / А. Процайло. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 320 с. (Шифр 821.161.2’06-311./П 84-502786)

Примірники: всього 1 – АБ

Оля прагнула довести всім, а найперше батькові, що вона сильна й незалежна. Бунтівна юність у коледжі, волосся, пофарбоване в ядучий зелений колір, роман з викладачем фізкультури… Та за помилки молодості довелося заплатити чималу ціну. Нещасливі стосунки з одруженим чоловіком, безробіття, осудливі погляди знайомих та докори батьків, а попереду — сіре одноманітне життя у «клітці». Здавалося, все світло раптом поглинула тьма. Оля, жорстоко зраджена коханим, дізнається, що вагітна. Тепер, коли всередині неї пульсує маленьке життя, вона мусить почати все спочатку. І найголовніше — зустрітися з тим, хто чекав на неї все життя. Щоби знову відчути цей запаморочливий запах пролісків…   

 

Рєпіна, Ольга.

Люба Елен із Бріджсвіла : повість : Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років, Батькам / О. Рєпіна. – Х. : Мачулин, 2018. – 100 с. : іл. (Шифр 821.161.2’06-31-9/Р 41-317198)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Книга «Люба Елен із Бріджсвіла» написана для дітей і батьків, які шанують традиції старої доброї сімейності, де в теплій атмосфері формуються особистості щасливих дітей. Це історія про життя сім’ї, де росте маленька дівчинка, про почуття та переживання дитини. Багато кумедних історій відбувається з Елен, яка дуже любить своїх рідних, свій дім і хоче, щоб всі були щасливі.   

 

Равентос, Міріам.

Йога : популяр. вид. : Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років / М. Равентос ; пер. з англ. Х. Ромашко ; іл. М. Гірон. – К. : Моя книжкова полиця, 2018. – 36 с. : іл. – (Моя книжкова полиця). (Шифр 087.5:[615.851.86/Р 13-096125)

Примірники: всього 1 – АБ

Книга починається із запитання: «Чи можеш ти займатися кількома справами одночано?». Відповідь очевидна – у сучасному світі без цього ніяк. Але це питання наводить на цікаву дилему – робити ОДНУ просту річ може бути набагато важче, ніж робити БАГАТО одночасно. Цією простою справою є ДИХАННЯ. Ще в давній Індії люди зрозуміли, що дихати є непростим мистецтвом. Дихати у єдності з іншими, бути у гармонії з собою та природою, наповнювати себе, очищувати себе через дихання: для цього потрібна особлива практика. Не думати ні про що, маючи стільки клопотів! Завдання ще те! Прадавніх учителів надихали могутні дерева, гнучкі кішки, граційні леви, прекрасні черепахи… Наша природа подарувала нам стільки мудрості та краси навколо, треба тільки навчитись ії бачити. Видихати всі клопоти, метушливість, переживання, злість, заздрість… Дихати – це чути себе і світ. Дихати – це бути здоровим і щасливим. Насолоджуватися красою гойдання гілок, позіхання кота, польотом пташки. Ця книга запрошує дітлахів у фантастичну Йога-мандрівку. Для глибшого пізнання, книга включає практичний порадник із асанами, які цікаво буде виконувати дитині від 3-х рочків разом із батьками.   

 

Раевская, Марина.

Я все смогу сама : роман / М. Раевская. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2020. – 288 с. (Шифр 821.161.1(477)’06/Р 16-322899)

Примірники: всього 1 – АБ

Валі «трохи за 30», вона успішна бізнес-леді і мати двох дочок. Жінка, яка досягла всього сама, і впевнена, що все може сама. Несподівано в її житті з’являються відразу троє чоловіків: однокласник Саша, який все ще шалено закоханий в Валю, колишній чоловік Ігор, який несподівано повернувся через 5 років, і бравий Михайло, який вміє рятувати людей. Валя намагається вберегти дочок від помилок, але сама розривається між минулим і сьогоденням. Настає момент, коли вона розуміє, що не має сил змінити ситуацію. Чи знайдеться «сильне чоловіче плече», той, хто дозволить їй побути слабкою і коханою?.   

 

Райлі, Люсінда.

Будинок орхідей : роман / Л. Райлі ; пер. з англ. І. Серебрякової. – Х. : Віват, 2019. – 576 с. – (Художня література). (Шифр 821.111’06-311.2/Р 18-177394)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Джулія Форрестер — відома піаністка, яка живе мрією про гарний будинок у Провансі. Вона щаслива й успішна, аж тут у її житті стається жахлива трагедія. Джулія повертається до Англії, туди, де була щаслива в дитинстві, — у Вортон-парк. Але теперішній власник маєтку Кіт Кроуфорд мріє якомога швидше його продати. Ані Джулія, ані Кіт не знають, що їхні долі нерозривно пов’язані. Під час ремонту, розпочатого Кітом, знаходять щоденник, написаний у 1940-х роках дідусем Джулії, який понад усе любив орхідеї. Про що йдеться на його сторінках? В історії двох сімей, розорених війною, Джулія виявить темні секрети, що змінять її життя…   

 

Реворт, Кейт.

Економіка пончика. Як економісти ХХІ століття бачать світ : наук.-популяр. вид. / К. Реворт ; пер. з англ. Д. Кожедуб. – К. : Наш формат, 2019. – 296 с. (Шифр 33(100)”20″:338.2/Р 32-771237)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Cучacний cвiт дocягнув нaдзвичaйнoгo пpoгpecу. Oднaк вeликi пpoблeми, щo зaгpoжують дoбpoбуту людeй, нiкуди нe зникли. Нa жaль, нинiшнє eкoнoмiчнe миcлeння цьoгo нe вpaxoвує, тoму йoгo пoтpiбнo тpaнcфopмувaти вiдпoвiднo дo peaлiй XXI cтoлiття. У цьoму пepeкoнaнa дocлiдниця Кeйт Poвopт, якa виcунулa нoву eкoнoмiчну тeopiю, вiдoму як «eкoнoмiкa пoнчикa». Щo xoвaєтьcя зa тaкoю яcкpaвoю нaзвoю? Чoму вapтo нe гaнятиcя зa ВВП, a жити збaлaнcoвaнo? Як змicтити aкцeнт зi зpocтaння eкoнoмiки нa пpoцвiтaння людcтвa? У цiй книжцi aвтopкa вiдпoвiдaє нa бaгaтo зaпитaнь, poзкaзує пpo ciм нoвиx cпocoбiв миcлити як eкoнoмicт XXI cтoлiття й oпиcує, як зaвдяки її кoнцeпцiї виpiшити aктуaльнi пpoблeми людcтвa.   

 

Реймонд, Мідж.

Мій останній континент : роман / М. Реймонд ; пер. з англ. О. Тільна. – Х. : Фабула, 2017. – 336 с. – (Світовий бестселер). (Шифр 821.111(73)’06-31/Р 35-095417)

Примірники: всього 1 – АБ

Дебютний роман американської письменниці Мідж Реймонд, що побачив світ улітку 2016 року, приніс автору блискучий успіх. Ця могутня, багатопланова любовно-пригодницька оповідь, дія якої розгортається в екстремальних умовах. Двоє молодих людей — Деб і Келлер — працюють гідами на круїзних судах, які доправляють туристів в Антарктиду. Водночас вони займаються науково-дослідницькою роботою — вивченням екології середовища проживання пінгвінів. Між ними виникає глибоке почуття — та герої вимушено розлучаються. А потім у їхні долі вдирається рокова катастрофа в Південному океані — серед льодів Антарктики.   

 

Рексик. Велика книга пригод : пригоди : Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років / Автори: Єва Барська, Марек Глоговскі, Анна Сойка ; перекл. з польс. Л. Белея. – К. : Моя книжкова полиця, 2019. – 272 с. : іл. – (Моя книжкова полиця : Круті знання для пізнання). (Шифр 821.162.1’06-34-9/Р 36-590604)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Вам не здалося! Це це той сільський песик з рудим вушком і плямою довкола ока, знайомий з дитинства. Він живе своїм безтурботним сільським життям, ну майже безтурботним)    На його подвір’ї весело і повсяк час трапляється щось цікаве. То концерт з курями надумають, то виставу, а ще й гості усялякі несподівані трапляються. Нудьгувати не доводиться, тим паче в такій компанії, де твоїми найліпшими друзями є корова Красуля, кудлатий пес Азор, банда котів, курки, качка Крячка. До речі, всі вони дуже будуть раді знайомству з тобою і гостинно запрошують на своє подвір’я! 

 

Ренд, Айн.

Джерело : роман / А. Ренд ; пер. з англ. О. Замойська. – 5-е вид. – К. : Наш формат, 2020. – 752 с. – (Художня література (Наш Формат), Багряна королева). (Шифр 821.111(73)’06-31/Р 39-562295)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Роман «Джерело» Айн Ренд – світовий бестселер, вперше опублікований у 1943 році в США. На сьогодні ця книжка вважається одним із найвідоміших творів американської літератури. За романом 1949-го року був знятий однойменний фільм, сценарій до якого написала сама Ренд, а головну роль зіграв Гарі Купер.  Уявіть, що ви народилися у першій половині ХХ століття в США і раптом виявили, що люди, маючи радіо, газети, кораблі та літаки, досі живуть у будинках, зведених у грецькому стилі. Вони не сприймають нічого, крім фронтонів, химерних статуеток, карнизів та колон… Відмовляються бачити прогрес. Саме в такій ситуації опиняється головний герой роману – талановитий архітектор Говард Рорк. Він навіть не намагається відкрити оточенню очі на абсурдність ситуації, а просто виконує свою роботу. Таких як він – тих, хто має власну думку – суспільство кличе егоїстами, вважає «хворими» і неправильними. Перед ним зачиняють двері і всіляко намагаються виштовхнути подалі від епіцентру архітектурного життя. Що ж вчинить герой та чи справді бути егоїстом погано? Для кого книга Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто не боїться йти проти течії, ламати стереотипи та створювати щось нове. Чому ця книга Роман «Джерело» – далеко не лише про архітектуру. Всесвітньовідома письменниця майстерно пише про те, у чому розуміється найкраще – про боротьбу з повсякденністю, стереотипами, та уміння відстоювати власну думку. Ця книга надихне вас до боротьби за власні ідеї та права. Про автора Айн Ренд – американська письменниця, сценаристка, авторка світового бестселера «Атлант розправив плечі». Вважається творцем філософської системи «об’єктивізму». Народилася в Санкт-Петербурзі у єврейській родині, яка після революції 1917 року переїхала до Криму. Свої перші сценарії Ренд почала писати у вісім років, пригодницьку прозу – в десять. 1926-го авторка емігрувала до Америки, де працювала помічницею режисера в Голівуді. Пізніше переїхала до Нью-Йорка, щоб цілком присвятити себе філософії та літературній творчості.     

 

Ровелл, Рейнбоу.

Фанатка : роман / Р. Ровелл  ; пер. з англ. С. Орлова. – Х. : Віват, 2017. – 432 с. – (Світовий бестселер). (Шифр 821.111(73)’06-31/Р 58-822952)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Головна героїня роману “Фанатка” – дівчина Кейт, яка з головою поринула в написання фанфіку популярної серії книжок. Цього року вона вступила до коледжу, щоб вивчати літературну майстерність. На Кейт чекають нові знайомства, випробування, злети, падіння та навіть кохання! Як знайти баланс і не загубитися в цьому вирі життя?   

 

Рой, Арундаті.

Міністерство граничного щастя : роман / А. Рой ; пер. з англ. А. Маслюха. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2019. – 544 с. – (Художня проза). (Шифр 821.111(540)’06-3/Р 65-501320)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

«Міністерство граничного щастя» — другий роман індійської письменниці. Він побачив світ через двадцять років після успішного дебюту — книжки «Бог Дрібниць», що принесла їй Букерівську премію. Роману так само притаманна поетичність та глибинна краса мови, властива стилю Рой. Однак за духом він геть інакший, нелінійний і суперечливий. Адже цього разу авторка кинула своїх героїв у вир новітньої історії Індії, зокрема у прекрасні ліси штату Джамму і Кашміру, де вже багато років точиться гострий збройний конфлікт. Та й самі герої — представники розмаїтих каст, віросповідань та світоглядів (гіджри, або ж люди «третьої статі», бунтівна архітекторка, не зовсім чесний журналіст, агент спецслужб, кашмірський повстанець тощо) — говорять надто різними голосами, борються по різний бік барикад, але здобувають кілька хвилин тиші поряд із близькими, живими чи мертвими, як вищу нагороду. В мить, коли духи ледь-ледь відчиняють двері паралельних реальностей життя.   

 

Роуч, Мері.

Вояки : наук.-популяр. вид. / М. Роуч ; пер. з англ. С. Білай, Г. Литвиненко. – Х. : Фабула, 2019. – 304 с. (Шифр 159.9:355-057.36/Р 79-980427)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Книжки Мері Роуч дуже популярні у світі. І це не дивно, адже вона глибокий, старанний дослідник, пропагандист науки й чудовий оповідач з гарним почуттям гумору. У «Вояках» письменниця дає цінні поради щодо того, як уціліти й зберегти бадьорий дух, здорову психіку й неушкоджене тіло, якщо доля закинула вас у гущу бойових дій. І якщо ви й дотепер думаєте, що головну небезпеку для солдата складає ворог, то ви помиляєтесь. Його основні супротивники — паніка, виснаження, спека, шум. Заступіть на чергування разом із Мері Роуч — і ви по-іншому почнете ставитися до тих, хто стоїть на захисті нації.   

 

Рубина, Дина.

Золотая нить : сб. : роман, рассказы / Д. Рубина. – Х. : Виват, 2016. – 560 с. (Шифр 821.161.1’06-3(08/Р 82-617956)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Интересные сюжеты, колоритные герои, умение Дины Рубиной не просто рассказать историю, а передать атмосферу — все это заставляет думать и сопереживать, вспоминая детали, пропуская через себя слова и поступки. В это издание, составленное автором специально для украинского читателя, вошли роман «Синдром Петрушки» и четыре рассказа, которые будто золотой нитью связаны с Украиной. Погрузитесь в мир мастерски написанной прозы!   

 

Рута, Марія.

Крізь небуття : роман / М. Рута. – К. : Гамазин, 2020. – 204 с. (Шифр 821.161.2’06-311./Р 90-738479)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Крізь об’єктив камери Максим встиг побачити снайпера… Старенька Ганна ніби наново переживала події свого дитинства… А десь в іншому часі, далеко на захід від Києва, молодий боєць і його кохана разом зустрічали сонячний ранок… Ніхто з них ще не знав, що примхлива доля змінить їхні життя назавжди, озиваючись навіть крізь небуття. В історичному романі Марії Рути час єднає у химерному плетиві воїнів УПА, радянських військових та їхніх нащадків, й усі ниточки сходяться до точки неповернення, точки усвідомлення: час нарешті засвоїти невивчені уроки історії. В основу роману покладено реальні події.   

 

Сінгер П.В.

Війна лайків. Зброя в руках соціальних мереж : популяр. вид. / П. В. Сінгер, Е. Брукінг ; пер. з англ. Я. Лебеденко. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 320 с. (Шифр 004.77:316.472.4(/С 38-602216)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Facebook — як поле бою, а Instagram — як концентраційний табір вільного часу із «лайками» наглядачами. Сюжет для кіберпанку? Ні, наше сьогодення. Пітер Сінґер та Емерсон Брукінґ витратили довгих п’ять років, щоб провести ґрунтовне дослідження розвитку Інтернету, найвідоміших соцмереж сьогодення та процесу перетворення їх на зброю в сучасному світі. Від історії появи Всесвітньої павутини, смайликів, твітів та мемів автори розповідають про використання платформ соцмереж авторитаристами, революціонерами, силами оборони, терористами, Дональдом Трампом, Росією, Китаєм, США та багатьма іншими фігурантами онлайн-життя.   

 

Савон, Олена.

Легенди Лаада : зб. : казкові оповідання : Від 9 до 12 років / О. Савон. – К. : Гамазин, 2020. – 80 с. : іл. (Шифр 821.161.2’06-343-/С 13-627985)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Красиве старовинне місто – скільки таких на мапі? А таких, де трапляються чудеса і мешканці до них ставляться спокійно – не дивуються, але й не сприймають як щось буденне? Зачудовуються, мабуть, отак. Лаад – це місто, в якому зачудовуєшся. «Легенди Лаада» – це збірка чарівних і теплих оповідей про кохання та зцілення, про співчуття і взаємодопомогу, про красиве і вічне, про творчість і мистецтво. У цих історіях казкове і незвичайне все, але, як і будь-яка легенда, кожна розповідь має частку правди.Шість казок-притч, шість чашок теплого чаю – по маленькому життю на кожну.   

 

Саган, Карл.

Блакитна цятка: космічне майбутнє людства / К. Саган. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 320 с. (Шифр 524:629.78]:008.2/С 13-449105)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Космос — незвіданий загадковий простір. А людство споконвіку прагнуло відкриттів та мандрівок. Коли ми дослідили Землю як свої п’ять пальців, то цілком закономірно кинули оком на зоряне небо над головою. А там — новий Океан, глибини космосу, інші галактики. І розпочалася космічна одіссея… Дослідження планет і супутників, роботизовані місії та експедиції, «Вояджер» і «Аполлон», «сусіди по космосу», невідомі туманності й таємниці сузір’я, кораблі на межі Сонячної системи і те, що поза її межами. «Блакитна цятка» — книжка про те, як нам варто знову подивитися на себе, на наше місце у Всесвіті й на те, яким чином навіть у той час, коли поклик незвіданого став тихішим і менш виразним, центральний елемент людського майбутнього лежить далеко поза межами земної кулі.   

 

Селлу, Абдель.

Ти змінив моє життя : роман / А. Селлу ; пер. з фр. Е. Євтушенко ; передм. Ф. П. ді Бюрго. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 192 с. (Шифр 821.133.1’06-311./С 29-475932)

Примірники: всього 1 – АБ

Абдель — хлопець, який усе життя грав у хованки із законом. Він не має нічого, окрім хіба що здоров’я, якому позаздрив би й Геркулес. Філіпп — багатій з витонченим смаком, що чудово розуміється в мистецтві. Але Філіпп паралізований і самотній. За гроші не купиш співчуття, піклування та, найголовніше, друга. Несподівано для самого себе Абдель влаштовується на роботу — доглядати за безпомічним Філіппом. Французький аристократ та алжирський емігрант — їхні шляхи навряд чи перетнулися б. Якби не доля. Якби не шанс, що отримав кожен з них. Чи важко почати все з нуля, забувши про те, що було «до»? Насправді ні. Коли поруч є той, хто може змінити твоє життя.   

 

Словник труднощів сучасної української мови. 5-11 класи : [довід. вид.] / упор. О.М. Журенко. – Х. : Вид. група “Основа”, 2019. – 160 с. : табл. – (Бібліотечка школяра). (Шифр 811.161.2:81’35(0/С 48-697779)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Чи знаєте ви, коли слід уживати слово «вирізнятися», а коли — «відрізнятися», коли — «пригода», а коли — «нагода»?  Чи завжди ви впевнені в написанні слів, що нерідко спричиняють труднощі не лише користувачам-практикам, а й досвідченим мовознавцям? Чи зможете ви швидко пояснити, чим різняться вагання й коливання, усмішка й посмішка, займати й обіймати, здібний і здатний? Переконатися у правильності відповідей вам допоможе цей словник. Кожна словникова стаття починається з пари або трійки пояснюваних слів, поданих у початковій формі. У пояснюваних словах позначено наголос. Далі подано тлумачення слова і наведено приклади його вживання в реченні. Окрему увагу приділено термінам, про які слід пам’ятати, коли працюєте з науковими текстами. У книзі запропоновано найновіші рекомендації знаних стилістів української мови щодо слово- і терміновживання, словотворення, перекладу. Для вчителів української мови та літератури. Видання також стане у пригоді учням середньої школи, а також тим, хто прагне пізнати тонкощі правильного вживання українського слова. Словник відповідає вимогам нової редакції Українського правопису 2019 року.   

 

Смаль, Юлія.

Я і він : популяр. вид. : Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років, Батькам / Ю. Смаль. – К. : Моя книжкова полиця, 2020. – 100 с. : іл. – (Моя книжкова полиця). (Шифр 087.5:613.88-055./С 50-920479)

Примірники: всього 1 – АБ

Максе, ну, що ти робиш?! Вийми руки зі штанів! Упс… Це не випадкова фраза, яка потрапила на сторінку видавництва “Моя книжкова полиця” та в дуууже серйозний прес-реліз. Саме так починається наша найсміливіша книга! Після цього видання для нас, любі пошановувачі, не буде заборонених тем. Зуб даємо! Окрім того, ми впевнені, що в розмовах батьків і дітей не може бути жодних секретів. Книга, про яку ми говоримо, має назву “Я та Він. Про хлопчаче без секретів” і готується до друку якнайскоріш. Настає час, коли дитина починає цікавитися своїм тілом і ставити «незручні» для батьків запитання. У цій книзі маленькі й дорослі читачі, разом із допитливим шибеником Максом, у доступній формі дізнаються про те, як все влаштовано в хлопчиків та як ставитися до своєї інтимності; а також про гігієну і захист; про хвороби та причини надмірної уваги до свого тіла і, що найголовніше, про культуру і повагу. Це були б не ми, якби книга не вийшла веселою. Кожен хлопчик впізнає себе в образі Макса і проживе з ним всі важливі та інтимні моменти свого дослідження. То ви уже здогадалися, хто ж такий Він? Кого чи що досліджує, переживає, опановує, переймається, піклується, лікує, соромиться Макс? А потім приймає, розуміє і дорослішає. З гумором, цікавими фактами, словничком та суперілюстраціями, які вручну, вловлюючи найдрібніші емоції, створила талановита художниця задля того, аби Макс став другом кожного маленького читаки. Знаєте, це певно перша хлопчача книга, яку, затамовуючи подих, буде прагнути прочитати кожна дівчинка! А чим ще ця книга особлива? Ми винайшли новий жанр: художній нон-фікшн, отакої!   

 

Стівенс, Хосе.

Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги : наук.-популяр. вид. / Х. Стівенс ; пер. з англ. В. Кучменко. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 464 с. : б та кольор. вкл. (Шифр 159.923.3(0.062)/С 80-309243)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Що заважає нам змінюватися, розвиватися та бути щасливими? Внутрішні страхи й особистісні негативні установки. Знайомтеся, це зарозумілість і самоприниження, нетерплячість та мучеництво, жадібність, саморуйнування й упертість. Монстри, що лякають нас та не дають рухатися вперед. Утім автор певен, що мета тих драконів — зробити вас сильнішими. Це найефективніший інструмент для особистої трансформації. Час кинути виклик внутрішнім страхам, що позбавляють радості життя! Перетворіть свої недоліки на переваги. Приборкати драконів допоможе нестандартний підхід автора, ґрунтований на дослідженнях міфів та священних книг, найрізноманітніших духовних традицій і сучасних психологічних теорій.   

 

Стіллман, Девід.

Покоління Z на роботі  : наук.-популяр. вид. / Д. Стіллман , Й. Стіллман ; пер. з англ. І. Гоял. – Х. : Фабула, 2019. – 304 с. – (#PROMe). (Шифр 159.9:31:331.104(/С 80-444237)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Час невпинно рухається вперед. Здавалося б, лише вчора ми вперше почули про міленіалів, а сьогодні найстарші з них уже стоять на рубежі 40-річчя і на сцену виходить новий головний персонаж — покоління Z. За розрахунками демографів, у найближчі роки люди, що народилися в 1995–2012 рр., складатимуть третину населення. Тож безумовно настав час, щоб познайомитися з поколінням Z — першим поколінням, що народилося в цифрову еру.   

 

Створюй анімації за допомогою Скретч : наук.-популяр. вид. : для діт. мол. і серед. шк. віку / пер. з англ. О.Ю. Григорович. – Х. : Ранок, 2019. – 128 с. : іл. – (Програмування для дітей). (Шифр 087.5:[004.42:004/С 78-705032)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Хочете навчити дитину програмуванню? Чи бажаєте самі поринути до світу програмного коду? Тоді ця книга для вас. Скретч — доступна, зрозуміла та весела мова програмування.  Дотримуючись чітких інструкцій, маленькі читачі будуть створювати анімації та відеоігри. Книга дасть змогу проявити творчість, навчить знаходити оригінальні та ефективні розв’язання проблем. І, перш за все, дасть нагоду насолодитися створенням власних проектів з нуля. Для широкого кола читачів.   

 

Створюй відеоігри за допомогою Скретч : наук.-популяр. вид. : для діт. мол. і серед. шк. віку / пер. з англ. О.Ю. Григорович. – Х. : Ранок, 2019. – 128 с. : іл. – (Програмування для дітей). (Шифр 087.5:[004.42:004/С 78-680669)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Хочете навчити дитину програмуванню? Чи бажаєте самі поринути до світу програмного коду? Тоді ця книга для вас. Скретч — доступна, зрозуміла та весела мова програмування.  Дотримуючись чітких інструкцій, маленькі читачі будуть створювати відеоігри. Книга дасть змогу проявити творчість, навчить знаходити оригінальні та ефективні розв’язання проблем. І, перш за все, дасть нагоду насолодитися створенням власних проектів з нуля. Для широкого кола читачів. В серії також представлені: Створюй анімації за допомогою Скретч.   

 

Стогний, Константин.

Позывной “Крест” : роман / К. Стогний. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2020. – 496 с. (Шифр 821.161.1(477)’06/С 81-697577)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Виктор Лавров, бывший спецназовец КГБ, получает задание от настоятеля монастыря найти похищенную реликвию, десницу Иоанна Крестителя. Напарницей Лаврова становится Светлана Соломина, по легенде сербка из Белграда. Но настоящее прошлое девушки под грифом «секретно». Следы похищенной десницы ведут в Сирию, раздираемую гражданской войной. Лавров и Соломина оказываются в самом пекле. Почти оглохнув от автоматных очередей боевиков, рискуя оказаться в плену, едва не погибнув в перестрелке при попытке спастись от праворадикальной турецкой группировки, Лавров и Соломина даже не подозревают, что стали пешками в опасной игре. Кто и зачем пытается втянуть их в смертельную ловушку?    

 

Сухіна І.В.

Маленькі непосиди: гіперактивні діти : навч. вид. / І. В. Сухіна. – Х. : Ранок, ВГ “Кенгуру”, 2019. – 32 с. : іл. – (Поради батькам і педагогам). (Шифр 376-053.2:[159.92/С 91-382839)

Примірники: всього 1 – АБ

Книжка містить методичні рекомендації й корисні поради батькам, які виховують гіперактивних дітей і дітей з дефіцитом уваги. Автор розповідає про причини і прояви гіперактивності, сучасні методи та технології корекції поведінкових порушень.   

 

Тіммеш, Кетрін.

Дівчата думають про все на світі. Розповіді про винаходи, зроблені жінками / К. Тіммеш. – Х. : Ранок, 2019. – 56 с. (Шифр -085346)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Дівчата думають про все на світі, і то є факт. Від підгузків для дітей до найтривкішого матеріалу, який застосовують у космосі. Замислившись одного разу, як зробити життя більш легким, жінки сіли за створення свого геніального винаходу. Їхні наполегливість, оптимізм і віра в свої сили дали поштовх на створення речей, яким і досьогодні немає рівних. Історії цих жінок надихають і допомагають у важку хвилину не здаватися, а йти до своєї мети. Можливо, наступний патент стане твоїм?

 

 

 

Талан, Светлана.

Когда прошлое впереди : роман / С. Талан. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2020. – 224 с. (Шифр 821.161.1(477)’06/Т 16-496210)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Полина никогда не забудет того, что произошло с ней в юности. Сейчас она успешная женщина. А тогда — запуганная девочка, с мольбой смотревшая в глаза трем насильникам. Но они не пожалели ее. Как и она не пожалела потом свою дочь, оставив малышку в роддоме. Полина хотела забыть свое прошлое. Она сбежала в другой город, в другую жизнь. Но разве можно убежать от себя? Полина едва не попадает в ДТП. Ее спасает незнакомая девушка. В ее лице Полина вдруг видит такие знакомые и родные черты… Но это невозможно. Она сожгла все мосты. Тогда почему в сердце еле слышно затрепетала надежда?.   

 

Тейлор, Лулу.

Снежная роза : роман / Л. Тейлор ; пер. с англ. В. Скоробогатова. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2019. – 416 с. (Шифр 821.111’06-31/Т 30-240409)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Кейт начала жизнь с чистого листа: изменила внешность, сбежав от семьи и друзей, переехала с дочерью в другой город. В старом особняке никто не знает, кто они и откуда. Мечта сбылась. Но любопытные соседки-старушки начинают интересоваться жизнью новоприбывших. Много лет назад в пустых комнатах и темных коридорах особняка произошли странные события, и пожилые дамы знают об этом… Неожиданно сюда приезжает группа таинственных молодых людей. Их лидер, харизматичный Арчер, одержим идеей спасения избранных. История прошлого грозит повториться вновь. Какая же роль отведена в этих невероятных событиях Кейт и ее дочери?   

 

Террі, Тері.

Звільнення. Трилогія “Обнулена”. Кн.3 : роман / Т. Террі ; пер. з англ. І. Вернигора. – К. : Книголав, 2019. – 368 с. – (Полиця бестселер). (Шифр 821.111’06-312.9/Т 35-602560)

Примірники: всього 1 – АБ

Трея частина фантастичної трилогії Тері Террі «Обнулена» — це завершення історії Кайли Дейвіс, розпочатої у книжках «Перезавантаження» і «Роздвоєння». …Після того, як головну героїню Кайлу намагалися використати обидва фронти — і диктаторський уряд, і терористичне підпілля, — вона розуміє: найкращий вихід — втеча. Кайла прагне заповнити прогалини у спогадах про минуле, тож вирушає до маленького гірського містечка — у пошуках родини, в якої шість років тому її викрали. Можливо, тут нарешті вдасться скласти докупи мозаїку свого життя й узяти в руки власне майбутнє. Проте навіть у тихих горах, у колі рідних, дівчина усвідомлює, що від лордерів нікуди не подітися. Та що страшніше — рідна мати теж приховує моторошні таємниці…   

 

Террі, Тері.

Роздвоєння. Трилогія “Обнулена”. Кн.2 : роман / Т. Террі ; пер. з англ. І. Вернигора. – К. : Книголав, 2019. – 384 с. – (Полиця бестселер). (Шифр 821.111’06-312.9/Т 35-257006)

Примірники: всього 1 – АБ

«Роздвоєння» – друга частина фантастичної трилогії Тері Террі «Обнулена». Продовження історії Кайли Дейвіс, що розпочалася в першій книзі «Перезавантаження», з’явиться вже наприкінці серпня. Головна героїня не знає свого справжнього імені. Її пам’ять стерта, особистість знищена, спогади втрачені назавжди. Вона – обнулена. Уряд стверджує, що в минулому Кайла була терористкою, але їй дали ще один шанс – якщо, звісно, вона згодна грати за правилами. Та хай як дівчина силкується пристосуватися до нового життя, до родини і школи, їй не дають спокою дивні уривки минулого. У другій книзі Кайла виявляє, що в її голові ховається чимало темних таємниць. Виходить, що її сни – це не просто витвір уяви; а її внутрішній голос належить комусь іншому. Хто вона – та, яка була раніше, до обнуління? Чому її особистість не вдалося стерти й що вона намагається донести? Коли в життя Кайли повертається загадковий наставник з минулого, вона починає вірити, що їй нарешті вдасться дізнатися правду про себе. От тільки, опинившись поміж двох вогнів, їй доведеться обирати, на чиєму вона боці у війні диктаторського уряду й терористичного підпілля.   

 

Терянік, Ганна.

Життя на нулі : фотокнига / Г. Терянік, Ю. Величко. – Ічня : ПП “Формат”, 2018. – 305 с. : фото. (Шифр 94(477):355.48(47/Т 35-348227)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Авторами книги є волонтер Анна Теряник і фотограф, учасник АТО Юрій Величко. Книга являє собою альбом, де зібрані фотографії Юрія за період його служби в лавах Збройних сил України з 2015-го по 2017-ий роки. Тексти ж належать перу Анни. За словами самих авторів, ця книга присвячена людям, які не просто захищають мир на сході нашої країни, а й змогли зберегти в собі внутрішній світ і гармонію, знайшли в собі сили впоратися з жахами війни.   

 

Ткачівська, Марія.

Голос перепілки : роман / М. Ткачівська. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2018. – 192 с. (Шифр 821.161.2’06-311./Т 48-262055)

Примірники: всього 1 – АБ

Надзвичайна історія з непередбачуваним сюжетом  • В кращих традиціях сучасної української літератури    Колись давно Борис звабив скромну сільську дівчину Стефу і відмовився від свого сина Мартина. Стефа та її малюк були приречені на голод і злидні. Тяжкі часи спіткали й самого Бориса — під час війни він опинився на чужині, в Німеччині. Там він зустрів землячку Ганну, яка до безтями закохалася в нього. Але доля розвела їх: Борис згодом повернувся до рідного села, став заможним господарем, а Ганна була змушена виживати з малою донькою на руках… Тим часом підростав Мартин. Він присягнувся ніколи й нічого не просити в батька, який викреслив їх із матір’ю зі свого життя. Та доля сплітається химерним візерунком: Мартин прагне одружитися з пасербицею свого батька — Марією…    Про автора:  Марія Ткачівська — українська поетеса, письменниця, перекладач та педагог. Лауреатка премій імені Івана Франка, премії імені В. Стефаника та літературного конкурсу «Коронація слова»

 

Тогіас, Майкл.

Проти шторму : правдива історія / М. Тогіас, К. Шерман ; пер. з англ. А. Дудченко. – К. : Наш формат, 2016. – 280 с. (Шифр 821.111(73)’06-31/Т 50-168793)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Книга описує реальні події середини минулого століття. Несамовитий шторм, який вирує над східним узбережжям США, накриває в морі танкери з людьми на бортах. Зробити усе можливе для їхнього порятунку – головне завдання берегової охорони. Рятувальники вирушають на човнах у розбурхане море. Так починається найсміливіша та найгероїчніша рятувальна місія в історії берегової охорони США.  На початку минулого століття на східне узбережжя США налетів страшний шторм. Два танкери опинилися у пастці, а життя людей на бортах – під загрозою. Берегова охорона героїчно вирушає на порятунок на невеликих човнах. Порятунок кораблів «Пендлтона» та «Мерсера» до цих пір залишається найбільшими рятувальними операціями за участю маленьких катерів та човнів за всю історію мореплавання США. Історія, описана у книзі, подарує читачеві цілу гамму почуттів: небезпеку, кохання, тривоги, очікування та перемоги. Для кого книга Для всіх, кого ваблять гострі відчуття, героїчні пригоди, романтика моря та невигадані історії. Чому ця книга Студія Walt Disney екранізувала цю книгу, а отже читачам надано надзвичайну можливість доповнити відчуття від прочитаного, глибше співпереживати разом із головними героями та щиро радіти з ними. Поєднання книги та фільму дарує незабутнє відчуття повноти сприйняття історії. Про авторів Майкл Тоґіас – визнаний письменник, автор та співавтор 24 книг. Серед бестселерів, що вийшли з-під його пера, такі відомі твори, як: «Проти шторму» (екранізація студії Walt Disney), «Фатальне передбачення», «Війна короля Філіпа» та «У моєму дворі є дикобраз». Кейсі Шерман є автором двох романів – «Чорний ірландець» та «Чорний дракон». Йому також належить авторство відомого трилера, створеного на основі реальних подій, «Троянда для Мері». Шерман був номінований на премію Еmmy, він постійно з’являється у десятках програм американського телебачення та на шпальтах різних газет і журналів     

 

Третяк, Анна.

Подорож Україною / А. Третяк. – К. : АВІАЗ, 2018. – 240 с. (Шифр -725025)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

У кожній області є місця, які вражають, захоплюють, причаровують і назавжди залишаються у пам’яті людей, які там побували. Ця книга створена для тих, хто хоче ближче познайомитися з Україною, торкнутися багатств нашого краю та відвідати його цікаві місцини. Можливо, саме це видання надихне вас на реальні подорожі.

 

Трикоз С.В.

Ми поруч. Діти з порушенням інтелектуального розвитку / С. В. Трикоз. – Х. : Ранок, ВГ “Кенгуру”, 2019. – 32 с. (Шифр -575663)

Примірники: всього 1 – АБ

Книжка містить методичні рекомендації і поради для батьків, які виховують особливу дитину. У посібнику описуються характерні якості дітей з порушеннями інтелектуального розвитку, надається корисна інформація щодо розвитку і навчання такої дитини в умовах повсякденного життя родини і підготовки дитини до самостійної життєдіяльності

 

Тюдор С.Дж.

Похищение Энни Торн : роман / С. Дж. Тюдор ; пер. с англ. А. Оржицкого. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2019. – 288 с. (Шифр 821.111’06-31/Т 98-245763)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

От автора бестселлера «Меловой человек». Что еще хуже леденящего душу ужаса? В ту ночь, восемь лет назад, моя сестра Энни пропала. Ее искали, но тщетно. Тогда я приготовился к худшему. Однако через сорок восемь часов она вернулась. Энни не хотела говорить, что с ней произошло и где она была… После возвращения сестра стала другой. Это была уже не моя Энни. Я боялся ее и боялся признаться в этом… Чуть больше месяца назад мне на почту пришло письмо. Короткая фраза: «Я знаю, что случилось с твоей сестрой. Это происходит снова». Мне казалось, что исчезновение сестры было самым жутким, самым ужасным из всего, что могло произойти. Но потом я понял, что хуже всего то, что она вернулась… Возрастные ограничения: 18+   

 

Українець, Остап.

Канцелярія хрестових походів  : роман / О. Українець. – Х. : Фабула, 2019. – 272 с. – (Сучасна проза України). (Шифр 821.161.2’06-311./У 45-372491)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Автор переносить читача у Станіславів XVII сторіччя, дія роману відбувається саме напередодні глобальної перебудови фортеці й очікуваного нападу Османської імперії на Європу. До міста трьома різними шляхами прибувають троє різних чоловіків, кожен з яких має свої плани й інтереси. Історія рухається вперед, залишаючи по собі лише низку запитань, так що з далекої перспективи може здатися, що ці троє переслідують спільну мету. Або що жодної мети насправді немає.   

 

Фішер, Гелен.

Чому ми кохаємо: природа й хімія романтичних почуттів / Г. Фішер. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 288 с. (Шифр -110270)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Скептики кажуть, що кохання — це лише хімія. Психологи називають його хворобою. Романтики — еліксиром вічного життя. Час дізнатися, хто з них має рацію. Гелен Фішер, антрополог зі світовим іменем, дає відповіді на запитання, що стосуються кохання, його «алгоритму», впливу на психіку, соціалізацію та наше життя загалом. Чому ми кохаємо? Чому обираємо людей, яких обираємо? Як чоловіки й жінки різняться у своїх романтичних почуттях? Кохання з першого погляду. Кохання й жага. Кохання і шлюб. Любов у тварин. Як еволюціонує кохання? Кохання і ненависть. Який він — закоханий мозок? Як завоювати любов і чи можна її зберегти? І що воно взагалі таке — кохання? Це надзвичайна екскурсія наукою та мистецтвом старовинного романтичного почуття. Книжка містить результати досліджень, для яких було застосовано новітні технології сканування мозку. Тут відповіді на запитання про мінливе й часто неконтрольоване почуття, яке ми звемо коханням.

 

Фере-Флері, Крістін.

Дівчина, яка читала в метро : роман / К. Фере-Флері ; пер. з фр. П. Мигаль. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2019. – 160 с. – (Художня проза). (Шифр 821.133.1’06-31/Ф 43-857642)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Жульєт — трохи дивакувата мрійниця. Майже завжди самотня. Її стосунки з чоловіками закінчуються, так і не почавшись. Уранці, їдучи в метро на роботу, вона зацікавлено розглядає книжки в чужих руках. Її життя змінюється, коли Жульєт потрапляє в химерний будинок. Господар, виявляється, збирає книжки, а потім шукає саме тих людей, яким та чи інша книжка здатна змінити долю…   

 

Фоєр, Джошуа.

Прогулянка Місяцем з Ейнштейном. Мистецтво запам’ятовування : наук.-популяр. вид. / Дж. Фоєр ; пер. з англ. Є. Ніколаєвої. – Х. : Віват, 2020. – 304 с. – (Саморозвиток). (Шифр 159.953.34(02.062/Ф 74-612609)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Навряд чи ти зможеш досягти певних висот, якщо твоя пам’ять по своїй текстурі нагадує сито. Ця книга може навчити тебе, як запам’ятовувати незрозумілі, але корисні факти, імена, дати і цифри. Автор спирається на передові дослідження і багатий досвід провідних психотерапевтів, неврологів і ділиться з тобою цінними практичними порадами.   

 

Фоенкінос, Давід.

До краси : роман / Д. Фоенкінос ; пер. з фр. І. Славинської. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2019. – 256 с. – (Художня проза). (Шифр 821.133.1’06-31/Ф 74-244072)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Антуан Дюріс вирішує покинути успішну кар’єру науковця і стати звичайним доглядачем у музеї Орсе… Що могло змусити цього мовчазного і трохи відлюдькуватого дослідника творчості Модільяні обірвати усі старі зв’язки і не шукати нових? Яку страшну таємницю приховує його минуле? Здається, що Антуан від чогось втікає, і опинитися якомога ближче до краси — єдине, що зможе його врятувати. Можливо, так йому вдасться зцілитися від тягаря вини і навіть допомогти не лише собі…   

 

Френч, Ніккі.

Убий мене ніжно : роман / Н. Френч ; пер. з англ. Я. Сєрая. – Х. : Фабула, 2019. – 368 с. (Шифр 821.111’06-312.4/Ф 87-926246)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Жила собі Еліс — красуня й розумниця. Мала гарну роботу і хорошого хлопця поруч. Аж поки одного разу на вулиці не зустрілась поглядом з незнайомцем. Пристрасть спалахнула миттєво, витіснивши з життя дівчини геть усе: кар’єру, стосунки, друзів… Увесь її простір заполонив Адам, новий обранець. Урешті-решт майже не залишилось самої Еліс, натомість наростало відчуття таємниці, яку старанно приховував коханий. Головна героїня роману Ніккі Френч піде до кінця. От тільки ціна розгадки виявиться зависокою для обох. “Чіткий ритм, напруга все наростає і наростає, аж до вибухового фіналу”. Пітер Робінсон, автор бестселерів “Проміркований, спочутливий, напружений детективний роман Ніккі Френч не має собі рівних”. Софі Ханна   

 

Хаир, Дэвид.

Кровь мага : роман / Д. Хаир ; пер. с англ. А. Оржицкий. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2020. – 784 с. (Шифр 821.111’06-312.9/Х 15-382806)

Примірники: всього 1 – АБ

  • Захватывающее фэнтези в духе «Дюны» Фрэнка Герберта • Amazon и Publishers Weekly рекомендуют • Лауреат национальных премий Юрос и Антиопия разделены непроходимыми морями. Но раз в двенадцать лет, во время Лунного Прилива, вода опускается и открывается мост Левиафана, соединяющий восток с западом на короткие два года. Этого времени хватит, чтобы боевые маги Юроса навсегда поработили мир Антиопии. Вот только в их продуманном плане появляются непредвиденные обстоятельства — трое эмигрантов из Антиопии, оказавшиеся в самом сердце Юроса. Они — единственное спасение для своего края и гибель для захватчиков. Грядет новый священный поход. Император Юроса собирает все силы, ненависть и подлость в армии боевых магов. Но они не подозревают, с чем столкнутся, когда мост Левиафана распахнет свои врата в последний раз…

 

Харпер, Аніка.

Кому може довіритися Кара Вінтер?  : роман : підліткам / А. Харпер ; пер. з нім. К. В. Бучіна. – Х. : Ранок, 2018. – 304 с. – (Корнуольський коледж). (Шифр 821.112.2’06-31-9/Х 21-667639)

Примірники: всього 1 – АБ

Навчання в найкрутішому Корнуольському коледжі триває, і Кара Вінтер нарешті насолоджується свободою. Поряд із нею надійні подруги та хлопець, який так їй подобається. Він запрошує Кару на день народження… Неймовірно, попереду справжнє свято та ночівля в Лондоні… без дорослих! Здається, ніхто не може зіпсувати настрій головній героїні – хіба що дивний клаптик паперу й надмірна цікавість дівчинки. Аби ж то не довелося за це розплачуватися! Уся надія на контактну особу, що мешкає десь поблизу й у разі небезпеки прийде на допомогу. От тільки небезпека наближається – а контактна особа кудись поділася. Та ще й цей новенький учень весь час переслідує Кару… Кому ж може довіритися дівчина?   

 

Харпер, Аніка.

Що приховує Кара Вінтер?  : роман : підліткам / А. Харпер ; пер. з нім. К. В. Бучіна. – Х. : Ранок, 2018. – 272 с. – (Корнуольський коледж). (Шифр 821.112.2’06-31-9/Х 21-270298)

Примірники: всього 1 – АБ

Гостросюжетна серія книг у жанрі трилер. У центрі повісті – Корнуольський коледж та його студенти – діти з найзаможніших сімей Англії. Тут панують свої закони та свої правила, і саме тут учні вчаться бути дорослими й самостійними. Кара Вінтер мріє потрапити сюди. І ось її мрія здійснюється, Кара отримує свободу, а разом із нею – перших подруг і навіть дивакуватого хлопця на ім’я Моріц. І лише таємниця Кари, яку вона оберігає сильніше, ніж будь-яку коштовність, не дозволяє дівчині повністю насолоджуватися життям. Що ж це за таємниця, і чому Кара анічогісінько не розповідає про себе?   

 

Харук, Андрей.

Сделано в Украине : научно-популярная литература / А. Харук ; худож.-оформ. М. С. Мендор. – Х. : Фолио, 2018. – 266 с. : ил. (Шифр 621:001.894(477)(/Х 22-468087)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Андрей Харук — доктор исторических наук, автор более 200 научных, научно-популярных и учебно-методических публикаций. Круг его научных интересов охватывает историю военной техники в целом и авиации и авиационной промышленности в частности, а также военную историю Украины. Эта книга рассказывает о достижениях отечественной промышленности в четырех стихиях: на суше, море, в воздухе и  космосе — от первых паровозов, тракторов, танков, пароходов до искусственных спутников Земли и известных во всем мире самолетов «Антей», «Руслан», «Мрия», а более двухсот иллюстраций помогут читателям лучше представить мощные машины и механизмы, созданные в Украине. 

 

Цзян, Цзя.

Як не боятися відмов та рушити до мети : популяр. вид. / Ц. Цзян ; пер. з англ. Т. Фролова. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 240 с. (Шифр 159.9(02.062)/Ц 55-583864)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Чому ти не знайомишся з цією дівчиною? Не просиш підвищення на роботі? Чого не берешся за новий проект? Бо страшно почути «ні». Годі боятися! Цзя Цзян знає все про відмови, адже слухав їх аж 100 днів. Він питав про неможливе. Про те, що очевидно заслуговувало б на категоричне «ні». Не уникав ситуацій, що видавалися провальними. Саме цей шалений експеримент зробив автора успішною людною. Тепер цей сміливий спосіб допоможе й тобі. Мистецтво «успішного запитування», методи захисту від відмов та лайфхак із прокачування власної впевненості — ідеальний план із досягнення успіху. Використовуй досвід автора, переформатовуй свідомість та вчись не боятися найшаленіших та найсміливіших мрій. Спробуй. І все буде «так».   

 

Циммер, Карл.

Еволюція. Тріумф ідеї / К. Циммер. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 400 с. (Шифр -818953)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Ця книга дає розуміння не тільки основних положень теорії Чарльза Дарвіна, але розповідає про новітні дослідження процесів еволюції. Показує, як сучасна наука розширює і поглиблює теоретичну спадщину великого вченого. У книзі перед нами просто і велично розкривається вся історія еволюції, процесу, який як і раніше, як і кілька мільярдів років тому рухає всім оточуючим світом.  

Для кого ця книга? Для всіх, хто прагне знайти відповіді на вічні питання: Чому досі не припиняються суперечки про походження життя і людини на Землі? Що стояло за ідеями великої людини, яка болісно прокладала шлях нових знань в консервативному суспільстві? Як біологи-еволюціоністи висувають і перевіряють свої гіпотези і чому категорично не можуть погодитися з доводами креационістів? У пошуках відповіді на ці питання читач робить безліч вражаючих відкриттів про життя тварин, птахів і комах, які змушують задуматися про людські звичаї і етики, про місце і призначення людини у Всесвіті.

 

Чеботарьова О.В.

Метелики в обладунках. Діти з ДЦП / О. В. Чеботарьова. – Х. : Ранок, ВГ “Кенгуру”, 2019. – 32 с. (Шифр -070311)

Примірники: всього 1 – АБ

Книжка містить методичні рекомендації й корисні поради батькам, які виховують дітей із ДЦП. Автори надають важливу інформацію про церебральні паралічі, розповідають про особливості розвитку їхньої дитини, її можливості, сучасні методи та технології навчання та виховання.

 

 

Чеботарьова О.В.

Сонячні діти. Діти із синдромом Дауна / О. В. Чеботарьова. – Х. : Ранок, ВГ “Кенгуру”, 2019. – 32 с. (Шифр -181531)

Примірники: всього 1 – АБ

Книжка містить методичні рекомендації й корисні поради батькам, які виховують дітей із синдромом Дауна. Автори розповідають про особливості розвитку їхньої дитини, її можливості, сучасні методи та технології навчання та виховання

 

Чернінька, Юлія.

Лицар Смарагдієвого ордену. Інквізитор : казка : для діт. мол. і серед. шк. віку / Ю. Чернінька ; худож. О. Чичик. – К. : КМ-БУКС, 2019. – 240 с. : іл. – (Лицар Смарагдієвого ордену). (Шифр 821.161.2’06-34-9/Ч-49-562455)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Друга книжка з серії про пригоди хлопчика Ярослава. У першій книжці Ярослав став Лицарем таємного Ордену смарагдіїв і прийняв посвяту на землях магічного міста Люмберн. У другому томі Ярослав знову вирушає до Люмберна. Цього разу він повинен відвернути страшну небезпеку від жителів міста. Інквізитор Люмберна порушив відьомське правило і підпалив дубобаб Варени ХIII. Відтоді над містом нависла смертельна загроза. Пошесть чуми нещадно косить звичайних люмбернців. Містом нишпорять потворні гаргульї, а з кожного багаття, на якому згоріла відьма, викристалізувався в просторі живий смолоскип. Живі вогняні кулі котяться вулицями міста, і боронь Боже натрапити на той смолоскип. Він оживає, починає махати руками й ногами та плюватися вогнем. Чи вдасться Ярославові відгадати піктограми схимників і врятувати місто від навали розгніваних темних сил? На хлопчика чекають великі пригоди, багато таємниць та нові друзі. А разом зі справжніми друзями можна подолати будь-які перешкоди!   

 

Черскі, Елен.

Буря в склянці води. Захоплива фізика повсякденного життя / Е. Черскі. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 288 с. (Шифр -953481)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

 

Усі ми складаємося з… фізики Кавові плями, попкорн та улюблені магнітики на холодильнику. Ці речі оточують нас у повсякденному житті. Як і ми, не задумуючись, оточуємо себе ними. А чи міркували ви над тим, що спільного між ними та зміною клімату, енергетичною кризою й медичними інноваціями? І до чого тут узагалі фізика? Просто та з гумором Елен Черскі пояснює, які наукові ідеї ховаються за буденними явищами та як усе це тісно переплітається між собою. Чому в качок не мерзнуть лапи, коли вони ходять по кризі? Чому кетчуп так повільно витікає з пляшки? Чому молоко, яке ми додаємо до кави або чаю, схоже на грозові хмари? Надзвичайні фізичні закони, під вплив яких ми щодня потрапляємо та яких не помічаємо й не можемо пояснити. Закони, які є універсальними та діють будь-де — як на вашій кухні, так і в найвіддаленіших куточках всесвіту. Фізика не у шкільних підручниках. Фізика — навколо нас.

 

Чуб, Наталия.

Как найти время для развития своих детей : популяр. изд. / Н. Чуб. – Х. : Виват, 2014. – 160 с. : ил. – (В гармонии с собой). (Шифр 793.7(02.062)/Ч-81-682084)

Примірники: всього 1 – АБ

Наталия Чуб – практикующий детский психолог и мама троих детей. Она автор не только детских сказок и стихотворений, но и книг для родителей. Эта книга написана для тех пап и мам, кто дождался рождения ребенка и теперь мечтает сделать все, чтобы он был счастливым. Молодые родители могут найти здесь множество советов, которые помогут им лучше понять своего кроху.   

 

Шарр’єр, Анрі.

Метелик : роман / А. Шарр’єр ; пер. з фр. З. Борисюк. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 576 с. (Шифр 821.133.1’06-312./Ш 26-786925)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Бувають книги, просто приречені на успіх. Автобіографічний роман Анрі Шарр’єра “Метелик” став бестселером відразу після його опублікування в 1969 році. У перші три роки після виходу в світ було надруковано близько 10 мільйонів екземплярів цієї книги. Кінематографісти були готові битися за право екранізації. Автор цієї розповіді Анрі Шарр’єр на прізвисько Метелик (Папійон) в двадцять п’ять років був звинувачений у вбивстві і засуджений до довічного ув’язнення. Але тут і почалася найфантастичніша з його авантюр. На каторзі у Французькій Гвіані він пройшов через неймовірне випробування, не раз опиняючись на волосині від загибелі. Інстинкт виживання і нездоланне прагнення до свободи допомогли йому врешті-решт опинитися на волі.   

 

Шваб, Клаус.

Четверта промислова революція. Формуючи четверту промислову революцію / К. Шваб. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 416 с. (Шифр -633324)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Світ трансформується. Стрімко, до невпізнання. Ми перебуваємо на порозі революції, яка докорінно змінює плин нашого повсякдення, способи роботи та взаємодії. Нічого схожого на четверту промислову революцію людство досі не переживало. Новітні технології міцно поєднують фізичний, цифровий та біологічний світи. З’являються нові бізнес-моделі, перебудовуються системи виробництва, споживання, трнспортування і постачання. Ці зміни — ні більш ні менш — трансформують людство, тому треба вчитися ними керувати. Клаус Шваб, засновник Усесвітнього економічного форуму у Давосі, створив справжню «абетку четвертої промислової революції». Що це за явище? Яких наслідків від нього очікувати? Як можна його скерувати на загальний добробут?

Клаус Шваб описує ключові риси нової технологічної революції і приділяє особливу увагу тим можливостям та дилемам, які її супроводжують. Він пропонує сміливі ідеї щодо використання цих змін та формування кращого майбутнього — такого, у якому прогрес служить суспільству, а не руйнує його.

Усе про найважливіші технології, що змінюють сучасний світ. Практичні поради для підприємців і всіх, хто прагне розібратися в майбутніх змінах, осягнути тенденції та долучитися до створення нового

 

Шеве, Улаф.

Суперстудент. Як навчатися легко і з задоволенням, просто змінивши підхід / У. Шеве. – К. : КМ-БУКС, 2019. – 240 с. (Шифр -906803)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Чимало хто вважає, що не здатен учитися краще, бо високих результатів досягають тільки найрозумніші. У своїй книжці Улаф Шеве переконливо доводить, що це не так. Автор, який від самої молодшої школи не ловив зірок з неба, завдяки своєму унікальному підходу до навчання перетворився на суперстудента, який зміг вступити одразу в декілька найкращих університетів світу. У своєму посібнику він розповідає про всі техніки, які застосовував з таким чудовим результатом: як читати і як запам’ятовувати, як складати усні й письмові іспити, як підвищити мотивацію і продуктивність, як покращити дисципліну й відповідальність, а головне — як знаходити в навчанні баланс, щоб отримувати від нього справжнє задоволення! Якщо ви хочете покращити свої оцінки й стати найкращим студентом, при цьому не жертвуючи своїм вільним часом, ця книжка саме для вас.

 

Шевчук, Валерій.

Дім на горі : роман-балада / В. Шевчук. – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. – 560 с. – (Доросла серія). (Шифр 821.161.2’06-312./Ш 37-895199)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Історія кількох поколінь жінок, доля яких пов’язана із дивним міцем їх проживання — їхнім родинним домом на горі. Все відбувається за певним визначеним сценарієм: з’являється дивний дженджуристий молодик, перед яким годі встояти і який зрештою залишає дівчину вагітною і таємниче зникає. Від цього союзу завше народжуються чоловіки, неприкаяні особистості, яким не сидиться на місті. Згодом з’являється інший чоловік, від якого героїні неодмінно народжують доньку, котру в майбутньому спіткає та ж доля.    Твір залишає більше питань, аніж відповідей, і  це найкраща його ознака, адже, скажімо, не почати думати хто такий той загадковий кавалер просто нереально. І чому він обирає саме цих жінок? Чи вони такі особливі через своє родинне гніздо? Чому, чому, чому? Як, як, як?.   

 

Ширер, Вільям.

Злет і падіння третього райху. Історія нацистської Німеччини. У 2-х т. Т.2 / В. Ширер. – К. : Наш формат, 2017. – 600 с. (Шифр -528432)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Книжка «Злет і падіння Третього Райху» — це монументальне дослідження найнебезпечніших подій ХХ століття. Нині, коли після закінчення Другої світової війни минуло понад 70 років, нам здається неймовірною та загроза, яку несли у світ Гітлер і його імперія. Багаторічна робота з першоджерелами, особисті спостереження автора за підйомом нацистської Німеччини, 485 тонн документів від Міністерства закордонних справ Німеччини, безліч щоденників, записів телефонних розмов, ретельно збережених німцями, — усе це стало основою масштабної праці Вільяма Ширера. Поєднання особистих спогадів та історичних фактів вирізняє цю книжку з-поміж решти праць, присвячених історії нацистської Німеччини.

У другому томі Ширер проводить читача всіма віхами Другої світової війни: подає об’єктивну хроніку перших військових перемог і втрат, аналізує переломний момент у війні, описує «новий порядок», встановлений нацизмом, і з максимальною точністю доводить свою розповідь до падіння Німеччини у вогненну прірву

 

Штанко, Катя.

Дракони, вперед! : казкова повість : для діт. мол. та серед. шк. віку / К. Штанко ( іл. автора). – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. – 272 с. : іл. (Шифр 821.161.2’06-34-9/Ш 87-263960)

Примірники: всього 1 – АБ

Одна з найулюбленіших українських дитячих графіків Катерина Штанко майже закинула малювання. Справжні поціновувачі її таланту в розпачі — як таке могло статися? яка цьому причина?. Нелегко повірити, але причина насправді прекрасна: віднедавна Катерина Штанко відчула в собі вулканічні пориви до… письменницької праці. Замість ілюструвати чужі твори, вона вирішила писати свої. І що вже найнеймовірніше — з легкістю написала просто цікавенну казкову повість! Київський школяр, захопившись біологією, випадково вирощує… дракона, який круто змінює його звичне життя… Ця феєрична казка є певною мірою і детективом, і пародією на детектив. Тут і легке фентезі, і дитяча «бондіана», і багато пізнавальних моментів. Це перша повість визначної української ілюстраторки. І якби ж ви знали, як нелегко було вмовити її проілюструвати власну книжку…   

 

Шторм, Михаил.

Сердце Арктики : роман / М. Шторм. – Х. : Книжный Клуб “Клуб Семейного Досуга”, 2019. – 240 с. (Шифр 821.161.1(477)’06/Ш 92-061851)

Примірники: всього 1 – АБ

Выжить во льдах Фотограф Быков и его друг Алекс Брин отправляются в путешествие на Северный полюс. Полярные медведи и бури, ледяные ловушки, арктические морозы и голод — не перечислить все испытания и опасности, которые предстоит преодолеть команде из шести человек. Отважные путешественники обретают своего ангела-хранителя в лице дочери эскимосского шамана. Спасаясь от шторма, путешественники попадают на секретную немецкую базу подводных лодок, чудом сохранившуюся со времен Второй мировой войны. Но и там рок насылает на них то доисторическое чудовище, то подземное извержение, то озверевшего безумца… Кому из них суждено погибнуть, а кто найдет выход?   

 

Щеглова, Лія.

Мрія метелика : роман / Л. Щеглова. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2019. – 256 с. (Шифр 821.161.2’06-311./Щ 33-923473)

Примірники: всього 1 – АБ

Він з’явився в її житті раптово. Дорослий, досвідчений, забезпечений і загадковий. За майже два роки їхніх бурхливих стосунків вона не дізналася про нього нічого. А потім він зник. Забравши з собою її душу. Сенсу жити більше не було. Як метелик, вона згоріла на попіл у полум’ї пристрасті. А потім — випадкова зустріч із Сергієм. Одруження, нормальне життя з нормальним чоловіком. Якого вона ніколи не кохала й не цінувала. Доки він не зник… Де він? І що відбувається? Здається, усе повторюється. Але крила метелика не можуть згоріти двічі. І справжнє кохання трапляється лише одного разу. На все життя.   

 

Ялом, Ірвін.

Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті / І. Ялом. – Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного дозвілля”, 2020. – 305 с. (Шифр -466047)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Як почати цінувати життя та насолоджуватися кожною його хвилиною? Страх смерті — у молодих та старих, він однаково переслідує нас протягом життя. Ірвін Ялом знає, як притлумити ці деструктивні та похмурі роздуми і прийняти життя в його неминучій скінченності. З гумором і теплотою автор аналізує причини й наслідки, знаходить інструменти для боротьби з потаємними демонами та страхами. Він вчить нас без остраху вдивлятись у майбутнє, приймаючи життя таким, яким воно є, і знаходити в цьому найбільше задоволення. Захоплива й цікава розповідь від майстерного оповідача та професіонала своєї справи.

 

Янішевський, Богусь.

Економіка. Те, про що тобі не розкажуть дорослі / Б. Янішевський. – К. : Моя книжкова полиця, 2019. – 144 с. (Шифр -466788)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Чи траплялись Вам книги, здатні перевернути свідомість дорослому і навчити дитину, ну скажімо, від 9-ти років тому, чого не навчають і в одинадцятому класі? І не просто навчити, а пояснити, так, що ця інформація стане невід’ємною частиною свідомості і служитиме впродовж усього життя! Такі книги існують, а ця фантастична економіка – одна з них. Про що мова? Звідки беруться гроші і чому їх завжди мало? Чому деякі люди заробляють більше, а інші – менше? Для чого потрібен бюджет? Дитина дізнається про рівновагу сімейного та особистого бюджету: про доходи та видатки, а також про можливий дефіцит. Для чого нам потрібні податки і чому ми повинні їх платити? А як там на чорному ринку все влаштовано? Чому економіка країни зростає, або ні? Чи може країна стати банкрутом? Чому в різних країнах на однакову суму грошей можна купити різну кількість Біг Маків? Що робити, коли гаманець порожній? Може трохи роздрукувати грошей, це ж так просто…

 

 

Янішевський, Богусь.

Політика. Те, про що тобі не розкажуть дорослі / Б. Янішевський. – К. : Моя книжкова полиця, 2019. – 152 с. (Шифр -719394)

Примірники: всього 1 – ЧЗ

Може влаштуємо революцію? Маленьку? Ну ні, то ні! Але ж правда цікаво як це працює? Вам від 9 до 113 років – тоді для вас нема складних тем! Отже: політика! Навіщо ця справа дітям, адже стереотип, який засів у нашому мозку вбачає у ній лише брудну справу, яку подекуди вершать наші управлінці. Проте, ця книга має бути прочитана кожним маленьким громадянином, розвіяти міфи та увести у таємничий світ політики. В цій книзі ви не знайдете сухих нецікавостей про політику. Завдяки свіжим, живим прикладам, гумору, сміливим яскравим ілюстраціям автор пояснює суть політики та відображає механізми, які керують політикою.       Питання, які ставляться дуже часто, а у книзі відшукаєте відповіді: Чи влада тільки державна? Вона є кругом, навіть, коли батьки збирають до школи зранку своїх дітей! Чи є демократія найкращим способом управління? Для чого потрібно держава? Звідки держава отримує гроші? Що захищає Конституція і чому вона настільки важлива? Хочете влаштувати демонстрацію? Можна організувати.

 

 

Ярмола Н.А.

Діти дощу. Діти з розладами аутистичного спектра / Н. А. Ярмола. – Х. : Ранок, ВГ “Кенгуру”, 2019. – 32 с. (Шифр -645628)

Примірники: всього 1 – АБ

Книжка містить методичні рекомендації й корисні поради батькам, які виховують дітей з розладами аутистичного спектра. Автори надають важливу інформацію про аутизм, розповідають про особливості розвитку дитини з РАС, її можливості, сучасні методи та технології навчання та виховання.

 

 

 

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?