Press "Enter" to skip to content

Чим розважити дитину онлайн так, щоб це принесло не лише задоволення, а й розширило її світогляд – «два в одному»? Таких ресурсів багато, головне – зорієнтуватися й правильно вибрати. А ми, здійснивши онлайн-мандри, вибрали цікаві англомовні сайти «три в одному» – ті, з якими ми отримаємо задоволення + розширення світогляду + корисне навчання. Можна і дитину розважити, і самому чогось навчитися, наприклад, підтягнути англійську, на що раніше не вистачало часу – гадаємо, зараз, під час карантину, саме час! 

https://www.tate.org.uk/kids – сторінка для дітей на сайті всесвітньо відомої Галереї Тейт (Лондон) надає дуже цікавий якісний контент, пропонуючи не лише знайомство з відомими мистецькими творами, художниками і напрямками, а й захоплюючі інтерактивні матеріали, пов’язані з мистецтвом. На сайті дуже багато контенту, тож якщо вам складно зорієнтуватися, ми вибрали найцікавіше. Отже, тут можна:

– вирушити в арт-подорож світом й перевірити свою обізнаність (https://www.tate.org.uk/kids/games-quizzes/quiz-where-am-i)

– стати арт-детективом, вгадуючи приховані деталі картин (https://www.tate.org.uk/kids/games-quizzes/quiz-guess-missing-details)

– і навіть створити власний мистецький шедевр (https://www.tate.org.uk/kids/games-quizzes/tate-paint)

– а ще можна потрапити до майбутнього і допомогти роботам врятувати витвори мистецтва (https://www.tate.org.uk/kids/games-quizzes/art-parts).

Ресурс пропонує ще безліч онлайн-активностей, які не дадуть засумувати ні дітям, ні дорослим. Тож спробуйте! Play and have fun with art!

Ще один цікавий сайт https://www.abcya.com/ Дітям сподобаються численні тематичні ігри, пов’язані з мистецтвом, математикою, різноманітними науками, ігри, які тренують навички роботи з комп’ютером тощо. А батькам сподобається той факт, що ігри не треба завантажувати.

Також радимо відвідати сайт Королівського музею у Грінвічі (Royal Museums Greenwich), який пропонує якісний контент для домашніх занять – цікаву астрономію для дітей різного віку (дорослим теж буде цікаво): https://www.rmg.co.uk/schools-communities/learning-resources/eyfs/ks1-learning-home . Сайт містить безліч пізнавальних матеріалів. Рекомендуємо найцікавіше:

https://vimeo.com/323719920 The Origin of the Elements: астрономи Грінвічської Королівської обсерваторії пояснюють за допомогою яскравого мультфільму, як виник Всесвіт, перші елементарні частки та хімічні елементи, що складають все навколо нас.

https://www.rmg.co.uk/schools-communities/learning-resources/solar-system-holiday Solar System Holiday – музичний мультфільм про Сонце і планети Сонячної системи. До нього пропонуються супутні матеріали, які можна завантажити: текст пісні та яскраві файли з короткою інформацією про кожну планету.

https://vimeo.com/259687037 How did the Solar System form – кумедний англомовний мультфільм від Royal Museums Greenwich про те, як з’явилася Сонячна система, напевне, сподобається і дітям, і дорослим. Мультфільм створено з навчальною метою. Краще зрозуміти мову допоможуть субтитри – дуже зручно, будь-якої миті можна зробити стоп і прочитати текст.

https://vimeo.com/159043081 Newton’s Laws of Motion: астрономи Грінвічської Королівської обсерваторії запрошують до захоплюючої подорожі, щоб дізнатися, як закони руху Ньютона працюють у космосі. Тож пристебніть ремені безпеки – вас чекають пригоди!

Ірина Файберг, провідна бібліотекарка ДОБМ ім.М.Свєтлова

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?