Press "Enter" to skip to content

      Мирного та сонячного дня, друзі!

Відділ мистецтв ДОБМ ім. М. Свєтлова вітає вас зі святом!

Щорічно Міжнародний день рідної мови відзначають 21 лютого. Історія свята офіційно розпочинається від 1999 року, коли ЮНЕСКО прийняла рішення підтримати мовне різноманіття у світі.

     Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

     Історія боротьби українського народу за рідну мову є  нелегкою та кривавою. Однак рідна мова для нас є тим, що зігріває душу та серце. Яскравим втіленням любові до рідної мови, безумовно, є українські пісні. Вони плекають і зберігають нашу рідну мову протягом багатьох століть! Українська мова визнана однією з наймелодичніших у світі, тому наш народ склав так багато пісень, від яких у захваті весь світ!

     Пропонуємо вашій увазі збірки українських народних пісень за різними жанрами — календарно-обрядові, історичні, жартівливі, ліричні, дитячі, тощо. Видання розраховані на широке коло музикантів, стануть у нагоді професіоналам і аматорам! Чекаємо у нашому відділі всіх, хто любить співати рідною, українською!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?