Press "Enter" to skip to content

28 квітня 2021 року
15:00
платформа Zoom

 Тиждень молодіжної книги
Нові імена української літератури: Анастасія Нікуліна

 Онлайн-зустріч

            Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова спільно з видавництвом «Vivat» запрошують на онлайн-зустріч з молодою письменницею, блогеркою, книжковою оглядачкою, перекладачкою зі Львова Анастасією Нікуліною.

            Вона – авторка романів «Сіль для моря, або Білий кит», «Зграя», «Завірюха», «Все буде добре», а також низки збірок. Читати книги Анастасії Нікуліної варто кожному, хто хоче знайти сенс свого життя і вартісність. Її стиль, іноді досить жорсткий у своїй реалістичності, нікого не залишить байдужим, бо книги написані яскравою живою мовою та викликають живі емоції, що особливо цікаво для молоді, яка пізнає світ та прагне до змін.

            За мотивами творів Анастасії знімають фільми та ставлять вистави.

            Молода письменниця – неодноразовий переможець конкурсів міжнародного та  загальноукраїнського рівнів. Її твори відзначені однією з найпрестижніших Міжнародних літературних премій – «Коронація слова» в номінації «П’єси для дітей»,  українсько-німецькою літературною премією імені Олеся Гончара, українськими літературними преміями «Глиняний кіт» та «Еспресо. Вибір читачів».

Анастасія з дитинства грає у міні-футбол. Захоплюється фотографією, подорожами, велоспортом. Спробувала себе у паркурі, грала у стріт-бол та настільний теніс, займалася рукопашним боєм та різними видами танців  – від бальних і до стріт-денсу, малювала графіті, писала і читала реп.

            Під час онлайн-спілкування популярна авторка української янг-едалт літератури відповість на запитання аудиторії. Найцікавіше запитання до Анастасії буде відзначене подарунком: книгою авторки від видавництва «Vivat».

Модерує: письменниця Еліна Заржицька.

Лінк для підключення до онлайн-зустрічі на платформі Zoom:

https://us05web.zoom.us/j/85441571194?pwd=a3FRQytXYTd3K2Z5azdrQk9RVnNpUT09

Ідентифікатор зустрічі: 854 4157 1194

Код доступу: 1111
Тел.: 0970326250
Тетяна Сафронова

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?