Press "Enter" to skip to content

Післяслово.

Серед зими, серед війни
ми даруємо вам мирне літо

 Дорогі читачі!

Ось і перегорнута остання сторінка повісті «Таємниця старого горіха». Сподіваюсь, що читали ви із задоволенням і не помітили, що писав цю книгу не один, а 20 авторів. Здивовані, як таке може бути?

 Задум виник ще рік потому на Кіровоградщині. Автори – члени обласного літературного об’єднання «Степ» ім. Віктора Погрібного, – люди  креативні. Студійці при літоб’єднанні працюють у різних жанрах. Якось виникла ідея – створення співавторської повісті.

Кожен із авторів на основі  свого життєвого досвіду і таланту зробив внесок у мозаїчне панно твору.  Ми  запросили до проекту авторів з усієї України, щоб у нинішній важкий час створити у вас, дорогі читачі, позитивний настрій і написали життєствердну дитячу повість про канікули в селі.

Десятеро «степівчан» і десятеро авторів Луганщини, Одещини, Миколаївщини, Дніпропетровщини й Івано-Франківщини написали свої оповідки, а укладач і автор ідеї – голова літоб’єднання Ольга Полевіна (це я) з цього матеріалу склала барвистий твір, який, сподіваюсь, цікаво читати і школярам, і дорослим, які ще не забули свої канікули і селі, бо були вони майже у кожного.

Веселі пригоди, безтурботна щаслива атмосфера щедрого літа, відчуття любові і злагоди між героями – це наш подарунок юним читачам з усіх куточків нашої незламної України.

 Життя завжди перемагає. Письменникам відкрите майбутнє, тому не маємо сумніву, що після всіх випробувань  настане літо, і воно буде мирним. І здійсниться те, про що ми мріяли і про що писали – щасливі літні канікули.

Народ, здатний творити життя серед смертельної небезпеки – непереможний.

Ольга Полевіна, голова обласного літературного об’єднання «Степ» ім. Віктора Погрібного

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?