Press "Enter" to skip to content

     Сьогодні ми завітали до ДОУНБ на презентацію коміксу «Як старих людей переробляють на молодих» за казкою, яку записав Дмитро Іванович Яворницький.

     За сприяння ГО «ЖІНКИ плюс» та Дніпровського національного історичного музею імені Д. І. Яворницького відбулося жваве обговорення щодо значення спадщини видатного земляка, втіленої у сучасному форматі, – за участю організаторів, художника книги Максима Богдановського, директорів бібліотек, творчої спільноти, керівників учбових закладів міста. Директорка Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова Ольга Матюхіна зауважила, що формат коміксу відповідає критеріям молоді, як от на прикладі зарубіжних японських коміксів у стилі манги та аніме.

     Сучасний підхід дозволяє залучати молодь, дізнаватися про її потреби. Співробітник бібліотеки Владислав доповнив слова Ольги Леонідівни, як представник з числа молоді та як сертифікований “Молодіжний працівник”, про важливість формату коміксів на основі досвіду закордонних колег, поєднуючи традиції та сучасні вподобання молоді, тим самим заохочуючи молодь до читання.

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?