Press "Enter" to skip to content

Промінець у вишиванці

Шановні друзі!

Сьогодні – День вишиванки. Цей День не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку.

Пропонуємо інформаційний мікс до Дня вишиванки ‘‘Промінець у вишиванці’’.

Молодіжний інформаційний центр Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова пропонує вашій увазі дайджест матеріалів про головні символи української вишивки ‘‘Душа народу, вишита на полотні’’. Ви дізнаєтесь, яка сакральна геометрія захована у скарбах бабусиних скринь. Це ж не просто кола, ромби, гілки і спіралі, ці фігури створювались десятки століть тому як унікальні символи. Для тих, хто захоче дізнатися більше, пропонуємо книги, статті, інтернет-ресурси.

Для того, щоб розширити ваші знання про вишиванку, навчитись вишивати, відділ мистецтв підготував віртуальну виставку «Від Києва до Криму: вишиванки різних регіонів України». Вона включає в себе книги з фонду бібліотеки , а також віртуальну подорож регіонами України, під час якої ви дізнаєтесь про особливості вишиванок кожної області нашої країни.

Додасть яскравих барв святу розповідь поетів Придніпров’я про незгасимі українські обереги – вишитий рушник і сорочку у антології «Душа мого народу – вишиванка».

Двайте згадаємо як мі зустрічали день вишиванки в 2018 році:
https://www.facebook.com/353583401505499/videos/810610155802819

Лєбєдєва Л.М., завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу ДОБМ ім. М. Свєтлова

Зображення. з сайту: http://phm.gov.ua/?p=89728

Поділитися у соцмережах:

Будьте першим, хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Довідкова служба
close slider
Запитайте нас:
Якщо Ви хочете, щоб ми зв`язалися із Вами за телефоном або месенджером - вкажіть це, будь ласка, у повідомленні

Що це таке та що можна запитати тут?