Press "Enter" to skip to content

Цієї неділі Дніпро святкує свій День! По всьому місту розгорнулися святкові майданчики. Підприємства, установи, творчі колективи, комунальники, спортсмени, різні майстерні, кухарі, ЗМІ, підготували для мешканців та гостей Дніпра розваги на будь-який смак і вік. Не стала винятком і Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова. Ми безпечно зібрали своїх друзів, волонтерів та користувачів просто неба біля Свєтловки.

Лунала жива музика, молоді поети читали свої вірші, бажаючі вчилися плести мотузкові браслети. Наші партнери, своєю професійною підтримкою, зробили святкування ще цікавішим та барвистішим. Репетиторский центр Логос розважав дітей та дорослих креативними завданнями на розвиток уяви. Молодіжний центр «Кузня української інтелігенції» привітала всіх з Днем міста та розповіла про свої досягнення. Представники патрульної поліції проводили правопросвітницьку діяльність серед населення. Гості та перехожі мали змогу ознайомитися з книгами та періодичними виданнями присвяченими історії та архітектурі міста, або переглянути кінофільми, зняті на вулицях Дніпра.

Святкування вдалося на славу, всі учасники добре і попрацювали, і повеселилися. Кілька годин промайнуло весело, цікаво і з користю, адже свято у бібліотеці – це не просто толока. Це унікальне місце для спілкування, можливість знайти однодумців та отримати необхідну інформацію. Тож до нових зустрічей у Свєтловці і ще раз зі святом, Дніпро!

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?